Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Apie „Gera dovana“

"Gera dovana“ – gerų emocijų parduotuvė. Skrydžiai, aktyvios pramogos, greitis ir adrenalinas, ypatingos vakarienės, masažai ir SPA centrai bei daugybė kitų originalių dovanų vos per 1 minutę.

Nuo 2007 metų „Gera dovana“ lyderiauja dovanų čekių, kortelių ir rinkinių platinimo rinkoje. Šiuo metu parduotuvėse, didžiausiuose prekybos centruose ir internete siūloma daugiau kaip 2 600 skirtingų dovanų – visiems metų laikams, visoms progoms ir kiekvienam.

 

Misija klientams

Suteikti prieinamiausią geriausių įspūdžio dovanų pasirinkimą.

Misija partneriams

Būti patraukliausiu ir profesionaliai rūpestingu partneriu.

Misija darbuotojams

Kartu su atsidavimu įgyvendinti kūrybingus sprendimus ir įveikti iššūkius.

Misija akcininkams

Būti tarptautiniu lyderiu įspūdžio dovanų kategorijoje ir jų pardavimo kanaluose.

 

Klientų aptarnavimo gidas

Klientų aptarnavimo gidas – tai bendras mūsų sutarimas, kaip kokybiškai aptarnauti kiekvieną klientą ir užtikrinti jo sklandžią kelionę nuo pirmojo kontakto su „Gera dovana“ iki jo išlydėjimo ir pasinaudojimo dovana.

Klientais vadiname ir mūsų išorinius klientus, kurie perka ir naudojasi mūsų dovanas ir partnerius, su kuriais bendradarbiaujame. Kolegos, su kuriais matomės kasdien, taip pat yra mūsų klientai – vidiniai klientai.

Klientų aptarnavimo gidas padeda suprasti bendravimo principus ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį, tokiu būdu vienodai ir vieningai reprezentuojant bendrovę ir kuriant draugiškus santykius su mūsų klientais. Šis gidas tiksliai nurodo elgesio su klientais normas, darbo principus, nusako gaires ir teikia naudingas klientų aptarnavimo rekomendacijas.

Viskas prasideda nuo mūsų! Girdėtas posakis: „Kai laivas nežino, kur plaukti, joks vėjas jam nebus palankus“. Gera žinia, kad mes, „Geros dovanos” komanda, tiksliai žinome, kur plaukiame – turime savo viziją ir misiją. Žinome ir kokie vėjai (vertybės) mums palankūs.

 

Mes esame

• Empatiški: įsijaučiantys ir suprantingi.

• Nuoširdūs, nes bendraujame atvira širdimi.

• Rekomenduojame atsakingai - pasitikime savimi.

 

Būti GEROS DOVANOS dalimi – VERTA!

Kiekvienam įmonės „Gera dovana“ darbuotojui suteikiamas išskirtinių nuolaidų, pramogų ir stulbinamų naudų paketas:
· Darbuotojo nuolaida visam „Geros dovanos“ asortimentui.
· Darbuotojo rekomendacijos BONUSAS.
· „Pasiutus lapė“ nuolaidos kodas kiekvieną mėnesį.
· Projektas „MES bandom“ – galimybė išbandyti partnerių paslaugas NEMOKAMAI.
· Pramogos su komanda – teambuilding‘ai, įmonės renginiai ir dar daug visko.
· Pilnas šaldiklis ledų su nuolaida VISĄ VASARĄ (iš tiesų, tai ir ilgiau).

Naudų paketas nuolat pildomas, tad staigmenų niekada netrūksta!

„Gera dovana“ – dovanoti GERA!

 

 

 

2021 m. „Gera dovana“ buvo nominuota „Rekvizitai.lt“ apdovanojimui kaip TOP 2020 įmonė, galinti didžiuotis stipriu verslo stabilumu. Apdovanojimu pažymima, kad „Gera dovana“ plėtoja skaidrų verslą, puoselėja finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.
 
 
 

 

„Creditreform Lietuva“ sertifikatu patvirtinama, kad „Gera dovana“ išsiskiria verslo stabilumu ir daugiau nei penkerius metus rodo mažą mokumo riziką bei grėsmę įmonei. Kompanija patenka į mažiau nei 0,3 proc. tokių įmonių, kurios išlaiko aukštus šio sertifikato keliamus reikalavimus. 

2015 metais „Gera dovana“ buvo nominuota „Gazelei“. Tai „Verslo žinių“ projektas, skatinantis ir vertinantis smulkaus bei vidutinio verslo augimą. Kiekviena nominuota įmonė turi atitikti šiuos kriterijus: daugiau nei 20% augusi apyvarta, skaidrumas ir viešumas, taip pat mokami LR įstatymuose numatyti mokesčiai ir vadovavimasis geros verslo praktikos principais kasdieninėje veikloje. „Gera dovana“ džiaugiasi galėdama atitikti visus šiuos kriterijus.