Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Originalios kalėdinės dovanos – kaip nustebinti?

2022-12-16

Originalios kalėdinės dovanos – kaip nustebinti?

Renkant kalėdinę dovaną labai norisi nustebinti, padovanoti kažką tokio, ko žmogus dar neturėjo, nebandė ar labai apie tai svajoja. Originali dovana gali būti nebūtinai apčiuopiama - tai gali būti ir įvairios pramogos, užsiėmimai, kursai. Būkite kūrybiški, dovanokite kitokias dovanas. Internete galima rasti daugybę originalių dovanų, o Jums net nereikės niekur išeiti, kad nustebintumėte savo draugus ir artimuosius. Suskirstėme dovanas į kategorijas moterims ir vyrams. Apžvelkime, kokios originalios dovanos juos nustebintų.  

Originalios dovanos vyrams

Pradėkime nuo vyrų, kadangi jiems išrinkti dovaną dažnai sunkiau nei moterims. Moterys dievina viską - drabužius, kosmetiką ir įvairias smulkmenas. O štai su vyrais kiek sunkiau. Todėl dalinamės idėjomis, kokios įdomios dovanos vyrams galėtų patikti ir kaip juos nustebinti per šias Kalėdas.  

Originalios dovanos tėčiui Kalėdoms 

Tėtis - vienas iš svarbiausių vyrų, kuriam norisi itin atsakingai išrinkti dovaną. Ir žinoma, metai iš metų jis tikrai gavo pačias įvairiausias dovanas – nuo kojinių iki kvepalų. Tačiau šiais metais jį nustebinkite, dovanokite kai ką, ko jis dar nėra gavęs.  

Itin originali dovana žaidimas „Bohema tarpukario Laisvės alėjoje“. Net ir tėčiams reikia kartais prasiblaškyti ir nuveikti kažką tokio, ko dar nėra daręs. Tai tarsi mįslių žaidimas. Surenkama komanda, kuriai duodamos užuominos, pasakojamos intriguojančios istorijos, rodomos nuotraukos. O štai komandos užduotis sužinoti ar tos vietos Kaune vis dar tebėra. Užsiėmimas vyksta lauke, tad puiki proga pakvėpuoti ir grynu oru.  

Tėčiui, kuris mėgsta skaityti, šviestis ir lavinti savo protą, patiks „DELFI Plius“ metinė prenumerata. Čia jis atras užsienio publicistikos, lietuviškų kultūros žurnalų turinį. Tai puiki dovana, kuria naudotis galima visus metus.

O gal tėčiui patiktų išmokti ką nors naujo? Pavyzdžiui - juvelyrikos. Tai ne tik galimybė įgyvendinti svajonių papuošalo idėją bei iš labai arti susipažinti su juvelyro darbu. Pamokų metu suteikiama galimybė įgyti ir teorinių, ir praktinių žinių apie metalus, darbo principus, patiems kurti ir gaminti papuošalus įvairiomis technikomis. 

Keliauti mėgstančiam tėčiui dovanokite nutrinamą kelionių žemėlapį su vėliavomis. Žemėlapis taps ir originalia interjero detale. Jis stilingas ir gražus. Na, o  po kiekvienos kelionės tėtis galės nutrinti aplankytą šalį ir tos šalies vėliavėlę. O kaip paskui bus smagu pasakoti, kur keliavo ir ką ten nuveikė. 

Padovanok tėčio mėgstamiausių filmų DVD kolekciją. Turbūt tikrai žinai, kokius filmus jis galėtų žiūrėti ir žiūrėti. Tad tereikės paieškoti jų DVD formate arba padovanoti filmų programos abonementą. Kad galėtų žiūrėti tai, kas jam labiausiai patinka.  

Originalios dovanos vaikinui Kalėdoms 

Kokia įdomia dovana nustebinti vaikiną? Nedovanok jam nei meškučių, nei kitų suvenyrų. Tai, kas merginoms atrodo miela, tikrai retai patinka vaikinams. Tad geriau jį nustebink pramogomis ir įdomiomis veiklomis.  

Kai realybėje pramogų liko mažiau, dovanok virtualios realybės pramogas. Tai galimybė patirti neregėtus nuotykius ir pamatyti pasaulį kitaip. Efektą sustiprina kokybiška garso, vaizdo įranga bei papildomi efektai. Tokia dovana tikrai nudžiugins bet kurį vaikiną.

Vienas naujausių pabėgimo kambarių Vilniuje „Insight Out“ siūlo galimybę išbandyti „Itališką apiplėšimą“. Dovanok savo vaikinui progą kartu su draugais pajusti azartą ir įtampą. Užduotis - tapti vagišiais, kurie turės per valandą pavogti prarastą Da Vinčio šedevrą. Puiki pramoga, kuri įtrauks ir paliks geriausias emocijas.  

Balsingam vaikinui gali padovanoti galimybę įrašyti savo dainą studijoje. Net jei jis ir neketina būti žvaigžde ir dainuoti plačiam pasauliui, tačiau atminimui įsirašyti savo dainą norėtų kiekvienas. Profesionalai, kokybė ir nauja, nepamirštama patirtis. Tikrai originalu, tiesa?  

Originalios dovanos vyrui Kalėdoms 

Vyras – tai žmogus, su kuriuo praleidžiate daugiausiai laiko. Tad išrinkti dovaną jam neturėtų būti sudėtinga. Tačiau ką padovanoti, kad jis tikrai būtų nustebintas? 

Vyrui, kuris mėgsta galvoti, analizuoti, tikrai patiks pabėgimo kambaryje „Loginiai žaidimai“ organizuojamas pabėgimas iš Zodiako pinklių. Ir ne, tai tikrai nesusiję su horoskopais. Zodiakas buvo šiurpus žudikas JAV. Šis žudikas išgarsėjo dėl savo paliekamų užšifruotų žinučių, kurių kai kurios taip ir liko neišaiškintos. Tad nuotykis ir bandymas išaiškinti slaptas žinutes tikrai patiks vyrui, kuris dievina loginius žaidimus.  

O kaip skamba žygis lietuviškose džiunglėse? O taip... Lietuva tikrai turi tokių vietų, kurias įveikti tikrai nėra lengva, tačiau be galo įdomu. Jei Tavo vyras sportiškas ir žygiai jam malonumas, šis taip pat patiks. Laukinė gamta, dumblas, aerovaltis ir malonumas įveikus kliūtis.  

Degustacija taip pat puiki dovana. Viskio degustacija, kuri organizuojama Vilniuje tikrai patiks jo mėgėjui. Degustacijos vyksta moderniojo stiliaus Vilniaus viskio bare „King & Mouse“, kurio interjere jaučiami senojo Vilniaus atspindžiai. Viskio degustacijos metu pažinsite gausybę viskio tipų, jų subtilybes, istoriją, gamybos procesą bei skonio savybes. Degustacijoje bus derinami škotiški salykliniai gėrimai ir sūrius. Tarp sūrių rasite ir Lietuvos mažųjų sūrininkų, nedideliuose ūkiuose gaminamų sūrių. 

Originalios dovanos moterims 

Moterys – jos nori būti lepinamos, pastebimos, įvertinamos. Tad ir dovaną svarbu apgalvoti, nustebinti ją ir būti originaliam. Tačiau kaip tai padaryti? Štai geriausios, įdomiausios ir originaliausios dovanų idėjoms joms. 

Originalios dovanos mamai Kalėdoms 

Mama džiaugtųsi turbūt bet kokia dovana iš savo vaikų. Bet vis tik, kodėl jos nenustebinus?  

Padovanokite mamai ypatingą dovaną - pavadinkite žvaigždę jos vardu. Taip, taip, tai yra įmanoma! Jūsų pasirinkto vardo žvaigždė bus įtraukta į Millennium Chronicle žvaigždžių registro katalogą, o Jums bus pateiktas originalus žvaigždės registracijos sertifikatas su autentiškomis žvaigždės koordinatėmis. Įsivaizduojate mamos reakciją, kai ji gaus tokią dovaną?  

Kitaip praleistas laikas taip pat puiki dovana. Mamai tikrai patiktų iškilminga vakarienė Rundalės rūmuose. Mama galės vieną vakarą praleisti kitaip –  ne tik ne tik pasigrožės Rundalės rūmų žavesiu, elegancija, bet ir pajus XVIII amžiaus atmosferą, ragaujant individualiai svečiams paruoštą 6 patiekalų vakarienę. 

Visos mamos nori turėti kuo daugiau gražių šeimos nuotraukų. Padovanokite šeimos fotosesiją! Visi kartu pasipuoškite kalėdiniais drabužiais ir pasimėgaukite akimirkomis, kurias praleisite kartu su profesionaliu fotografu. Po to bus nuostabu prisiminti, kaip vyko fotosesija ir visi turėsite bendrų, šiltų ir jaukių šeimos nuotraukų. 

Originalios dovanos draugei Kalėdoms 

Nori nustebinti savo draugę? Pasiimk ją stebėti žvaigždžių naktį Etnokosmologijos muziejuje. Tai ne tik romantiška, bet ir be galo įdomu. Nuostabi kelionė po žvaigždžių pasaulį. Kartu iš arčiau pamatysite mėnulį, planetas, žvaigždes ir galaktikas. Originali ir be galo romantiška dovana.  

Dar viena be galo romantiška dovana – pakilimas į TV bokštą Vilniuje. Kilkite dviese tarp debesų! Pakilus į TV bokštą atsivers neapsakomi vaizdai – Vilniaus miestas ir jo apylinkės. O gražu čia bet kokiu metų laiku, juk kiekvienas metų laikas turi kažką žavaus. Ypatingai gražu, jei lauke saulėta, o aplink viskas apšerkšniję. Tuomet vaizdas tarsi iš atviruko.  

Jei Tavo draugė domisi menu, nori išmokti tapyti, padovanok jai tapymo ant vandens terapiją. Jos metu, keliaujant „Ebru“ istorijos laikotarpiais gros senovinė fleita, šildys žvakių šviesa ir maloniai nuteils kvapų gausa. Piešimo pabaigoje, skanaujant laumių arbatą, draugė sužinos daugiau apie save trumpos konsultacijos metu, paremtos pačios nutapytu kūriniu.  

Originalios dovanos žmonai Kalėdoms

Ką originalaus padovanoti brangiausiam ir artimiausiam žmogui - žmonai? Nustebink ją tokia dovana, kuri būtų skirta jai, jos pomėgiams ar geram laiko praleidimui, tobulėjimui.  

Padovanokite savo žmonai - laiką sau. Geriausia dovana - pažintis su savimi, atsipalaidavimas ir harmonija. Tam puikiai tiks programos ATRASK, PAŽINK IR PATIRK SAVE dovanų čekis. Ši dovana idealiai tiks moteriai, kuri trokštanta patirti visokeriopą gyvenimo kokybę ir harmoniją, dovanoti sau psichinę, fizinę ir emocinę sveikatą. Jei Jūsų moteris ieško naujų jėgų, būdų atsiskleisti ir realizuoti savo potencialą santykiuose, gyvenime ar siekiant karjeros aukštumų - nedvejokite ir padovanokite jai šią galimybę.  Tai galimybė rinktis norimus saviugdos užsiėmimus, paskaitas, masažo pamokas, jogos, kvėpavimo ar meditacijos praktikas. 

Jei žmona mėgsta atsipalaiduoti, pasiimti puodelį kavos ir paskaityti žurnalą, padovanok jai žurnalo MOTERIS metinę prenumeratą. Žurnale „Moteris“ – išskirtinės asmenybės, grožio ir mados tendencijos, kultūriniai įvykiai, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis. 

Rafinuotai, kokybę vertinančiai moteriai tikrai patiks „Italian bags“ dovanų čekis. Tai itin aukštos kokybės galanterijos gaminiai prekiaujanti internetinė parduotuvė. Žinoma, kad vyrui sunku išrinkti tokią rankinę, kuri patiks moteriai. Tad palikite galimybę jai rinktis pačiai. Ji tikrai tai įvertins ir bus maloniai nustebinta.  

Dar viena iškirtinė dovana - veido jogos pamoka. Šios pamokos metu atliekami specialūs veido jogos pratimai, akupresūra, pranajamos – jogų kvėpavimo technikos – bei palmingas – atsipalaidavimas. Mažoje, iki 10 žmonių grupėje, kiekvienam suteikiamas išskirtinis dėmesys, pagalba ir pasidalijama naudingais patarimais. Veido jogos nauda milžiniška - nuo odos atjaunėjimo iki įtampos sumažinimo. 

Jei žmona dievina kvepalus – padovanokite galimybę susikurti savo asmeninius kvepalus. Kvepalų kūrimo dirbtuvėse supažindinama su natūraliais kvapais ir ingredientais, kurie padės atrasti sau labiausiai tinkantį aromatą.  

Pasirūpinkite dovanomis jau dabar ir per Kalėdas būkite ramūs. Be to, išvengsite eilių parduotuvėse ir saugiai apsipirksite tiesiog iš namų.  

Atgal