Miesto dovanų kortelė | KAUNAS

Dovanos įvertinimas: 5.0 (1 Įvertinimai)

Paslaugos vieta: Kaunas
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
Nuo 10 €, galioja 12 mėn. Galima išnaudoti per kelis kartus, skirtingose vietose Galioja beveik 100 vietų visame mieste Kaunas

Pramogų kortelė, kurioje telpa visas Kaunas. Tavo #kaunastic pramogos slepiasi čia!

Kauno pramogų kortelė – milijonas tobulų įspūdžių! Tai galimybė gyventojams ir miesto svečiams patirti tą neapsakomą, fantastišką jausmą, kuris apima lankantis Kauno mieste, skatina jį pažinti ir vėl sugrįžti.

KAS YRA KAUNO PRAMOGŲ KORTELĖ?

Ieškote idėjų originaliai dovanai? O jei galėtumėte padovanoti... miestą? Ši pramogų kortelė – įspūdžių kupina dovana draugui, šeimos nariui, kolegai ar verslo partneriui, suteiksianti galimybę atrasti Kauną ir jo #kaunastic pramogas. Tai daugkartinio atsiskaitymo pramogų kortelė. Šia pramogų kortele galima atsiskaityti skirtingose vietose visame Kauno mieste. Pramogų kortelė galioja 12 mėn. nuo įsigijimo datos.

KĄ GALIMA NUVEIKTI SU KAUNO PRAMOGŲ KORTELE? 

Aplankyti. Kortelė suteikia galimybę kiekvienam – gyventojui, miesto svečiui ar turistui – aplankyti nuolat besikeičiantį Kauną. Atvykusieji galės mėgautis net tik #kaunastic pramogomis, bet ir pajusti užburiančią miesto atmosferą, kuriamą įspūdingos architektūros, išskirtinių renginių, įvairiausių skonių, vaizdų ir nuoširdžių žmonių. Tai puikus būdas draugus, kolegas, verslo klientus ar partnerius įlieti į verdantį miesto gyvenimą ir jo pramogas. Tai ne tik fantastiška pramogų kortelė, bet ir puiki dovana bet kokia proga!  

Pramogų kortelės galimų aplankyti vietų ir pramogų sąrašas nuolat plečiamas – taip suteikiama galimybė atrasti kuo įvairiapusiškesnį Kauną. Kortelės vertę klientas gali pasirinkti nuo 10 € iki 150 € vieno cento tikslumu. Po apmokėjimo kortelė aktyvuojama ir ja galima iš karto pradėti naudotis – nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų. 

Pažinti. Kortelė apima platų teikiamų paslaugų spektrą. Su ja galima atsiskaityti kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, SPA centruose, išbandyti aktyvias pramogas (pvz., skrydį oro balionu, plaukimą laivu, važiavimą superautomobiliu ar kt.), apsilankyti muziejuose, kino teatruose, spektakliuose, netgi atsiskaityti parduotuvėse (pvz., Douglas, C&D Style, Modi Du ir kt.). 

Sugrįžti. Kortelės magija – ji daugkartinio naudojimo, joje esančią pinigų sumą galima panaudoti dalimis (vieno cento tikslumu) skirtingose vietose, o neišnaudota pinigų suma lieka kitam kartui. Tad visada galima sugrįžti ir tęsti savo nuotykius Kaune!

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

 • Kortelėje esančią pinigų sumą galima panaudoti per kelis kartus.
 • Pramogų kortele galima atsiskaityti skirtingose Kauno vietose. Sąrašą rasite www.visit.kaunas.lt.
 • Pramogų kortele galima atsiskaityti daugiau nei vienoje vietoje, panaudojant dalį jos sumos.
 • Jei pirkinių kaina yra didesnė už kortelėje esančią sumą, pirkėjas padengia skirtumą kitais apmokėjimo būdais. Jei mažesnė – likutis lieka kitiems pirkiniams.
 • Kortelė į pinigus nėra keičiama ir negrąžinama.
 • Kortele negalima atsiskaityti už prekybos centrų dovanų čekius bei Geros dovanos produkciją.
 • Papildyti kortelėje esančią pinigų sumą negalima.
 • Pramogų kortele negalima atsiskaityti už tabako, alkoholio gaminius, lošimo paslaugas bei naujai įsigyjamą Pramogų kortelę.
 • Pramogų kortelė galioja 12 mėn. nuo įsigijimo datos.
 • Kortelės galiojimo laiką galima pasitikrinti išmaniuoju telefonu nuskaičius Pramogų kortelės QR kodą arba Pramogų kortelių savitarnoje įvedus kortelės brūkšninį kodą.
 • Įsigyjant kortelę, rekomenduojama priskirti kontaktą. Esant kontaktinei informacijai vagystės ar praradimo atveju pramogų kortelę bus galima užblokuoti, o jos likutį perkelti į naują kortelę.
 • Pramogų kortelę galima įsigyti internetu www.geradovana.lt ir Kortelių platinimo vietose. Informacija apie platinimo vietas pateikiama Platintojo interneto svetainėje www.visit.kaunas.lt.
 • Išsamios Pramogų kortelės naudojimo sąlygos ir taisyklės pateikiamos www.visit.kaunas.lt.
Vieta
Vieta

Kaunas (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

Neribojama

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

5.0 1 Įvertinimai

5 balai 100%

4 balai 0%

3 balai 0%

2 balai 0%

1 balas 0%

IN

Patvirtintas vartotojas

INGA

Patvirtintas vartotojas

5.0

PUIKU, KAI GAVEJAS TURI PASIRINKIMO LAISVE.

2019-04-04 Ar šis komentaras Jums naudingas? Taip Ne