Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Ką dovanoti vyrams gimtadienio proga? Idėjos pagal jubiliato amžių

2023-06-15

Ką dovanoti vyrams gimtadienio proga? Idėjos pagal jubiliato amžių

Gimtadienis – tai puiki šventė, kurią norisi įsiminti ilgam! Tad šia proga dovanokite vyrui, vaikinui, tėčiui, kolegai ar kitam artimajam naujų įspūdžių ir potyrių, kurie pavers gimtadienį tikrai ypatingu Jūsų dėka!  

Gimtadienis yra tokia diena, kai visi artimiausi žmonės, galvoja apie jubiliatą, juo rūpinasi, sveikina ir dovanoja tai ko jis trokšta. Tačiau prieš dovanojant tai ko jis tikrai nori, reikia tai žinoti! Tokiu atveju, būtina atsižvelgti į šventės kaltininko pomėgius bei, žinoma, amžių. Šiame straipsnyje aptarsime, kokios gimtadienio dovanos vyrams yra tinkamiausios, kaip išrinkti dovaną pagal vyro amžių.  

Kaip išrinkti tinkamiausią dovaną? 

Daugelis džiaugiasi ir laukia savo gimtadienių, išskyrus tuos atvejus, kuomet žvakučių skaičius ant torto jau nebedžiugina... Vis dėlto, žinome, kad tai bus ypatinga diena, kai artimieji atvyks pasveikinti su dovanomis. 

Pagal Praguepost.com portalą, norint gimimo dieną gauti geidžiamą dovaną, kuri tikrai pravers ir džiugins, jubiliatui reikėtų sudaryti pageidavimų sąrašą. Tokiu būdu, jam neteks gauti to, kas tiesiog rinks dulkes lentynoje.  

Iš tiesų, šiais laikais paklausus žmogaus ką norėtų gauti dovanų, dažniausiai girdimas atsakymas – „nieko“. Tačiau, eiti pasveikinti artimojo tuščiomis, atrodo lyg ir nepatogu, todėl vistiek kažką atsinešame su savimi, o tai ne visada nudžiugina dovanos gavėją. Tad turint tokį sąrašą, drąsiai galime eiti sveikinti, nes žinome, kad dovana atitiks visus lūkesčius. 

Taip pat jei vis dėlto visiškai neįsivaizduojate ką dovanoti, tačiau esate talentingas ir kūrybiškas – įteikite rankų darbo, unikalią dovaną. Šis dovanojimo būdas yra geriausia išeitis vaikams, norintiems pasveikinti tėtį, senelį, dėdę ir kitą brangų asmenį, neleidžiant tėvelių pinigų. Tačiau tai nereiškia, kad rankų darbo staigmenėles gali daryti tik mažieji. Talentingi suaugusieji gali kažką nutapyti, nupiešti, sukurti, pagaminti, iškepti ir t. t. Visa tai, leis jubiliatui suprasti kiek darbo ir pastangų dėl jo įdėjote. 

Tas pats Praguepost.com portalas, teigia, jog vertėtų vengti nusistovėjusių stereotipų. Pavyzdžiui, nederėtų dovanoti vyrui higienos rinkinio, čekio, kvepalų, kojinių (nebent tuo atveju, jei tai nurodyta jo pageidavimų sąraše) ir t. t. 

Taip pat reikėtų vengti požiūrio, kad gera dovana – brangi dovana. Šiais laikais galima įsigyti norimą daiktą nepaliekant ten visos mėnesio algos. Jei žinote, kad artėja gimtadienis, pradėkite medžioti nuolaidas, akcijas, įvairius specialius pasiūlymus, kurie gali leisti Jums sutaupyti perkant dovaną. Svarbiausia, tokiu atveju nelaukti paskutinės savaitės, o dairytis variantų jau prieš keletą mėnesių. 

Jei dovana labai paprasta, galbūt simbolinė, nereikėtų nerimauti, kad šventės kaltininkas pasijus sumenkintas, nemylimas ar neįvertintas. Kartais svarbu dovanos įpakavimas. Jei į tai įdėsite daug meilės ir kruopštumo, jis pamatys, kad tai Jums buvo labai svarbu ir supras, jog jį mylite, gerbiate ir nuoširdžiai rūpinatės. 

Kokių dovanų reikėtų vengti? 

Vyrai neretai būna gana išrankūs dovanoms, todėl ko jiems NEDOVANOTI galite perskaityti mūsų tinklaraščio ankstesniame straipsnyje apie vyriškas dovanas. Taip pat pateiksime Jums keleto vyrų mintis apie jų blogiausias dovanas. Nekartokite šių klaidų! 

„Buvusi mergina padovanojo dušo žėlę ir dezodorantą. Jaučiausi kaip purvina kiaulė, kuriai reikia nusiprausti ir pasikvėpinti.“ – Julius. 

„Nemėgstu ir, tiesa sakant, nemoku atlikti įvairių remonto darbų. Vinį įkalu, bet jei reikia sutaisyti dujų katilą, kviečiu meistrą. Mano žmona kažkodėl sugalvojo, kad visų galų meistro nevaidinu tik todėl, kad neturiu tinkamų įrankių, todėl padovanojo atsuktuvų, veržliarakčių, grąžto ir replių rinkinį. Iki šiol buvau jį pravėręs vos vieną kartą – tądien kai gavau.“ – Algis. 

„Esu linkęs į pilnumą, todėl svoris man visada buvo gana jautri tema. Gerokai supykau ant žmonos, kai ši man Kalėdoms įteikė konsultacijos pas dietologę kuponą ir trijų mėnesių abonementą į sporto klubą. Tada net planavau jai kitoms Kalėdoms nupirkti siurblį arba grindų šluostę.“ – Mantas. 

„Iš žmonos gavau kačiuką, kurio ji zirzė jau gerą pusmetį. Čia tas pats, jei jai bučiau padovanojęs kompiuterinį žaidimą.“ – Saulius. 

„Iš vienos buvusios esu gavęs – kaklaraištį. Tokį dalyką gali dovanoti kolegai, tėčiui, bet ne mylimajam. Tada supratau, kad ji manimi iš tikrųjų nesidomi ir nė nenumano, kuo aš domiuosi.“ – Šarūnas. 

„Iš merginos esu gavęs kosmetikos parduotuvės dovanų čekį. Palaikiau jį šiek tiek ir nupirkau mamai dovanų gimtadienio proga. Vis nereikėjo pinigų leisti.“ – Mindaugas. 

Geidžiamiausios vyriškos dovanos

Bendrovė „Norstat“, apklausė 500 respondentų visoje Lietuvoje ir sudarė geidžiamiausių dovanų sąrašą vyrams: 

  • Bilietai į renginį ar koncertą (46 %); Dauguma vyrų nori bent kartais išeiti iš namų ir linksmai leidžiant laiką pamiršti kasdienius rūpesčius su didesniu buriu žmonių klausant mėgstamo atlikėjo muzikos ar kito įdomaus renginio. Čia vienintelis rodiklis – vyro, kuriam įteiksite dovaną, pomėgiai: labiausiai klausomi atlikėjai, dominantys renginiai, galbūt seminarai, konferencijos ir t. t. 

  • Elektronikos prekės (36 %); Šioje kategorijoje pirmosiose vietose puikuojasi: mobilusis telefonas, nešiojamasis kompiuteris, išmanusis laikrodis ir dronas. 

  • Prabangios, neįprastos grožio prekės (27 %); Tai gali būti kvepalai, įvairūs rinkiniai ir pan. Tačiau, kaip minėta prieš, tokias dovanas reikėtų rinkti gana atidžiai, jog vyriškis neįsižeistų ar nesuprastų dovanos klaidingai. Taip pat galite rinktis tokias dovanas, kurios ne tik atstos grožio paslaugos funkciją, bet ir leis vyrui atsipalaiduoti, atnaujinti išvaizdą. Pavyzdžiui, masažai ar apsilankymas barzdaskutykloje. 

  • Knygos, žaidimai ir kt. (19 %); Čia tinkamiausia dovana yra bet kokio knygyno TOP 10 sąraše besipuikuojanti knyga arba stalo žaidimas, kuris leis šeimos ar draugų rate praleisti linksmą vakarą. Taip pat tinka šių prekių parduotuvių čekiai. 

  • Saldumynai, kava, prieskoniai ir pan. (18 %); Kaip jau nuo seno žinoma – vyro širdį geriausia pavergti per skrandį. Tai įrodo ir atliktas tyrimas, kadangi jie net dovanoms norėtų gauti maisto prekes, degustacijas ir pan. Žinoma, dovanu maisto prekių krepšį būtų kiek keista, tačiau prabangi vakarienė būtų dovana ne tik jam, bet ir antrai pusei. 

  • Apranga ar avalynė (16 %); Jei puikiai išmanote vyro skonį galite išrinkti jo stilių atitinkantį drabužį, tačiau jei nenorite rizikuoti dovanokite drabužių/avalynės parduotuvės čekį ir vyras pats galės išsirinkti tinkamiausią daiktą. 

Na, o pasak Auksomeistrai.lt, jau būtų laikas keisti nuomonę, kad juvelyriniai dirbiniai tinka tik moterims. Meistrai teigia, jog vyriškų juvelyrinių dirbinių rinka puikiai išplėtota, o asortimentas maloniai stebina, todėl tinkamą dovaną čia atras kiekvienas. 

Stipriosios lyties atstovai turi ne mažiau plačias galimybes rinktis iš daugybės įvairių kolekcijų ir papuošalus derinti prie savo stiliaus. Vyriški papuošalai, palyginti su moteriškais, išsiskiria savo subtilumu, solidumu, jie kur kas mažiau blizgūs. Bet turi ir panašumų – net kukliam drabužių deriniui gali suteikti reikiamos elegancijos ir sustiprinti įspūdį. Tad norinčios sužavėti mylimą vyrą moterys dovanos turėtų žvalgytis juvelyrinių dirbinių salone.

Sparčiai skaitytojų simpatijas užkariaujant elektroninei žiniasklaidai, rankose laikyti spausdintą leidinį yra labai gera... Tad leidinio prenumerata bus tobulas pasirinkimas, jei ieškote dovanos žmogui, neabejingam skaitymui, vertinančiam klasiką, besidominčiam tam tikra sritimi. Leidinių pasiūla labai plati, tad svarstydamos, ką padovanoti artimam vyrui, neabejotinai išsirinksite tinkamiausią. Ar Jūsų tėtis dievina žvejybą? Tuomet sprendimas – leidinys žvejams. Jūsų vyras labiau už viską mėgsta keliauti? Žurnalas apie keliones bus labai taikli dovana. Ieškote dovanos solidžiam, į verslo pasaulį panirusiam kolegai? Tuomet rinkitės iš verslo srities leidinių. 

Įspūdžio dovanos vaikinui 18 gimtadienio proga

Pilnametystė - nuostabus metas. Todėl vaikinui, šia proga tinka originalios dovanos. 18 – tai tas amžius, kuomet vaikinai ypatingai džiaugiuosi tuo, jog pagaliau gali vairuoti! Tad galbūt tai būtų tinkama proga leisti vaikinui išbandyti karinį autoparką tankodrome ar pasivažinėti su bagiu. 

Pasivažinėjimas su tanku yra galimybė pabūti didžiausiame privačiame karinės technikos tankodrome Lietuvoje, kuris siūlo išmėginti save ir savo draugus tampant karinės technikos keleiviais. Šios pramogos metu dalyviai važiuos karine technika specialioje ~1,2 km trasoje. Taip pat susipažins su technikos istorija, jos charakteristikomis bei galimybėmis. 

Pasivažinėjimas bagiu bus nuostabi pramoga vietoje nenustygstantiems ir naujų iššūkių ieškantiems drąsuoliams. Jūsų artimo žmogaus laukia adrenalinas, tad tikrai nebus, kada atsipalaiduoti! 

Bagis – tai iki 80 km/val. greitį išvystanti atvira keturratė transporto priemonė, kuria vienu metu gali važiuoti du pramogautojai. Tai puiki pramoga tiems, kurie nori pajausti ekstremalių pojūčių, pabūti laukinėje gamtoje, atitrūkti nuo dienos rūpesčių bei susilieti su riaumojančiu bagių variklio garsu. 

Dovanos vaikinui 20-mečio proga 

Sulaukus šio gražaus, jaunatviško jubiliejaus, būtina švęsti! O, kad šventė būtų įsimintina, dovanos jubiliejaus proga turėtų būti originalios. Pavyzdžiui, dovanokite vaikinui alaus pažinimo vakarą. Dažnai apsiribojama žinojimu, kad alus gali būti tamsus arba šviesus, stiprus arba lengvas. Tačiau aluje galima aptikti daugybę skonių ir aromatų – kavos, šokolado, džiovintų slyvų, obuolių, anyžių, citrusinių vaisių ir t. t. 

Iš pirmo žvilgsnio, aludario žaliavų pasirinkimas alaus gaminimui yra labai ribotas – salyklas, apyniai, vanduo ir mielės yra visų alaus rūšių pagrindas, suteikiantis išvaizdą, kvapą ir skonį. Tačiau yra šimtai šviesių ir tamsių salyklo rūšių, daugiau nei penkiasdešimt įvairių apynių rūšių, besiskiriančių auginimo vieta ir apdirbimu, bei tūkstančiai mielių variacijų. 

Na, o jei sulaukus 20, jau turite 2 metų vairavimo patirtį, išbandykite driftinimopaslaugą!„SIDE to SIDE DriftTeam“ yra žinoma profesionalių drifterių komanda, pelniusi ne vieną apdovanojimą įvairiose varžybose. 

Atvykusysis pats vairuos drifto bolidą „Nissan S13“, turintį net 300 AG variklį ir galinius varomuosius ratus. Šalia sėdės profesionalus „SIDE to SIDE DriftTeam“ instruktorius, kuris praves instruktažą apie driftinimo techniką bei suteiks patarimų, kaip taisyklingai slysti šonu. 

Po pirmojo važiavimo instruktorius pasakys klaidas bei patars, kaip taisyklingai įveikti trasą. Tuomet laukia du įskaitiniai važiavimai. Trasos konfigūracija paprasta – viena apskritimo formos ir dvi aštuoneto formos trajektorijos, kurias reikės sujungti vienu važiavimu. 

30 jubiliejaus dovanos Jam 

Padovanokite draugui ar vyrui Lietuvos gamtovaizdį iš paukščio skrydžio! Tiksliau, pramoginį skrydį parasparniu.Skrydžio metu suteikiama unikali galimybė ne tik pasigrožėti gamtovaizdžiu, bet ir išbandyti savo jėgas – patiems ore atlikti nesudėtingus manevrus ar valdyti sparną. Malonūs virpuliukai po skrydžio kutens dar kurį laiką. 

O jei vyriškis dievina parako kvapą tai šaudymo pramoga su pistoletu Smith &Wesson bei šautuvu HK MP5 bus puiki dovana. Čia dovanos gavėjas pasijus tarsi veiksmo filmų herojus, išbandys savo taiklumą ir drąsą. 

Na, o jei renkate draugui tikrai prabangią dovaną, dovanokite poilsį Birštone. „Royal SPA Residence“ yra modernus viešbutis su mineralinio vandens procedūromis, gydomosiomis ir sveikatos atstatymo programomis tobulame gamtos prieglobstyje.  

Dovana vyrui 40-mečio proga 

40 yra išties ypatingas skaičius. Tai reiškia, jog jau esate sukaupę nemažai gyvenimiškos patirties, tačiau taip pat, kad dar daug kas laukia prieš akis. Tokia gražia proga, dovanokite vyrui skrydį oro balionu. Tai nepamirštama kelionė virš Jūsų pasirinkto miesto su „Geros dovanos“ oro balionu, kurį valdys profesionalas. Jei norite nustebinti, ši dovana vyrui gimtadienio proga tikrai privers atsidusti iš nuostabos ir pasigėrėjimo! Taip pat jei vyras nebijo aukščio, dovanokite skrydį virš 12 ežerų. Pakilę lėktuvu į padebesius, iš paukščio skrydžio susipažinsite su viena ežeringiausių apylinkių Lietuvoje. Skrisite virš 7 km ilgio Vilkokšnio ežero, kurį su daugybe kitų ežerų ir pelkių jungia Verknės upelis, o viso skrydžio maršrutas nusidrieks net virš 12 ežerų! 

Atsipalaidavimui įteikite jam visos dienos vandens ir pirčių pramogas. „Grand SPA Lietuva“ kviečia apsilankyti vandens parke ir mėgautis pramogomis visą dieną! Čia galima išbandyti ilgąjį plaukimo baseiną, pasisupti ant bangų, leistis nešamiems sraunios kalnų upės, pajusti krioklių galią, skrieti žemyn įspūdinga nusileidimo trasa. 

Kaip minėta „Norstat“ bendrovės statistikoje, vyrai mėgsta pavalgyti, tad puiki proga įteikti vakarienę restorane. Siūlome „PiccolaItalia“, kuris yra stilingas ir autentiškas italų restoranas pačiame Kauno centre. Čia apsilankiusiems svečiams bus pasiūlyta pasimėgauti tiesiai iš Italijos gamintojų į restoraną atkeliavusiais brandintais ar šviežutėliais sūriais, aukščiausios kokybės kumpiais, įvertinti naminius itališkus makaronus ar picas, gamintas pagal pačią tikriausią iš kartos į kartą Italijoje keliavusią receptūrą. 

Dovana vyrui 50 metų proga 

Sakoma, kad 50 medžių – dar ne miškas, 50 lašų – dar ne jūra, o 50 metų – dar ne visas gyvenimas. Tad sulaukus tokio jubiliejaus reikia dovanoti tik išties išskirtinius pojūčius. Štai vakarienė tamsoje yra unikalus projektas Lietuvoje, kurio metu lankytojai tampa visiškai akli. Restorane vyrą su antra puse pasitiks dar prie durų, kur ir prasidės naujų atradimų vakaras. Visiškoje tamsoje, grojant muzikai, jiedu ragaus įvairiausius patiekalus. Tamsoje valgomas maistas įgaus kitą prasmę, o svečiai pajus dar niekad nepatirtus pojūčius. 

EastIsland SPA“ kviečia išbandyti SPA ritualą, kur jubiliatas patirs atsipalaidavimo magiją.Iš pradžių atvykusysis bus kviečiamas pasimėgauti prabangia rožių vonia su žiedlapiais (15 min.), kur maloni šiluma, kvapai ir poveikis nuramins bei atpalaiduos. Vėliau laukia egzotinis kūno šveitimas (20 min.), kuris pašalins susikaupusias neigiamas emocijas ir leis pasijusti lyg ant sparnų. Pabaigai – aromaterapinis viso kūno aliejaus masažas (45 min.) leis pasinerti į Rytų kvapų oazę ir visiškai atsipalaiduoti. Aromaterapinis masažas, kuriam naudojami natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai, efektyviai atpalaiduoja įtemptus raumenis arba juos tonizuoja; šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, gerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą. Tai efektyvi atsipalaidavimo priemonė po sunkios darbo dienos, raminanti nervų sistemą ir mažinanti stresą. 

Taigi, pasirūpinkite savo mylimais ir svarbiais vyrais bei dovanokite geidžiamiausias dovanas!

Atgal