Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovanos mokytojams

Mokytojai ir auklėtojai – pirmieji gyvenimo vedliai, išmokantys ne tik įvairių dalykų, tačiau ir suteikiantys vertingų žmogiškųjų pamokų. Neretai šios pamokos lydi visą likusį gyvenimą, o mylimo mokytojo ar auklėtojo vardas tampa burtažodžiu, akimirksniu sugrąžinančiu į mokyklos suolą arba tiesiog mielus prisiminimus. Atsidėkoti už visa tai mokytojui ar auklėtojui tikrai norisi! Šioje kategorijoje atrinkome įspūdžio dovanas, kurios pradžiugins kiekvieną auklėtoją ir mokytoją bei leis patirti smagių akimirkų, – tai specialiai jiems kruopščiai parinkti pasiūlymai: nuo apsilankymo teatre, gurmaniškų atradimų restorane iki visiškai netikėtų naujų patirčių!

Dovanos mokytojams
Filtrai

Vidutinė kaina 132,24 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos