Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

MAMŲ UNIJA | Parama sergančių vaikų svajonėms


Paslaugos vieta: Vilnius
Įveskite sumą nuo: 5,00 € iki 100,00 €
Pasirinkite sumą:
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Parodykime, jog jie ne vieni ir mums rūpi jų likimas!

Labdaros ir paramos fondas „Mamų unija“ savo veiklą vykdo nuo 2008 metų. Fondas globoja onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimos narius, teikia finansinę paramą vaikų gydymui, kurio nedengia valstybė, aprūpina šeimas slaugos priemonėmis, rengia šventes, rūpinasi jų pramogomis ir pildo pačias karščiausias jų svajones – kad augti ligos fone jiems būtų smagiau.

Graži, draugų apsupta vaikystė – pati didžiausia tokių vaikučių svajonė. Liga suvaržė jų galimybes susitikti su draugais, bėgioti, žaisti, žaisti futbolą, šokti. Ligos gydymo metu vaikai viso to netenka ir ilgą laiką gyvena tarp keturių ligoninės sienų. Kartais net ir banali svajonė kaip kompiuteris ar telefonas jiems suteikia galimybę bendrauti, palaikyti ryšius su bendraamžiais bei ugdyti save tarp pypsinčių ligoninės aparatų. Neretai tokių vaikų šeimos neturi finansinių galimybių suteikti savo vaikams to, ko jie trokšta: visi pinigai nukreipti į jų sveikatą.

„Gera dovana“ ir „Mamų unija“ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori šiems vaikučiams parodyti, jog svajonės pildosi. Įsigydami šį pasirenkamos vertės dovanų čekį Jūs prisidedate prie onkologinėmis ligomis sergančių vaikučių svajonių išsipildymo ir „Mamų unijos“ tikslo – bent kiek praskaidrinti tokių vaikų kasdienybę.

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų, todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dovanokite sunkiai sergantiems vaikams galimybę iš naujo patikėti vaikyste!

Vieta
Vieta

Labdaros ir paramos fondas „Mamų unija“, Prašiškių g., 47, Vanaginės k., Riešė, Vilniaus r. (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Būtina išankstinė registracija. Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį.

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Dovanų čekis nekeičiamas ir negrąžinamas. Visa paaukota suma keliauja į „Mamų unijos“ fondą. Daugiau apie „Mamų unijos“ veiklą www.mamuunija.lt.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.