4 kiniškų procedūrų abonementas

Dovanos įvertinimas: 4.3 (3 Įvertinimai)

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: Apie 4 val.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Per 4 apsilankymus „Healthy Joy“ salone Jūsų artimam žmogui bus atliktos 2 veido, 1 akių ir 1 nugaros procedūra. Procedūrų metu naudojami aliejai bei masažo kremai yra aukščiausios kokybės ir vieni iš nedaugelio turi tokių unikalių savybių: įsiskverbia giliai į odą, aprūpina ją maitinamosiomis medžiagomis, suteikia odai išorinį grožį ir stangrumą.

Abonementą sudaro:

„Jaunystės magija“ (60 min.) – kosmetinė procedūra, sustangrinanti veido bei kaklo odą. Procedūra sulėtina senėjimo procesą, atgaivina ir atstato veido odos spalvą ir grožį. Kovojant su raukšlėmis ir veido odos senėjimo procesais, odos lyginimas – sąlyga, ne mažiau svarbesnė nei jos maitinimas ir apsauga. Procedūros rezultatas matomas iš karto!

„Žaviosios akytės“ (40 min.) – kompleksiška procedūra akių zonos problemoms spręsti. Oda aplink akis taps pastebimai lygesnė bei elastingesnė, sumažės raukšlytės aplink akis ir akių vokų pakritimai. Jau po kelių procedūrų pašviesės tamsūs ratilai aplink akis, sumažės patinę paakiai, akių kontūras taps išraiškingesnis, o žvilgsnis žvalus ir giedras.

„Veido Guaša“ (60 min.) – senovės kinų akupresūrinė procedūra skirta visapusiškai veido priežiūrai. Procedūra išsprendžia problemas, susijusias su netinkamu vidaus organų veikimu, padeda išvalyti odą, lygina raukšles, veido ir kaklo oda sustangrėja, išnyksta pigmentinės dėmės, oda tampa skaistesnė, minkštesnė ir lygesnė!

„Nugaros Guaša“ (60 min.) – senovės tradicinė kinų medicinos procedūra sumažina stuburo skausmus ir atpalaiduoja sustingusius raumenis. Šis nugaros masažas pagerins bendrą savijautos pagerėjimą, suteiks daugiau energijos, pagerės miego kokybė. Procedūra naudinga ilgai sėdintiems prie kompiuterio, dirbantiems sunkų fizinį darbą, aktyviai sportuojantiems.

*Vienas asmuo gali pasinaudoti tik vienu „4 kiniškų procedūrų abonementas“ dovanų čekiu. Galimybės vienam asmeniui pasinaudoti dviem ir daugiau šių čekių – nėra. Apsilankymų skaičius ir klientų kontaktiniai duomenys yra fiksuojami.

Natūralaus grožio ir geros savijautos paslaptis!

Vieta
Vieta

Slucko g.1,Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

Apie 4 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Registracija antradienį–šeštadienį, 12.00–21.00 val. *Vienas asmuo gali pasinaudoti tik vienu „4 kiniškų procedūrų abonementas“ dovanų čekiu. Galimybės vienam asmeniui pasinaudoti dviem ir daugiau šių čekių – nėra. Apsilankymų skaičius ir klientų kontaktiniai duomenys yra fiksuojami. Apie neatvykimą būtina pranešti 24 val. prieš rezervuotą paslaugos teikimo laiką, kitaip čekis bus laikomas panaudotu.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

4.3 3 Įvertinimai

5 balai 67%

4 balai 0%

3 balai 33%

2 balai 0%

1 balas 0%

Sklandi registracija 5.0
Aptarnavimas 5.0
Aplinka 5.0
Atmosfera 5.0
As

Patvirtintas vartotojas

Asta

Patvirtintas vartotojas

5.0 Detalesnis vertinimas
Bendras vertinimas
Bendras vertinimas 5.0
Sklandi registracija 5.0
Aptarnavimas 5.0
Aplinka 5.0
Atmosfera 5.0

Puiku, buvau maloniai nustebinta ir patenkinta suteiktomis paslaugomis.

2019-09-05 Ar šis komentaras Jums naudingas? Taip Ne

Ma

Patvirtintas vartotojas

Marius

Patvirtintas vartotojas

3.0

2019-05-02 Ar šis komentaras Jums naudingas? Taip (1) Ne (3)

Ra

Patvirtintas vartotojas

Rasa

Patvirtintas vartotojas

5.0

2019-04-20 Ar šis komentaras Jums naudingas? Taip (1) Ne (1)