Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-06-01

VESTUVINIŲ METINIŲ REIKŠMĖS IR DOVANŲ IDĖJOS 2020 METAMS!

Nesvarbu, kiek metų esate susituokę. Svarbiausia, kad pasirinkote vienas kitą ir kartu esate laimingi! Vestuvių metinės – tai šeimyninio gyvenimo pradžios paminėjimas bei puiki proga priminti sau ir mylimajam, kodėl vienas kitą pamilote, bei padovanoti dar daugiau naujų potyrių kartu, kurie tik dar labiau sutvirtins Jūsų santuoką. 

VESTUVINIŲ METINIŲ REIKŠMĖS IR DOVANŲ IDĖJOS 2020 METAMS!

2020-05-29

Alpakų ūkis Trakuose - susipažinkite su draugiškiausiais gyvūnais

Kad Trakai garsėja didinga pilimi, savo istorija ir nuostabia gamta, žino turbūt kiekvienas. Tačiau jei suplanavote Trakus į kelionę, nepamirškite užsukti į alpakų ūkį. Alpakų ūkis įsikūręs Trakų rajone, Seimėnų kaime. Kaimelis visai netoli Trakų miesto, o šalia alpakų ūkio tyvuliuoja nuostabus Alsakio ežeras. Pasigrožėsite gamtovaizdžiu ir susipažinsite su draugiškiausiais gyvūnais, kurie vis labiau populiarėja Lietuvoje.  

 
Alpakų ūkis Trakuose - susipažinkite su draugiškiausiais gyvūnais

2020-05-28

Trakai – ką veikti: lankytinos vietos ir pramogos!

Trakai – savo grožiu užburiantis Lietuvos miestas su didinga istorija. Tai senoji Lietuvos sostinė, kurioje iki šiol stūkso įspūdinga Trakų pilis. Jei dar svarstai, ar verta aplankyti šį miestą - nedvejok. Paruošėme Jums gidą, kuris padės susidaryti maršrutą ir nuspręsti, ką labiausiai norisi nuveikti ir pamatyti Trakuose.  

Trakai – ką veikti: lankytinos vietos ir pramogos!

2020-05-27

Poilsis Latvijoje: ką verta pamatyti?

Lietuvos pajūrio miestai, Druskininkai, Birštonas ir kiti kurortai jau aplankyti? Jei norisi naujų vietų poilsiui rekomenduojame vykti į kaimyninę Latviją. Čia nestinga vietų, kurios turi kuo nustebinti. O poilsis tikrai ne brangesnis nei Lietuvoje, o kai kur net ir pigesnis. Latvijoje gausu įvairių paplūdimių - nuo labai ramių iki pilnų šurmulio. Tikrai rasite tinkamiausią vietą poilsiui pagal savo poreikius. Kaimyninėje šalyje gausu įdomių vietų šeimoms su vaikais ir ramių, romantiškų kampelių poroms.  

Poilsis Latvijoje: ką verta pamatyti?

2020-05-14

Poilsis prie ežero Lietuvoje

Lietuva – nuostabios gamtos šalis. Čia gausu ne tik miškų, žalumos, bet ir ežerų. Atostogas ir poilsį prie ežero galima planuoti ištisus metus. Kiekvienas metų laikas turi savų privalumų. Na, o dabar, artėjant vasarai, turbūt jau dairotės, į kokį gamtos kampelį pabėgti nuo miesto šurmulio. Padėsime atrasti pačias gražiausias Lietuvos vietas, kur galėsite pailsėti dviese, su draugais ar šeima. Poilsis prie ežero Lietuvoje išvystytas ir tikrai turi ką pasiūlyti. 

Poilsis prie ežero Lietuvoje