Tinklaraštis

2019-11-01

Kalėdinės dovanos seneliams: idėjos močiutei ir seneliui

Kalėdos – viena gražiausių ir įsimintiniausių metų švenčių. Tai tokia proga per kurią visa giminė suvažiuoja pas senelius, šventinį stalą puošia patys skaniausi patiekalai, kambarį apšviečia eglutės papuošimai, o po ja puikuojasi visų išsvajotosios dovanos. Tačiau net tuomet kai žinome ką dovanoti tetoms, dėdėms, pusbroliams ir kitiems, vis dėlto kyla klausimas „Ką dovanoti seneliams?“. Juk jie yra būtent tie, kurie dažniausiai teigia, jog „nieko nereikia ir viską turi“. Tačiau, juk Kalėdos tas metas, kai dovanų nusipelnė visi, net jei nieko ir nereikia... Tad ką dovanoti mylimiausiems seneliams per Kalėdas?

Kalėdinės dovanos seneliams: idėjos močiutei ir seneliui

2019-10-11

Kalėdinės dovanos moterims: įspūdžio dovanų idėjos

Kai parduotuvių lentynos lūžta nuo pasiūlos, mes rekomenduojame dovanoti įspūdžio dovanas! Juk potyriai – pati geriausia dovana, kuri privers moterį įsimylėti, pasijusti geriau, išbandyti kažką naujo, o galbūt atrasti naują hobį. Tad ką rekomenduoja dovanų ekspertai?

Kalėdinės dovanos moterims: įspūdžio dovanų idėjos

2019-10-10

Kalėdinės dovanos vyrams: į ką atsižvelgti renkant dovaną Jam?

Nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos. Artėjant šiai dienai, nuolat kamuoja klausimas „ką dovanoti artimiausiems?“. Tačiau moterims – svarbiausias klausimas, ką dovanoti vyrams! 2018 metų straipsnyje apie kalėdines dovanas, rašėme kokių dovanų vyrams reikėtų vengti, tačiau šiais metais grįžtame su geriausiais kalėdinių dovanų pasiūlymais!

Kalėdinės dovanos vyrams: į ką atsižvelgti renkant dovaną Jam?

2019-10-09

Kalėdinės dovanos: dekoro, pakavimo ir dovanų idėjos

Artėjant didžiosioms žiemos šventėms dovanų ekspertai tikina, kad perkant kalėdines dovanas svarbu ne tai, kiek išleidžiate, o koks kūrybingas pasirodysite. Puiki dovana gali būti ir gražiai suplanuota diena, ir pasivaikščiojimas, tačiau viena dovana negali būti universali visiems... Taigi, pagalvokite, jog kalėdinė dovana – nebūtinai materiali. Tai gali būti ir įspūdžio dovana, kuri ne tik leis dovanos gavėjui praleisti kokybiško laiko, bet tokiu būdu padėsite apsaugoti aplinką!

Kalėdinės dovanos: dekoro, pakavimo ir dovanų idėjos

2019-10-07

Grožio dovanos mamai

Dažnu atveju, mamai dovanos dovanojamos tik per motinos dieną, Kalėdas ir gimtadienį... Tačiau kodėl nepalepinus brangiausios pasaulyje moters be progos? Įteikite jai grožio dovaną, kuri puoselės grožį, jaunystę, sveikatą ir šarmą!

Grožio dovanos mamai