Tinklaraštis

2018-07-30

Pergalės receptai iš profesionalų lūpų: svarbiausia - skirti laiko sau

„Vienas profesorius sakydavo, kad stiprėjam ne tada, kada nuvargstam, o stiprėjam tada, kada pailsim“ – teigia dukart pasaulio vicečempionas ir olimpinio sidabro laimėtojas, irkluotojas Saulius Ritter. Lietuvoje pergalių nebeskaičiuojantis sportininkas siekia laimėti olimpinį auksą ir retoriškai klausia „Ar gali eiti į kovą nusiteikęs pralošti?“

Laimėjimai yra daugelio šiuolaikinių vyrų ir moterų siekiamybė – laimėti darbe, laimėti šeimoje, laimėti laisvalaikyje. Itin greitas tempas diktuoja savas sąlygas, kurioms paklūstantys lietuvaičiai ne tik ieško naujų galimybių, bet ir randa būdų, kaip save paskatinti bei atrasti jėgų naujiems pasiekimams.

Pergalės receptai iš profesionalų lūpų: svarbiausia - skirti laiko sau

2018-07-13

Laisvalaikis ir poilsis Druskininkuose: 15 lankomų objektų, nakvynė dviem arba šeimai + geriausi viešbučiai Druskininkuose

Druskininkai – miestas, kasmet nustebinantis naujomis pramogomis ir atrakcijomis, išpuoselėta aplinka, puikia turizmui pritaikyta infrastruktūra, jaukumu ir svetingumu. Ir net jei Druskininkuose lankytumėtės visus metus kiekvieną savaitgalį iš eilės, šiame mieste vis tiek nepristigtų pramogų ir linksmybių. Poilsis Druskininkuose niekada neprailgsta!

Druskininkus ypač pamėgo ir svečiai iš kaimyninių šalių – prie vandens parko ar „Snow Arenos“ matyti vis daugiau automobilių užsienietiškais numeriais. O kada jūs paskutinį kartą svečiavotės Druskininkuose? Senokai? Tuomet nuspręskite, kiek dienų skirsite turiningam poilsiui, ieškokite ypatingo poilsio pasiūlymo ir suskubkite rezervuotis pageidaujamą datą. Nakvynė Druskininkuose su švediško stalo pusryčiais ir apsilankymu SPA komplekse kainuoja vos nuo 55 eurų, tad dvi dienos išsivadavimo iš kasdienybės – garantuotos.

Laisvalaikis ir poilsis Druskininkuose: 15 lankomų objektų, nakvynė dviem arba šeimai + geriausi viešbučiai Druskininkuose

2018-06-14

Įspūdingiausios oro pramogos - kurią rinksitės jūs?

Nuotykių mėgėjų širdis sparčiai užkariauja oro pramogos, o mažoji aviacija tampa vis populiaresnė. 2016-aisiais projektas laikaski.lt kartu su „Sprinter tyrimais“ organizavo Lietuvos gyventojų nuomonės tyrimą, kuris parodė, kad net 30 proc. lietuvių iš oro pramogų labiausiai domintų skrydis oro balionu. Bent vieną kartą kuria nors iš mažosios aviacijos priemonių yra skridę 17 proc. lietuvių. Dažniausiai oro pramogas renkasi 26–35 m. gyvenantys mieste ir turintys aukštąjį išsilavinimą vyrai. Lietuvoje šiuo metu veikia 26 aerodromai. 15 proc. lietuvių mielai paskraidytų nedideliu lėktuvu, 14 proc. – sraigtasparniais, 13 proc. išbandytų šuolį parašiutu, 9 proc. – parasparniu ir 7 proc. – sklandytuvu. Tad straipsnyje nagrinėsime visas šias ir dar daugiau pramogų, o jums beliks išsirinkti ir ruoštis skristi su vėjeliu!

Įspūdingiausios oro pramogos - kurią rinksitės jūs?

2018-05-04

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: „Vichy” vandens parkas

Kai pasiilgsti vasariškų linksmybių ir vandens pramogų, tiesiu taikymu leki į „Vichy” vandens parką! Abu su Domantu galime pasakyti – kartu pasiimkite ir geriausius draugus, nes laikas čia prabėga taaaip greitai!

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: „Vichy” vandens parkas

2018-04-17

Dovana tėčiui: nuo atviruko iki šuolio nuo tilto su guma

Pirmomis gražuolės vasaros dienomis mus pasitinka Tėvo diena. Šią dieną tėvelius džiuginame buvimu kartu, šypsenomis, linkėjimais, padėkomis, dėmesiu ir, žinoma, dovanomis. Norėdami įsimintinai pasveikinti tėčius, ieškokite jam tinkamiausios dovanos. Su meile rinkta, apgalvota, būtent jūsų tėveliui tinkanti dovana vainikuoja prasmingą drauge praleistą laiką. 

Dovana tėčiui: nuo atviruko iki šuolio nuo tilto su guma