Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-03-17

Ką veikti namuose karantino metu?

Nuo kovo 16 d. visoje Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas. Dėl šios priežasties daugelis žmonių šiuo metu lieka namuose. Vaikai nelanko ugdymo įstaigų, todėl tenka pasukti galvą, ką visiems veikti namuose. 

Koronavirusas įnešė sumaišties visame pasaulyje. Žmonės įpratę gyventi bėgimo ritmu turi sustoti ir išmokti šiuo laikotarpiu gyventi kitaip.

Norime pasidalinti idėjomis, ką veikti, kai nėra ką veikti namuose. Nors atrodo, kad veiklos namuose nedaug, iš tiesų galite nuveikti labai įdomių dalykų! 

Ką veikti namuose karantino metu?

2020-03-17

Pramogos vaikams Kaune

Vaikai nenustygsta vietoje, nori keliauti, pamatyti, sužinoti ir kažkur išlieti savo beribę energiją. Kaunas kviečia vaikus pramogauti pačiais įvairiausiais būdais. Pramogos Kaune vaikams šiandien suteikia galimybę pažinti, kurti ir džiaugtis įdomiu pasauliu pačiais įvairiausias būdais. Kaunas tikra pramogų sostinė vaikams ir visai šeimai. Papasakosime, ką nuveikti šiame mieste, kur papramogauti ir ką pamatyti.  

Pramogos vaikams Kaune

2020-03-17

Įdomiausios pramogos vaikams Lietuvoje

Vaikai - nenustygstančios vietoje, pasiruošusios pažinti ir džiaugtis gyvenimu asmenybės. Todėl įvairios pramogos vaikams yra būtinos norint patenkinti jų poreikius. Pramogų vietos domina ir tėvelius, kurie nori surengti vaikui įsimintiną gimtadienio šventę. Švęsti namuose tikrai nėra patogu, o ir vaikams dažniausiai nuobodu. Šiame straipsnyje papasakosime ką veikti su vaikais, kokius miestus aplankyti ir kokias pramogas rinktis.  

Įdomiausios pramogos vaikams Lietuvoje

2020-03-06

Pramogos Vilniuje: ką veikti?

Vilnius – didžiausias miestas Lietuvoje, kurį aplankyti atvyksta turistai iš viso pasaulio. Miestas ypatingas, su savo istorija, gražia senamiesčio architektūra ir tikru didmiesčio šurmuliu. Čia kiekvienas atras, ką veikti ir ką pamatyti. Pramogų Vilniuje ras bet kokio amžiaus žmogus. Dažnai manoma, kad šaltuoju metų sezonu pramogų mažiau, tačiau sostinėje neužtektų ir mėnesio išbandyti visas pramogas.

Pramogos Vilniuje: ką veikti?

2020-02-27

Paslaptis atskleista. Ką vyrai labiausiai norėtų gauti dovanų bet kokia proga?

Keliose šalyse, tarp kurių ir Lietuva, buvo atlikta vyrų apklausa, kurios metu buvo mėginama išsiaiškinti, kokios yra geidžiamiausios dovanos jiems bet kokia proga. Brostick.com pateikė visą ataskaitą. Joje paaiškėjo svarbus atsakymas į klausimą – ką dovanoti vyrui, kad šis liktų patenkintas ir laimingas, o dovana būtų praktiška. Tad šiandien apie tai...

Paslaptis atskleista. Ką vyrai labiausiai norėtų gauti dovanų bet kokia proga?