Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Linksmoms Kalėdoms - įdomiausi kalėdiniai žaidimai

2020-11-16

Linksmoms Kalėdoms - įdomiausi kalėdiniai žaidimai

Kas Kalėdas daro tokias džiaugsmingas ir linksmas? Be abejonės, eglutės puošimas, kalėdinės dovanos visai šeimai, draugams, bendri pietūs, vakarienė. Turbūt smagiausia, kai susirenka draugai ir šeima. Tada ne tik vyksta apsikeitimas dovanomis, ragaujami skaniausi valgiai, bet ir žaidžiami smagiausi žaidimai. Kalėdiniai žaidimai prie stalo puikiai pradeda visus prajudinti ir pralinksminti. Norime pasidalinti su Jumis pačiais įdomiais žaidimais, kuriuos galėsite išbandyti su draugais ar šeima. Svarbiausia atsižvelgti į tai, kokio amžiaus svečiai susirinkę ir tai vakarėlis ar pasisėdėjimas namuose.  

Kalėdiniai žaidimai vakarėliams  

Vakarėliai visuomet smagu, tačiau kartais, kai susirenka daugiau žmonių, ne visiems pavyksta iš karto susibendrauti. Tuomet žaidimai ypatingai gelbsti situaciją. Tačiau nepamirškite, kad net ir laikas žaidimams turi būti tinkamas. Jei žinote, kas susirinksite, tačiau valgysite kiek vėliau, žaidimus galite žaisti dar prieš valgį. Na, o jei norėsite po to, tai taip pat neskubėkite. Žaiskite kai praeis šiek tiek laiko po to, kai svečiai pavalgys. Tad štai idėjos, kokie kalėdiniai žaidimai suaugusiems tinkamiausiai vakarėlio metu.  

Netikra istorija. Kiekvienas žaidžiantis turi papasakoti apie 2 dovanas, kurios buvo blogiausios iš kada nors gautų. Tačiau viena istorija bus tikra, o kita ne. Kai žaidėjas papasakoja savo dvi istorijas, kiti svečiai turi atspėti, kuri istorija netikra. Žaidimas priverčiantis daug juoktis ir tuo pačiu lavinti vaizduotę.  

Išpakuok kalėdinę dovaną. Itin smagus žaidimas, kuriam reikės miklumo, o juoko taip pat netrūks. Žaidimui prireiks: pirštinių, kepurės, žaidimų kauliuko ir žinoma dovanos. Dovana gali būti simboliška. Tačiau svarbiausia ją supakuoti į kuo daugiau popierių, dėžučių. Kuo daugiau, tuo smagiau, ypatingai jei vakarėlio kompanija didesnė. Tuomet išsirinkite pradedantį žaidėją, kuris pradės ir mes kauliuką. Žaidėjas, kuris išmes kauliuką su šešiomis akimis turi staigiai užsidėti pirštines, kepurę ir pakuoti dovaną. Kauliukas perduodamas toliau ir kiti žaidėjai vėl meta kauliuką. Jei kažkuriam iškrenta šešios akys, prieš tai pakavęs dovaną turi tuoj pat perduoti pirštines ir kepurę. Tuomet pakuoja jis, o pakavęs grįžta žaisti toliau. Ir laimi tas, kuriam pavyksta išpakuoti dovaną. Žinoma, dovana jam ir atitenka. Žaidimo metu netrūksta emocijų ir triukšmo.  

Kas aš? Tai smagus ir be galo populiarus žaidimas, kurį puikiai galima pritaikyti ir Kalėdoms. Tereikia išrinkti kelis žaidėjus. Jiems ant kaktos priklijuoti lapą su personažo vardu. Idealiausia, jei personažai bus susiję su Kalėdomis. Na, o tuomet kiekvienas žaidėjas užduoda klausimus, o žiūrovai atsakinėja tik „Taip“ arba „Ne“. Žaidėjas turi atspėti, koks personažas jis yra. Be galo juokingas žaidimas, ypač žiūrintiems ir atsakantiems į klausimus.  

Eilėraštis. Kurkite visi kartu eiles. Pasiimkite lapą ir siųskite jį kiekvienam vakarėlio dalyviui. Tegul kiekvienas sugalvoja po dvi eilutes eilėraščio susijusio su Kalėdomis, šventėmis. Užrašius dvi eilutes reikia užlenkti lapą ir siųsti kitam žaidėjui. Tuomet kai visi sukurs savo eilutes, perskaitykite gautą šedevrą. Juoko tikrai netrūks. Jei tai darbo vakarėlis, tokį eilėraštį galite įrėminti ir pakabinti ofise. Kas kartą jis sukels šypsena ir primins, kaip smagu visiems buvo.  

Kalėdiniai žaidimai vaikams  

Vaikams žaidimai visuomet labai patinka. Tai juos motyvuoja, jų akutės tiesiog žiba, o jei dar laukia prizai ir staigmenos. Tad švęsdami Kalėdas būtinai sukurkite tradiciją žaisti žaidimus visiems kartu. Tai suartina ir suaugusius. Visi tampa linksmesni, daugiau juokiasi. O ir Kalėdos tampa ne tik pasisėdėjimu prie stalo. Tad kokius žaidimus žaisti per Kalėdas su vaikais?  

Kalėdinė nuotaika. Visuomet smagu, kai atliekamos smagios užduotys. Štai viena idėja, ką pažaisti su vaikais. Pasigaminkite paprastų fantų - dovanėlių. Tai gali būti mažytės dėžutės, vokeliai, atvirukai. Juos visus sudėkite į vieną dėžutę. Tuomet duokite traukti šeimos nariui. Kiekvienas išsitraukęs fantą privalo atiduoti kažkokį savo daiktą. Tuomet gavęs daiktą žmogus skaito jame paslėptą užduotį. Jis turi ją atlikti, kad atgautų savo daiktą. Užduotys geriausia tokios, kurios susijusios su Kalėdomis. Tik nepamirškite, kad jos neturi būti per sudėtingos, kadangi žaidžiama kartu su vaikais.

Galimos užduotys:  

 • pavaizduok Kalėdų senelį; 
 • pasakyk eilėraštį; 
 • parodyk, kaip joja kalėdinis elnias; 
 • pavaizduok kalėdinę eglutę; 
 • pasakyk kalėdinį sveikinimą; 
 • pavaizduok Kalėdų eglutę; 
 • sušokti pagal kalėdinę muziką; 
 • greitai nupiešti kalėdinį atviruką; 
 • užrištomis akimis prisegti elniukui ragus (iš anksto pasiruošti).

Sukurk atviruką. Tikrai smagus ir kūrybiškas žaidimas. Visi dalyviai gauna po perlenktą lapą, kuris turi tapti atviruku. Pradžioje kiekvienas savo atvirutę kūrybiškai dekoruoja, klijuoja, piešia, spalvina. Tuomet surašomi visų dalyvių vardai ir kiekvienas traukia po lapelį. Jei ištraukia save, reikia dėti lapelį atgal ir traukti kitą. Kai jau žinoma, kas ir kam dovanos atviruką, užrašomas palinkėjimas būtent tam žmogui. Vaikai gali užrašyti kaip moka ar tiesiog nupiešti kažką papildomai. Tokie sveikinimai labai sušildo širdį bei puikus užsiėmimas vaikams. Vaikai labai didžiuojasi, kai gali įteikti savo darbelį. Čia jie sudeda visą savo širdelę.  

Pastatyk senį besmegenį. Paruoškite 3 – 4 senius besmegenius iš atskirų dalių - galva, pilvas, nosis, sagutės, rankos, kepurė. Tuomet dalyviams užriškite akis, duokite po vieną dalį ir smeigtuką ar gumos pavidalo klijų gabalėlį. Užrištomis akimis žaidėjas turi sulipdyti senį besmegenį. O tuomet visiems dalyviams nuimamas akių raištis ir tuomet balsuojama, pas ką sniego senis gavo juokingiausias.  

Atspėk, kas dovanų. Tai linksmas žaidimas su dovanėlėmis. Pasiruoškite daugiau įvairių smulkmenėlių ar suvenyrų, saldumynų. Tuomet dėkite vieną dovanėlę į kalėdinę kojinę ir pakvieskite po vieną žmogų. Jis turi įkišti ranką į kojinę ir pačiupinėjęs daiktą atspėti kas tai. Jei atspėja, gauna dovaną. Tas, kuris jau gavo dovaną, daugiau žaidime nebedalyvauja. Taip žaiskite, kol apdovanojami visi.  

Kalėdinė snaigių loterija. Paruošti tiek snaigių, kiek šeimoje narių ir kiek kartu bus svečių. Ant kiekvienos snaigės surašyti dovanų pavadinimus. Tačiau tai turi būti juokingos dovanos. Idėjos: 

 • kelionė į šiaurės ašigalį (gauna porciją ledų); 
 • Kalėdų senelio elnias (gauna elniuko ragus); 
 • susitikimas su Kalėdų seneliu (Kalėdų senelio kepurė ir nedidelis veidrodis); 
 • Kalėdų eglutė (žaisliukas eglutei); 
 • kelionė į šokolado fabriką (šokolado plytelė ar šokoladiniai saldainiai); 
 • prabangi Kalėdų vakarienė (maišelis mandarinų ir kalėdaičiai).

Sugalvoti galima pačius įvairiausius variantus, tereikia fantazijos ir žinoma, žinoti kiek iš viso žmonių norėsite apdovanoti.  

Karaokė. Vaikams visuomet patinka dainuoti ir pasirodyti. Pasiruoškite kuo daugiau kalėdinių dainų ir kvieskite šeimos narius padainuoti karaokė. Likę skiria saldainius vietoje balų. Daugiausia 5 saldainiai. Daugiausia surinkęs saldainių laimi. Laimėtojui papildomai sugalvojamas prizas. Tai žaidimas, kuris privers pasijuokti, pabūti kūrybiškiems ir nenuobodžiauti.  

Valgome saldainius. Be galo linksmas ir saldus žaidimas! Tereikia pasiskirstyti 5 dvi komandas ir pasiruošti dvi poras kumštinių pirštinių bei du dubenius šokoladinių saldainių. Komandos startuoja vienu metu. Tuomet po vieną žaidėją bėga prie dubens su saldainiais, užsideda pirštines ir bando kuo greičiau išlupti ir suvalgyti saldainį. Tuomet nusiima pirštines ir lekia atgal perduodamas estafetę kitam komandos nariui. Laimi ta komanda, kurios visi nariai jau paragavo saldainių. Žaidimas puikiai tiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. 

Papuošk eglutę. Išrinkite du suaugusius, kurie bus eglutės ir paskirstykite vaikučius į dvi komandas. Paruoškite jiems krepinio popieriaus, folijos, blizgučių, spalvotų virvelių, lipnios juostos, klijų. Tuomet davus startą vaikai turi per tam tikrą laiką paversti suaugusįjį Kalėdų eglute. Vaikams šis žaidimas labai patiks. Pamatysite, kiek kūrybiškumo pas juos. Na, o baigus visus vaikus apdovanokite ir padarykite bendrą nuotrauką su naujomis kalėdinėmis eglutėmis. Bus labai smagu prisiminti šį žaidimą žiūrint į linksmas nuotraukas.  

Kalėdos turi būti linksmos ir paliekančius pačius geriausius prisiminimus kiekvienam. O nuotaiką pakelia ne tik dovanos. Todėl kalėdiniai žaidimai yra tai, ko reikia. Tuomet netenka sėdėti vien prie televizoriaus ar prie stalo. Tai juokas, judesys, džiaugsmas ir staigmenos. Jei šventinį Kalėdų vakarą organizuojate Jūs, būtinai pasirūpinkite geriausiais kalėdiniai žaidimais. Tam nereikia didelio pasiruošimo, užteks pasinaudoti mūsų pasiūlytomis idėjomis!  

Atgal