Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2019-11-11

Kalėdinės dovanos dviem – dviguba laimė

Jei rinkti dovaną vienam, jau yra didelis galvos skausmas, tai dovana porai – dviguba dilema. Tačiau nėra tokio klausimo, kurio neišspręstų dovanų ekspertai, tad šiandien – geriausi dovanų pasiūlymai poroms, kurie sužadins meilę, jausmus ir aistrą.

Kalėdinės dovanos dviem – dviguba laimė

2019-11-08

Kalėdinės dovanos tėvams: dovanokite įspūdį!

Kalėdos – magiška ir jauki šventė, kurios daugelis neįsivaizduoja be dovanų. Kalėdinės dovanos – tai būdas parodyti dėmesį bei nudžiuginti artimuosius. Tačiau vis sudėtingiau išrinkti dovanas žmonėms, kurie visko turi, tad geriausia išeitis – dovanoti įspūdžius ir naujas patirtis. Na, o tėvams esame dėkingi už galimybę gyventi ir patirti nuostabiausias gyvenimo akimirkas... Tad kodėl jiems neatsidėkoti įteikiant, būtent įspūdžio dovaną?

Kalėdinės dovanos tėvams: dovanokite įspūdį!

2019-11-07

Kalėdinės dovanos šeimai: poilsio ir pramogų idėjos

Domina kalėdinių dovanų idėjos šeimai? Sukate galvą, ką dovanoti artimųjų šeimai šia gražia proga, o minčių spiečiui nėra pabaigos? Ką gi, turime Jums keletą dovanų pasiūlymų, kurie tikime, jog tikrai pasitarnaus.

Kalėdinės dovanos šeimai: poilsio ir pramogų idėjos

2019-11-04

Kalėdinės dovanos vaikams nuo 2 iki 16 metų + Kalėdų senelis

Vienas reikšmingiausių dalykų per Kalėdas vaikams: dovanos ir Kalėdų senelis. Dovanų rinkimas – iš pirmo žvilgsnio atrodo turėtų būti malonus ir džiuginantis dalykas. Vaikai daug anksčiau prieš Kalėdas rašo Kalėdų seneliui laišką, kuriame praneša, kokią norėtų gauti dovaną. Visą likusį laiką jie laukia... Koks gi nuostabus tas vaikiškas laukimas. Na, o ką gi dovanoti vaikams ne tik nuo Kalėdų senelio, bet ir nuo tėvelių ar kitų artimųjų?

Kalėdinės dovanos vaikams nuo 2 iki 16 metų + Kalėdų senelis

2019-11-01

Kalėdinės dovanos seneliams: idėjos močiutei ir seneliui

Kalėdos – viena gražiausių ir įsimintiniausių metų švenčių. Tai tokia proga per kurią visa giminė suvažiuoja pas senelius, šventinį stalą puošia patys skaniausi patiekalai, kambarį apšviečia eglutės papuošimai, o po ja puikuojasi visų išsvajotosios dovanos. Tačiau net tuomet kai žinome ką dovanoti tetoms, dėdėms, pusbroliams ir kitiems, vis dėlto kyla klausimas „Ką dovanoti seneliams?“. Juk jie yra būtent tie, kurie dažniausiai teigia, jog „nieko nereikia ir viską turi“. Tačiau, juk Kalėdos tas metas, kai dovanų nusipelnė visi, net jei nieko ir nereikia... Tad ką dovanoti mylimiausiems seneliams per Kalėdas?

Kalėdinės dovanos seneliams: idėjos močiutei ir seneliui