Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdiniai sveikinimai draugams

2022-12-20

Kalėdiniai sveikinimai draugams

Ar jau ruošiesi Kalėdoms? Vienas pirmųjų darbų - tai kalėdinių dovanų sąrašas draugams. Juk norisi tinkamai pasiruošti ir apgalvoti, ko kiekvienas draugas norėtų labiausiai. Kalėdinės dovanos rinkimas šiais laikais nėra toks sudėtingas, telieka panaršyti internete ir atrasite viską, ko reikia. Žinoma, populiariausios kalėdinės dovanos – laisvalaikio pramogos, SPA procedūros, dovanų kuponai ir viskas, kas praktiška ar palieka įspūdį.  

Be jokios abejonės, draugams siunčiami ir linksmi kalėdiniai sveikinimai, kurie pakelia nuotaiką. Paruošėme įdomiausius, linksmiausius kalėdinius sveikinimus, kuriais galėsite pasveikinti savo draugus. Nepamirškite išsirinkti ir dovanų! 

Gražūs kalėdiniai sveikinimai draugams 

*** 

Tu, pažiūrėk, už lango sninga švelnumu Ir apkabinęs save, savo draugą, nusišypsok. Tu, negailėk švelnumo paukščiui mažam Ir pastebėjęs žvaigždę danguj, kam nors dovanok. Ir jeigu tau šiandien liūdna, būk geras, neliūdėk, Savo svajonę, laimę likimui patikėk. Linksmų švenčių! 

*** 

Tą tyliąją naktį ateina VILTIS. Ateina ŠVIESA ir GERUMAS. Te šiandien visur jie pasklis- varganuos kambarėliuos ir rūmuos. Su Šv. Kalėdom! 

*** 

Pramerk akis, pažvelk aplink. Ar nejauti, kad rytas šis Kitoks nei vakarykštis? Nusišypsok ir nejučia priimk Kalėdų dovanas Jos laukia nuo vaikystės. Su Šv. Kalėdomis! 

*** 

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom peteliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse… Kalėdos ir Naujieji metai – tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių! 

*** 

Štai atėjo vėl Kalėdos! Teišnyksta visos bėdos. 
Lai pražūva skurdo baimė, ir visiems ateina laimė! 

*** 

Tegul su laime, su džiaugsmu, su paprastu švelniu juoku, 
Ir dideliu tikrų draugų būriu, ateina gražiausios metų šventės. 

*** 

Te pražysta Šv. Kalėdų rytą, stebuklingos snaigės ant langų, 
Ir pušies šakelė saulėj sidabru nušvitus, lai pavirsta niekad negirdėtu stebuklu. 

*** 

Svajonių ir vilčių naktis. 
Naktis lyg pasaka žvaigždėta, 
Kalėdos nejučia ateis, tarsi stebuklas pažadėtas. 
Linksmų Šv. Kalėdų! 

*** 

Linkiu, kad net šalčiausią žiemos dieną širdyje karaliautų šiluma, snigtų tik laime, o Kalėdinis stebuklas niekada nesibaigtų! 

*** 

Visko po lašelį – ir laimės, ir geros nuotaikos, ir meilės, ir gerų draugų...  ...po lašelį, bet kasdien, kiekvieną valandą, kiekvieną akimirką!...  

*** 

Ilgai lauktos ir išsvajotos Kalėdos jau atėjo. Atėjo, kad apgaubtų savo spinduliuojančiu gerumu bei ramybe. Idant sukviestų visus, kuriuos mylime ir kurių ilgimės, prie bendro stalo, kad jų artume pasijustume stipresni ir laimingesni. Šv. Kalėdų proga linkiu, jog ateinančių švenčių šiluma paliestų ir kiekvieno iš Jūsų šeimos širdis, o gyvenimui suteiktų naujų, nuostabių spalvų. 

*** 

Šventiniams varpeliams skambant sidabrinės snaigės neša tau mano nuoširdžiausius Kalėdinius linkėjimus, kurie, viliuosi, išsipildys! Juk Kalėdos – nedalomos meilės, laimės ir susikaupimo diena. Šiandien svajonės tampa realybe, tad sugalvok norą, kurį išpildys visagalė krentanti Kalėdų žvaigždė! 

*** 

Šalti sniegynai girgžda,  Tyli rami naktis,  O žemę švelniai gaubia  Kalėdų paslaptis.  Tad laukim susikaupę  Įsižiebiant žvaigždės –  Juk ir gūdžiausią tamsą  Tikrai aušra nušvies...  Su Šv. Kalėdom!

Linksmi kalėdiniai sveikinimai draugams 

*** 

Sveikinu su Šv. Kalėdom ir iš visos širdies linkiu, kad netrūktų pinigų kišenėse ir gerų minčių galvoje, o laimė svaigintų kiekvieną dieną. 

*** 

Dega žvakės ant eglutės, vartos antis ant lėkštutės. 
Eina senis su snieguole, dovanėles dovanoja. 
Jeigu geras tu buvai, gausi šližikų dykai! 

*** 

Šiemet dovanų nebus, nes Kalėdų Seneliui depresija! Snieguolė jį paliko ant ledo dėl besmegenio! O nykštukai tebešvenčia Jonines! Bet vis tiek - linksmų šventų Kalėdų! 

*** 

Ūbauja miške pelėdos, nes ant nosies jau Kalėdos, jeigu geras tu buvai, gausi dovanų tikrai! 

*** 

Speigas rūstus ir baltoji pūga miega kaip meškos po lapų krūva. 
Senis Kalėdų, spjovęs į šaltį, kinko kalėdinę žąsį į valtį. 
Jo pareiga - net jei sniego nebus, mus aplankyti mažus ir senus. 

***  
Jau Kalėdų senis lipa stogu, tuoj į kaminą kakos 
Jei buvai tu šiemet blogas, neišvengsi dovanos.  
Su Šv. Kalėdom!  

***  

Nuo Kalėdų stalo senis neša apelsiną, Griebk už rankos jį. Tegu dovanas dalina! Ir dalinkime visi! Padovanok Kalėdų rytą dovanėlę Ir nereiks gaudyti Kalėdų Senio. Jis atneš dovanų ir į tavo namus. Linksmų švenčių!  

***  

Eglė, sniegas ir lemputės, kalakutas ir šakutės, tortas, žvakės, skrandžio bėdos, visa tai yra Kalėdos!  

***  

Norėjau pagauti snieguolę Ir paklausti ar matė Tave, bet nespėjau ištart Tavo vardo, kaip ji tyliai ištirpo delne.  

***  

Brenda Senis su guminiais, šiemet eina ji pelkynais. Tempia maišą dovanų, klimpsta purve iki ausų. Elnias jo miške buksuoja, todėl dovanos vėluoja. Jeigu geras tu buvai, gausi dovanų tikrai.  

***  

Apsnigtais takeliais rieda, išsipusčiusios Kalėdos. Rankose – snieguolė, žiedas, pamary įmintos pėdos. Nosys prie langų prišalo, Jums, belaukiantiems senelio. Su meškute ir zuikiu, jis atneš daug dovanų!  

***  

Varva vaškas nuo žvakutės, vartos antis ant lėkštutės, eina senis su snieguole, dovanėles dovanoja. Jeigu geras tu buvai, gausi šližiką dykai!  

***  

Kalėdos atskubėjo, atsivežė draugų, draugai šalia susėdo ir buvo mums smagu. Mes dūkome ir šėlom, dainavom ir draugavom, visi šalia susėdę tikrai nenuobodžiavom.  

***   

Kalėdos – metas nuostabus, visi sugrįžta į namus. Kalėdos – metas toks puikus, visi sutiks gerus draugus. Pasveikinkit ir jiems atleiskit, Jei buvot išsiskyrę – nepaleiskit! Ir gera per Kalėdas bus!  

***  

Labas, čia Kalėdų Senelis. Ar gera buvai? Ar neišdykavai, nesikeikei, nepaleistuvavai? Tai pradėk, nes aš tau kiekvienais metais dovanų nežadu nešiot  

***  

Ramų vakarą Kūčių šneka zuikiai puikiai du, morkytes sau krimsdami linki jie smagių Šv. Kalėdų!  

***   

Krenta snaigės pamažu, brenda Senis su maišu.   
Ką šiais metais jis atneš, to nežinome net mes.   
Būt gerai, jei daug alaus, bet vaikučiai nesidžiaugs...   
Jiems labiausiai reikia sniego, daug žaisliukų ir Kalėdų.   
Tad būkime kartu greta, pasidžiaukim Snieguole,   
O laišką Seniui jei rašei - gausi dovanų tikrai!  

***  

Vaikučiai puošia eglutes,  
Laukan traukia rogutes.  
O aš senelio patykosiu,  
Dovanas jo konfiskuosiu.  
Aplankysiu greit draugus  
Apdovanosiu juos visus!  

***  

Tvarte žiurkės rengia puotą,  
Girtas zuikis graužia šluotą,  
Vilkas šerną miške ėda,  
Visiems gera, nes Kalėdos!  

***  

Krinta baltos snaigės, sukasi ratu,  
Aš ir besmegeniu siurbiame kartu.  
Griuvo besmegenis, o ir aš sykiu,  
Tau linksmų Kalėdų, linkime abu!  

***  

Jau žvakutės dega,  
Eglė papuošta.  
Su Šv. Kalėdom  
Sveikinu tave.  

***  

Senis Šaltis bus dosnus,  
Negailės mums dovanų.  
Duos mišrainės, duos šašlykų,  
Švęsim mes iki Velykų!  

***  

Atgal