Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdiniai sveikinimai kolegoms

2022-10-13

Kalėdiniai sveikinimai kolegoms

Turbūt visiems Kalėdos asocijuojasi su jaukia ir gražia švente, dideliu stalu gardžiausių valgių ir buvimu su artimaisiais. Na ir, aišku, dovanomis. Taip pat labai svarbi švenčių dalis - sveikinimai. Kalėdiniai sveikinimai draugams ar artimiesiems – tarsi priminimas, kad jie mums svarbūs ir mes juos mylime. Tačiau Kalėdos švenčiamos ne tik su šeima ar draugais. Įprastai darbovietės savo kalėdines šventes pamini dar iki pačių Kalėdų. Toks kolektyvo susibūrimas dar labiau suartina ir  suteikia galimybę pabendrauti vieniems su kitais kitoje aplinkoje. Tad nepamirškite, kad svarbūs ir kalėdiniai sveikinimai darbuotojams. Parodytas dėmesys visuomet vertinamas, o ypač švenčių progomis. Paruošėme Jums tokių sveikinimų rinkinį, tegul kalėdiniais sveikinimai darbo kolektyvui ir Jūsų dėmesys suteikia daugiau džiaugsmo.  

*** 

Ir namuose vėl pakvimpa imbieru bei cinamonu...  
O už lango gruodžio snaigės krenta, sukasi ratu... 
Žinai tuomet, kad jau čia pat, kaip ir kiekvieną kartą 
Sugrįžo jos – Kalėdos, iš širdis, į namus. 
Turtingų gražiomis akimirkomis Šv. Kalėdų! 

*** 

Kalėdų šventėje daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Linkiu, kad šis nuostabus laikas būtų skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui ir naujų planų kūrimui! Gražių švenčių! 

*** 

Kalėdų šventė atitraukia mus nuo darbais ir rūpesčiais persmelktos kasdienybės prie amžinųjų vertybių. Kūčių vakarą išgyvename mums brangių žmonių artumą, dalydamiesi su jais dvasios šiluma. Tegul Jūsų namuose nepritrūksta jaukumo ir žmogiškosios šilumos, džiaugsmo ir ramybės. Viltingai žvelkite į ateinančius metus, tebūnie jie dar sėkmingesni! Linksmų Šv. Kalėdų! 

*** 

Vienos gražiausių švenčių proga, kasdieniame skubėjime linkime neužmiršti pasidžiaugti pačiais svarbiausiais šio laikotarpio momentais: artimųjų šypsenomis, jaukumo kupinais pokalbiais, snaigių šokiais už lango ir ypatinga Šv. Kalėdų nuotaika, kurios neįmanoma supainioti su jokia kita, nes ji – kupina ypatingų stebuklų. Būtent jų ir linkime. Su Šventėmis! 

*** 

Kalėdos - tai atokvėpio ir dalijimosi gražiausiais jausmais metais. Tai atsinaujinimo, šviesesnių dienų ir sniego baltumo naujos pradžios pažadas. Švenčių proga linkiu geros nuotaikos ir malonių staigmenų! 

*** 

Dienos, kuriose pildosi svajonės – Kalėdos. Tebus jos papuoštos ne tik baltu sniegu, šventinėmis vaišėmis, bet ir brangiausių žmonių dėmesiu, nuoširdžiais linkėjimais vieni kitiems. Sveikinu su Šv. Kalėdomis! 

*** 

Tegul su laime, su džiaugsmu, su paprastu švelniu juoku ir dideliu tikrų draugų būriu, ateina gražiausios metų šventės. 
Su Šv. Kalėdomis! 

*** 

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom peteliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse… Kalėdos ir Naujieji metai – tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas… Linksmų švenčių! 

*** 

Kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, kūrybinio impulso naujiems pradėti, lengvos laimės rankos, stiprios sveikatos ir džiugios šventinės nuotaikos linkime Šventų Kalėdų! 

*** 

Tegul mielos šypsenos, šviesios mintys, laimė, sėkmė darbuose, jaukūs namai, mylintys žmonės, patikimi draugai, geri žodžiai, mažos ir didelės pergalės tampa Jūsų kasdienybe per Kalėdas ir visus ateinančius metus! 

*** 

Padovanokime šias Kalėdines dovanas: savo priešams – atleidimą, oponentams – pakantumą, draugams - meilę, vaikams – gerą pavyzdį, visiems pasaulio žmonėms – gerumą! 

*** 

Kiekvieni nauji metai atneša naujus tikslus, idėjas ir viltis. Sveikindami su Šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais, linkime visa tai įgyvendinti. Tebūnie ateinantys metai dosnūs Jums prasmingais darbais, turtingi sėkme ir laime... 

*** 

Po eglute linkiu Tau rasti pačių brangiausių dovanų - turėti jėgų tęsti pradėtus darbus, stiprybės, svajų, naujų minčių, skambančių dainų, įkvėpimo kibirkštėlės ir šypsenų – šviesių, švelnių.. Su Šv. Kalėdom! 

Atgal