Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-01-21

Originalios dovanos vaikinui įvairiomis progomis

Artėjant svarbiai dienai, visos įsipareigojusios merginos ieško kaip nustebinti savo antrąsias puses. Išrinkti dovaną vaikinui yra išties nelengva užduotis, esant bet kokiai progai, ar tai būtų gimtadienis, ar Valentino diena, ar Kalėdos... Tad šiandien pateikiame Jums  keletą idėjų, kaip nustebinti vaikiną / vyrą bet kokia svarbia proga.

Originalios dovanos vaikinui įvairiomis progomis

2020-01-20

Aktyvus laisvalaikis: ruoškitės šiltajam sezonui iš anksto

Žiemos metu dauguma žmonių išbando kitokį laisvalaikį, besiskiriantį nuo pavasario ar vasaros sezono. Žiemą daugelyje tiek Lietuvos, tiek užsienio miestų yra išliejamos lauko čiuožyklos, esant sniegui, galima slidinėti slidėmis arba snieglente, maži vaikai renkasi čiuožimą rogutėms, lipdo sniego senius bei užsiima kitomis su sniegu bei šalčiu susijusiomis pramogomis.

Vis dėlto ši žiema, bent jau kol kas, nesipuikuoja gausiu sniegu ar minusine temperatūra, tad metas pradėti ruoštis artėjantiems šiltiems orams ir po truputį planuoti aktyvų laisvalaikį pavasarį, vasarą.

Aktyvus laisvalaikis: ruoškitės šiltajam sezonui iš anksto

2020-01-07

Dovanos merginai: su ir be progos

Surasti dovaną moteriai išties sunku. Dar sunkiau jei tai mylima moteris. Katastrofiškai sudėtinga jei ta moteris Jūsų žmona... Kiekvienam norisi išrinkti geriausią dovaną damai – siurprizą, kuris sužavės ir pradžiugins ją. Su kiekvienais metais naujų dovanų idėjų, deja, vis mažėja, kaip gi ją nustebinti?

Dovanos merginai: su ir be progos

2019-12-12

Teatras: ką verta pamatyti Vilniuje ir Kaune?

Teatras yra tikriausiai labiausiai kultūrą puoselėjanti vieta, kur kiekvienas lankytojas bent trumpam pasijaučia lyg kitame pasaulyje. Stebint muzikinį koncertą, ar šimtą kartų atreperuotą spektaklį, profesionalų darbas užgniaužia kvapą, o pasibaigus pasirodymui norisi atiduoti jiems visą pagarbą už nuostabiai ir prasmingai praleistą laiką. Tad kokius teatrus verta aplankyti Vilniuje bei Kaune ir kokie spektakliai nusimato naujais, 2020-ais, metais?

Teatras: ką verta pamatyti Vilniuje ir Kaune?

2019-12-09

Valentino dienos dovanos Jai ir Jam + romantiškų išvykų idėjos

Artėjant Valentino dienai daugelis susimąsto, kuo šiemet pradžiuginti savo mylimuosius. Kruopščiai parinkta ir apgalvota dovana niekada nenuvils nei Jo, nei Jos. Tad dovanų džiunglėse paklydusiems ir vis dar neradusiems tos tinkamiausios, siūlome pasižvalgyti po šias idėjas...

Valentino dienos dovanos Jai ir Jam + romantiškų išvykų idėjos