Tinklaraštis

2018-11-21

Kalėdinės dovanos šeimai ir tėvams: idėjos 2019 m.

Kai jūsų kalėdinių dovanų sąrašas – labai ilgas, turite būti kūrybingi, sumanūs, o ir šiek tiek pagudrauti – būtina!

Nė nereikia sakyti, kad kalėdinių dovanų rinkimas žmonėms sukelia nemažai streso. Dar didesnį spaudimą patiriame tuomet, kai suvokiame, kad iki švenčių liko nedaug laiko, o dovanos ne tik nenupirktos, bet ir biudžetas stipriai braška. Biudžeto planavimo subtilybes puikiai įvaldžiusios gausios šeimos, taigi dalijamės dovanų idėjomis ir patarimais, kuriuos pateikia 4 ir daugiau vaikų turinčios mamos.

Kalėdinės dovanos šeimai ir tėvams: idėjos 2019 m.

2018-10-18

Kalėdinės dovanos moterims 2019

Daugelis moterų turi įgimtą savybę rinkti dovanas ir tiesiog dievina šią veiklą. Jos yra aktyvios tiek rinkdamos, tiek dovanodamos kalėdines dovanas: moterys dovanoja 84 proc. visų dovanų ir gauna 61 proc. jų. Akivaizdu, kad dailiosios lyties atstovės labiausiai stengiasi norėdamos palaikyti santykius su aplinkiniais – būtent dovanų dovanojimas yra vienas iš būdų kurti tvirtus ryšius. Moterys vienodai gausiai dovanoja tiek kitoms moterims, tiek vyrams.

Kalėdinės dovanos moterims 2019

2018-10-17

Kalėdinės dovanos vyrams: į ką atkreipti dėmesį jas renkant?

2017 m. savo tinklaraštyje publikavome straipsnį apie tobulas kalėdines dovanas vyrams. Jame rasite idėjų, ką padovanoti JIEMS per didžiąsias metų šventes. Per metus idėjos stipriai nepakito, tad šį kartą labiau akcentuojamės, į ką atkreipti dėmesį renkant dovanas vyrams ir vaikinams, ypač dar menkai pažįstamiems, kokias gudrybes pasitelkti į pagalbą. Pateiksime 15 mažiau vertinamų kalėdinių dovanų vyrams sąrašą.

Kalėdinės dovanos vyrams: į ką atkreipti dėmesį jas renkant?

2018-09-26

Iki Kalėdų - 100 dienų: patarimai, kaip sutaupyti bei išrinkti tinkamiausias dovanas

Jei visuomet manėte, kad pradėti galvoti apie kalėdines dovanas rugsėjį – gerokai per anksti, prisiminkite, kad rugsėjo viduryje iki Kalėdų būna likusios apytiksliai 100 dienų. Nors iki didžiųjų metų švenčių laiko – dar tikrai daug, bet jau galima pradėti taupyti dovanoms ir planuoti šventinį biudžetą, ypač turint omenyje, kad statistinė lietuvių šeima šventėms vidutiniškai išleidžia daugiau nei 400 eurų.

Jei kalėdines dovanas pradėsite rinkti gruodį, neišvengsite šventinės karštinės ir papildomo streso, ypač jei asmenų, kuriems reikia išrinkti kalėdinę dovaną, yra ne 2 ir ne 5.  Nenorite, kad Kalėdos užkluptų netikėtai? Pradėkite planuoti kalėdinį biudžetą.

Iki Kalėdų - 100 dienų: patarimai, kaip sutaupyti bei išrinkti tinkamiausias dovanas

2018-09-25

Vandens parkai Lietuvoje: kainos, rekomendacijos ir geriausi poilsio pasiūlymai 2019 m.

Šaltasis metų laikas, kai dienos trumpos, kai prireikia ne tik šiltesnės striukės, bet dažnai praverčia ir kailinukai – pats metas apsilankyti vandens parkuose, sušildyti kūną ir mintis bei pasvajoti apie vasarą.

Tačiau kurį vandens parką pasirinkti? Aplankyti didžiuosius parkus, o gal rinktis mažesnius ir jaukesnius? Sugrįžti į tą, kuriame jau teko maudytis karštuose vandens pursluose, o gal nuvykti į esantį visai kitame Lietuvos kampelyje?

Vandens parkai Lietuvoje: kainos, rekomendacijos ir geriausi poilsio pasiūlymai 2019 m.