Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-04-28

Ką įdomaus nuveikti Panevėžyje - pramogų TOP 10

Panevėžys - miestas įsikūręs abipus Nevėžio. Šiame mieste tikrai yra ką pamatyti. Žmones čia traukia įdomios lankytinos vietos: Aukštaitijos siaurasis geležinkelis, nuostabaus grožio Skaistakalnio parkas, kultūros ir poilsio parkas, čia rasite net raktų medis! Todėl, ką veikti Panevėžyje atras ir didelis, ir mažas. Sudarėme Jums TOP 10 pramogų sąrašą Panevėžyje.  

Ką įdomaus nuveikti Panevėžyje - pramogų TOP 10

2020-04-28

Stresas ir jo įveikimo būdai

Šiuolaikinis gyvenimo tempas be gali didelis. Kartais atrodo, kad paroje pritrūksta valandų atlikti ne tik visus darbus, bet ir praleisti daugiau laiko su artimaisiais, draugais. O jei dar kokia nesėkmė darbe... Dėl to stresas tampa beveik neatsiejama tokio gyvenimo dalimi. Ar žinojai, kad stresas yra tokia pat dažna sveikatos problema, kaip ir nugaros skausmas? Jei jauti, kad ir Tu patiri stresą, būtinai perskaityk šį straipsnį. Išsamiai papasakosime ne tik apie tai, kas yra stresas, bet ir būdus, kaip jį įveikti.  

Stresas ir jo įveikimo būdai

2020-04-27

Kaip švęsti gimtadienį namuose?

Jau kelias savaites Lietuvoje žmonės turi rinktis nuotolinį bendravimą bei darbą iš namų. Tačiau socialinė atskirtis neturėtų užgožti gimtadienių ir kitų šeimai svarbių švenčių. Pristatome jums 5 būdus, kaip tai padaryti, nepažeidžiant rekomenduojamų saugumo reikalavimų.

Kaip švęsti gimtadienį namuose?

2020-04-23

Geriausios dovanų idėjos mamos dienai

Liko vos savaitė iki gražiausios pavasario šventės. Taip, tai motinos diena. Lietuvoje  ši šventė ypatinga ir jai ruošiamasi atsakingai. Dovanos mamai mamos dienos proga visada ypatingos, apgalvotos ir rinktos su meile. Žinoma, kasmet tai tikras galvosūkis. Juk norisi mamą nustebinti, palepinti ir dovanoti tai, kas ją nudžiugins. Paruošėme Jums idėjų, ką padovanoti mamai per motinos dieną! 

Geriausios dovanų idėjos mamos dienai

2020-04-21

5 būdai, kaip nustebinti mamą

Artėja viena gražiausių švenčių - mamos diena. Tokia proga norisi savo mamą palepinti, nustebinti ir parodyti jai dėmesį. O tai tikras galvosūkis, tiesa? Pasiūlymų lyg ir daug, tačiau vis tiek kiekvieną kartą tenka pasukti galvą, kas tinkamiausia mamai ir kaip ją nudžiuginti. Norime pasidalinti 5 idėjomis, kaip nustebinti mamą ir kokios dovanos mamai tinkamiausios.  

5 būdai, kaip nustebinti mamą