Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-05-03

Druskininkai – poilsio ir pramogų miestas

Ieškantiems kokybiško poilsio, harmonijos ir įdomių pramogų rekomenduojame rinktis Druskininkus. Jį galima būtų pavadinti Lietuvos perlu. Miestelis kurortinis, nedidelis, daug žalumos ir tyras oras. Čia laiką mielai leidžia šeimos, poros ar net senjorai. Tai vieta, kur nereikia niekur skubėti... Jei dar galvoji, kokį miestą pasirinkti vasaros atostogoms – patikiname, kad poilsis Druskininkuose nenuvils. 

Druskininkai – poilsio ir pramogų miestas

2020-04-30

Joga: nuo pradėti ir kas svarbiausia

Kiekvienas ieškome sau tinkamiausių treniruočių. Vieniems patinka aktyvus sportas, cardio pratimai, kitiems reikia kažko, kas padėtų ne tik stiprinti kūną, bet ir atsipalaiduoti, nuraminti sielą. Paskutiniu metu ypatingai išpopuliarėjo joga. Jogą būtų galima įvardinti ne kaip sporto šaką, bet gyvenimo būdas. Norime plačiau papasakoti apie tai, kas yra joga, kokia jos nauda mūsų kūnui. Taip pat pasidalinsime pagrindinėmis jogos pozomis – asanomis 

Joga: nuo pradėti ir kas svarbiausia

2020-04-30

„Vytautas Mineral SPA“ - ypatinga vieta poilsiui

Kaip įsivaizduojate tobulą poilsį? Tikriausiai ne kartą teko pasvajoti apie laiką SPA namuose. Kur įvairūs SPA ritualai leidžia atsipalaiduoti, pagerinti savijautą, atgauti jėgas ir pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Išduosime paslaptį, Lietuvoje turime ypatingą vietą, kuri vienintelė tokia visame Baltijos šalių regione. Tai „Vytautas Mineral SPA“ - ypatingų mineralų SPA namai. Čia kokybiškai laiką praleis visa šeima.  

„Vytautas Mineral SPA“ - ypatinga vieta poilsiui

2020-04-30

Asmeninis tobulėjimas namuose

Šiuo metu daugiau laiko praleidžiame namuose. Todėl tą laiką reikėtų išnaudoti prasmingai. Labai svarbu, kad pavyktų neatitrūkti nuo įprasto gyvenimo rėžimo ir stengtis tobulėti namuose. Svarbu išmokti naudingai susiplanuoti savo laiką, išsikelti kasdieninius tikslus. Dabar puiki proga daugiau laiko skirti savo pomėgiams, meditacijai, skaitymui ar naujų dalykų mokymuisi. Štai keli patarimai, kaip naudingai praleisti laiką namuose.  

Asmeninis tobulėjimas namuose

2020-04-30

Ką veikti Klaipėdoje: žymiausi objektai ir įdomiausios pramogos

Klaipėda - vienas iš didžiausių Lietuvos miestų, įsikūręs pajūryje. Šis miestas išsiskiria ne tik savo grožiu, bet yra svarbus Lietuvos pramonės centras. Juk tai uostamiestis! Atvykusiems į Klaipėdą tikrai neteks sukti galvos, ką veikti šiame mieste. Klaipėdoje rasite pramogų visai šeimai. Papasakosime, ką galima pamatyti Klaipėdoje, kur papramogauti.  

Ką veikti Klaipėdoje: žymiausi objektai ir įdomiausios pramogos