Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Prasmingi žodžiai dukrai

2021-09-14

Prasmingi žodžiai dukrai

Kiekvienai mamai dukra yra pati brangiausia. Mamos ir dukros ryšys dažniausiai itin stiprus, o svarbiausios dukros gyvenimo akimirkos mamai taip pat tampa svarbiausiomis. Gimtadienis, pasiekimai, kitos šventės. Dovanos dukrai visuomet apgalvotos ir tokios, kurios suteikia daug džiaugsmo. Juk kiekviena mama geriausiai žino, ko nori jos vaikas.  

Žinoma, kartais dovanos moterims rinkimas sukelia šiek tiek iššūkių. Net ir dukrai gali būti sunku išrinkti dovaną. Tokiu atveju idealus variantas – SPA procedūros, masažai, laisvalaikio dovanos ar kursai. Na, o visi gražiausi gimtadienio sveikinimai dukrai gali būti išsakyti žodžiais.  

*** 

Dukra, su gimtadieniu! Tu man be galo brangi ir, tikiuosi, supranti, kad esi man visas pasaulis. Linkiu, kad tavo gimtadienis būtų kupinas spindesio ir meilės. 

*** 

Esi pozityvi, žavi ir nuostabi dukra. Aš labai didžiuojuosi, kad galiu tave vadinti savo dukra. Tu neprilygstama! Su gimtadieniu, mano miela dukrele! 

*** 

Tokią mielą ir mylinčią dukrą, kaip tu, sunku rasti, ir man labai pasisekė, kad tave turiu. Esi nuostabiausia, kas galėjo nutikti mano gyvenime. Su gimtadieniu, mieloji dukrele. 

*** 

Tavo gimimas buvo pati gražiausia mano gyvenimo akimirka. Esu labai dėkinga gyvenimui, kad turiu tokią sąžiningą, gražią ir protingą dukrą. Su gimtadieniu, mano mieloji! 

*** 

Gyvenime yra daug dalykų, kurių noriu tau palinkėti. Sėkmė, puiki sveikata ir palankus likimas – tai tik keli iš jų. Tačiau yra vienas labai svarbus dalykas – linkiu kada nors patirti tą džiaugsmą, kurį suteikia vaiko meilė. Su gimtadieniu, mieloji. 

*** 

Dukra, tu išaugai į tokią nuostabią moterį. Ačiū, kad galiu tavimi didžiuotis. Su gimtadieniu, mano mieloji dukra! 

*** 

Tu atnaujinai mano tikėjimą pasauliu, nes bet kuris pasaulis, kuriame yra toks ypatingas žmogus kaip tu, yra pats geriausias. Tu esi mano įkvėpimas. Linkiu, kad savo gimimo dieną būtum apsupta meilės, šilumos ir tikrų draugų. 

*** 

Dukrele, atrodo, kad laikas taip greitai prabėgo. Vieną dieną vos galėjai atsistoti, o dabar stebiu, kaip valdai pasaulį! Stebėti, kaip tu augi, buvo tikras džiaugsmas, ir aš žinau, kad tavęs laukia didinga ateitis. Tegul tavo gimtadienis bus toks pat ypatingas, kaip ir tu. Su gimtadieniu! 

*** 

Niekada negalvojau, kad galiu kažką šitaip stipriai mylėti, kol mano gyvenime neatsiradai tu.  Ačiū, kad parodei, kaip nuostabu ir kokia didelė dovana būti mama. Su gimtadieniu, mano mylima dukra! 

*** 

Iš visų mano gyvenimo dovanų, tu buvai pati gražiausia. Tavo atėjimas įnešė į mano gyvenimą daug džiaugsmo ir gražiausių akimirkų. Su gimimo diena. 

*** 

Tikiuosi, žinai, jog niekada nebūsi per sena grįžti namo, ir būti lepinama, kaip princesė. Linkiu, kad per šį gimtadienį būtum ypatingai lepinama. Su gimtadieniu, dukrele.  

*** 

Dukrele, tu man primeni gimtadienio tortą – esi kupina saldumo ir apibarstyta mano gyvenimo meile. Tikiuosi, kad ši gimtadienio diena bus tau ypatinga ir pilna džiaugsmo. 

*** 

Nuo tos dienos, kai pirmą kartą parsivežiau tave namo, tapai mūsų namų valdove. Dabar, per tavo gimtadienį, turime elgtis su tavimi kaip su karaliene, kokia tu ir esi. Su gimtadieniu, mieloji dukra! 

*** 

Kai buvai maža, niekada nebijojai padovanoti man daugybės bučinių, bet dabar tai daryti gėdijiesi. Mano, kaip mamos, pareiga yra daryti tau gėdą, todėl šiais metais planuoju tave apipilti apkabinimais ir bučiniais visų draugų akivaizdoje. Su gimtadieniu, mieloji! 

*** 

Aš vis dar prisimenu tas naktis, kurias leidome kalbėdamos ir valgydamos ledus. Jei kada nors prireiks peties atsiremti ar išklausyti, tiesiog kreipkis į mane, nes mergaičių vakaras reikalingas bet kokiame amžiuje! Su gimtadieniu, dukra! 

 

 

Atgal