Tinklaraštis

2019-10-10

Kalėdinės dovanos vyrams: į ką atsižvelgti renkant dovaną Jam?

Nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos. Artėjant šiai dienai, nuolat kamuoja klausimas „ką dovanoti artimiausiems?“. Tačiau moterims – svarbiausias klausimas, ką dovanoti vyrams! 2018 metų straipsnyje apie kalėdines dovanas, rašėme kokių dovanų vyrams reikėtų vengti, tačiau šiais metais grįžtame su geriausiais kalėdinių dovanų pasiūlymais!

Kalėdinės dovanos vyrams: į ką atsižvelgti renkant dovaną Jam?

2019-10-09

Kalėdinės dovanos: dekoro, pakavimo ir dovanų idėjos

Artėjant didžiosioms žiemos šventėms dovanų ekspertai tikina, kad perkant kalėdines dovanas svarbu ne tai, kiek išleidžiate, o koks kūrybingas pasirodysite. Puiki dovana gali būti ir gražiai suplanuota diena, ir pasivaikščiojimas, tačiau viena dovana negali būti universali visiems... Taigi, pagalvokite, jog kalėdinė dovana – nebūtinai materiali. Tai gali būti ir įspūdžio dovana, kuri ne tik leis dovanos gavėjui praleisti kokybiško laiko, bet tokiu būdu padėsite apsaugoti aplinką!

Kalėdinės dovanos: dekoro, pakavimo ir dovanų idėjos

2019-10-07

Grožio dovanos mamai

Dažnu atveju, mamai dovanos dovanojamos tik per motinos dieną, Kalėdas ir gimtadienį... Tačiau kodėl nepalepinus brangiausios pasaulyje moters be progos? Įteikite jai grožio dovaną, kuri puoselės grožį, jaunystę, sveikatą ir šarmą!

Grožio dovanos mamai

2019-10-04

Kūno procedūros užkariausiančios grožio salonus 2020 metais

Palaikyti gerą fizinę formą yra svarbu, tačiau ne mažiau svarbu puoselėti ir kūno odą. Juk graži oda ne tik suteikia žavesio, bet ir atspindi sveikatos būklę! Kūno procedūros padės turėti lygią, švelnią odą ir atsikratyti įvairių problemų, tad kviečiame apsižvalgyti po populiariausias bei naujausias procedūras, kurios vienareikšmiškai karaliaus grožio salonuose 2020 metais!

Kūno procedūros užkariausiančios grožio salonus 2020 metais

2019-10-02

Žurnalų prenumerata – Kalėdinė dovana?

Pasinėrę į išmaniųjų įrenginių pasaulį, dažnai pamirštame, kokį malonumą suteikia tarp pirštų šmėžuojantys lapai, spaustuvės kvapas bei pats skaitymo procesas. Ar kada pagalvojote, jog puiki dovana artimajam Kalėdų proga galėtų būti žurnalo prenumerata? Jeigu ne, pateiksime Jums visus argumentus, kodėl tokia dovana – ideali, bei kurie leidiniai šiuo metu yra populiariausi.

Žurnalų prenumerata – Kalėdinė dovana?