Tinklaraštis

2016-07-19

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: pasivažinėjimas su „Lamborghini“

Sveiki,

mūsų dar viena išbandyta pramoga – pasivažinėjimas su „Lamborghini“. Važiuokite vieni arba mėgaukitės greičio pojūčiais sėdėdami greta profesionalaus vairuotojo. Jei norite pajusti adrenaliną ir skristi greičiau už vėją – ši pramoga kaip tik Jums!

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: pasivažinėjimas su „Lamborghini“

2016-07-18

20 neįtikėtinų faktų apie Lietuvos kartingo istoriją

Daugelis yra važiavę kartais, tačiau kiek važiavusiųjų žino, kaip Lietuvoje atsirado kartingai, nuo ko viskas prasidėjo? Pateikiame 20 įdomiausių faktų apie kartingo istoriją Lietuvoje, puikiai nupasakojančių kaip ir kada pradėjo vystytis ši ypač populiari sporto šaka.

20 neįtikėtinų faktų apie Lietuvos kartingo istoriją

2016-07-12

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: šuolis su virve

Sveiki,

pristatome jums pirmąją mūsų išbandytą pramogą. Galime drąsiai pasakyti – VAU! Laisvojo kritimo pojūtis yra nepakartojamas ir siūlome jums sužinoti, koks jis – tai tikrai bus akimirkos, kurių niekada gyvenime nepamiršite.

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: šuolis su virve

2016-07-05

Susipažinkite su PRAMOGAUTOJAIS!

Turbūt dažnai svarstėte, jog būtų įdomu išmėginti vienokią ar kitokią pramogą, tačiau pirmas kartas būna baugus, nežinote, ko tikėtis, nenumanote, ar patiks. Todėl norime jus supažindinti su Gabija ir Domantu – „Gera dovana“ pramogautojais, kurie išmėgins pačias įvairiausias pramogas ir paslaugas, papasakos jums apie savo įspūdžius ir rekomenduos jas tikslinei auditorijai. Sekdami jų istorijas ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir patys galėsite apsispręsti, kurią pramogą norėtumėte išmėginti ar padovanoti artimajam.

Susipažinkite su PRAMOGAUTOJAIS!

2016-05-26

Daugiau nei gėlės - o dabar nustebinkite ir tėtį!

Neseniai visi skubėjome sveikinti vienus brangiausių ir artimiausių žmonių savo gyvenime su mamos diena, o dabar artėja diena, kai reikės prisiminti ir tėvus – palepinti juos ypatingu, nekasdieniu dėmesiu ar mielai nustebinti. Rodos, vyrą pasveikinti yra paprasčiau nei moterį, juk būtent pastarosios yra išrankios ir, kaip daugelis sako, pačios nežinančios ko nori asmenybės. Tačiau nustebinti artimą vyrą gali tapti taip pat sudėtinga užduotimi. Gal jis ekstremalas ir oro pramogos jam būtų tinkama dovana? O gal jis kaip tik vertina kuklų pasveikinimą? Aptarsime įvairius dovanų tėčiams variantus, o jūs išsirinkite tinkamiausią savo mylimiausiam tėveliui!

Daugiau nei gėlės - o dabar nustebinkite ir tėtį!