Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2020-03-30

Grožio dovanos sau – kaip pasilepinti namuose?

Kaip atrodo Tavo grožio ritualai? Juk taip gera, kai vakare įsijungi mėgstamą serialą, užsidedi veido kaukę ir bent trumpam atsipalaiduoji. Dabar, kol karantino metu negalime apsilankyti pas grožio specialistus, visas procedūras tenka atlikti pačioms. Norime Tau papasakoti, kokiomis grožio procedūromis gali pasilepinti namų sąlygomis. Juk rūpinti grožiu privaloma kasdien, tiesa?  

Grožio dovanos sau – kaip pasilepinti namuose?

2020-03-29

Ką įdomaus nuveikti Šiauliuose?

Ar teko kada lankytis Šiauliuose? Tai vadinamas saulės miestas, kuriame tikrai yra ką pamatyti ir ką veikti. Čia netrūksta lankytinų vietų ir pramogų. Miestas išskirtinis savo grožiu, aplink netrūksta vandens telkinių bei įdomių objektų. Norime pasidalinti įdomiais atradimais ir idėjomis, ką veikti Šiauliuose.  

 Ką įdomaus nuveikti Šiauliuose?

2020-03-28

Viskas apie imunitetą ir jo stiprinimą

Šiuo metu visiems labai aktualu, kaip sustiprinti imunitetą. Tačiau tam, kad galėtume jį sustiprinti, reikia žinoti ir kaip jis veikia. Organizmo imuninė sistema yra labai sudėtinga ir pakankamai mažai ištirta. Be imuniteto žmogus tiesiog neišgyventų. Jis saugo žmogų nuo aplinkos poveikio ar įvairių infekcijų bei virusų.  

Viskas apie imunitetą ir jo stiprinimą

2020-03-25

Aktyvios pramogos, kurias norisi išbandyti

Vienam pramoga  pasivaikščioti, paskaityti knygą ar pažiūrėti gerą filmą, o kitam reikia aktyvios veiklos. Aktyvios pramogos tai ne tik puikus laiko praleidimas, nauji potyriai, bet ir fizinės bei emocinės sveikatos gerinimas. Gal būt kai kas mano, kad užsienyje tokių pramogų daugiau, tačiau Lietuvoje aktyvios pramogos tokios pat populiarios, o jų pasirinkimas iš ties nemažas

Aktyvios pramogos, kurias norisi išbandyti

2020-03-25

Geriausi visų laikų serialai, kuriuos privalai pažiūrėti

Dabar tenka praleisti daug laiko namuose, kai kuriems praktiškai visą laiką. Turbūt peržiūrėjote jau ne vieną filmą ir serialą. Tačiau jų tikrai daug, todėl visuomet įmanoma atrasti, ką pažiūrėti. Paruošėme Jums geriausių serialų TOP. Šiame sąraše atrinkti geriausių visų laikų serialai, kurie skirti įvairaus amžiaus žiūrovams.  

Geriausi visų laikų serialai, kuriuos privalai pažiūrėti