Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Prasmingi sveikinimai gimtadienio proga

2023-11-21

Prasmingi sveikinimai gimtadienio proga

Gimtadienis – nuostabi šventė, kurios metu jubiliatas sulaukia labai daug dėmesio, dovanų bei gražių žodžių. Šią dieną, sveikinant gimtadienį švenčiantį žmogų, norisi nustebinti ypatingai ir pasakyti jam pačius gražiausius palinkėjimus. Prasmingi palinkėjimai gimtadienio proga visuomet įkvepia ir džiugina. Ypač vertinami prasmingi žodžiai jubiliejaus proga.  

Šiame rinkinyje – gražūs ir trumpi prasmingi gimtadienio sveikinimai, tad jie puikiai tiks norintiems, kad sveikinimas būtų su prasme. Išsirinkite palinkėjimą, kurį labiausiai norisi skirti sukaktuvininkui. Tegul prasmingi ir nerealūs gimtadienio sveikinimai bei dovanos nudžiugina jubiliatą jam svarbią dieną.  

*** 

Sėkmės apibrėžimas: mylėti ir būti mylimam, išsaugoti dvasinę ir fizinę sveikatą, būti pakankamai turtingu, kad galėtum rinktis, ir turėti pakankamai laiko, kad galėtum visu tuo džiaugtis.  
Linkiu, kad sėkmė visada tave lydėtų! Su gimtadieniu! 

*** 

Šiandien nėra ta diena, kada reikėtų prisiminti, kas įvyko vakar, arba mąstyti apie tai, kas galbūt nutiks rytoj, nes kiekvienas gimtadienis – tai nauja pradžia, tad linkiu, kad ši pradžia nuvestų prie kažko nepaprasto ir ypatingo! 

*** 

Gyvenimas nusineša metus, svaigius kaip jūra ir greitus kaip vėjas. 

Gyvenimas nusineša žmogaus džiaugsmus, skausmus ir svajones. 

Gyvenimas neleidžia sustoti ir visada palieka tik vieną kelią - Į ateitį... 

Būk laimingas, o tavo ateitis lai bus šviesi! Su gimtadieniu! 

*** 

Praeina viskas: grožis, garbė, linksmumas, 

Bet ne juose gyvenimo esmė. 

Tik žmogiškumas, meilė, paprastumas – 

Tikra gyvenimo žvaigždė. 

Nuoširdžiausi sveikinimai gimimo dienos proga! 

*** 

Linkiu...  

dažniau sustoti ir pauostyti žydinčias alyvas,  

dažniau stebėti auksinius saulėlydžius,  

dažniau apkabinti brangius žmones,  

dažniau pasivaikščioti po rasotą žolę,  

dažniau žiūrėti į žvaigždėtą dangų  

ir dažniau atleisti sau ir kitiems,  

o svarbiausia, vis dažniau suprasti, koks gražus tavo gyvenimas! 

Su gimtadieniu! 

*** 

Ir gerai, kad eini, kad veržiesi, svajoji,  

Kad šypsaisi linksmai arba tyliai verki.  

Ir gerai, kad sava širdimi išmatuoji  

Laimę, džiaugsmą, kančias ir viltis.  

Juk žinai, nebegrįš atgalios kas praeina.  

Negali nei sustot, nei palaukt.  

Gal gerai, jog atrodo, kad metai praeina,  

O gyvenimas lieka dar vis ateity... 

Su gimtadieniu! 

*** 

Metai bėgs nesulaikomai greitai,  

O širdy tegul vasara visada bus.  

Neskubėki į rudenį eiti,  

Neskubėki skaičiuoti metus.  

Tik visuomet būki laiminga  

Ir darbe, ir kely, ir namuos,  

Tegul niekad ryžto nestinga  

Tau gyvenimo žingsniuos visuos. 

*** 

Gyvenimo keliai vos matos,  

bet jų tiek daug ir kokie visi platūs,  

nežinomi dar vis...  

Linkiu žengt drąsiai jais, nebijot atrasti vien tik džiaugsmą, laimę!  

Su gimtadieniu! 

*** 

Linkime, kad gyvenimas būtų pilnas teigiamų emocijų, tikrų draugų ir nepamirštamų akimirkų! Tegu tavo gyvenimas būna užpildytas begalinės laimės, stiprios sveikatos, nuoširdžios meilės, didžiulės sėkmės ir išsipildančių svajonių! Su gimtadieniu! 

*** 

Geri draugai yra tarsi žvaigždynai, kuriuos ne visada matome, bet žinome, kad jie visada yra. Tu esi mūsų žvaigždelė! Sveikiname Tave su tavo diena ir siunčiame šilčiausius linkėjimus. 

*** 

Lai kiekvieni bėgančio gyvenimo metai atneša įkvėpimo, ramybės ir džiaugsmo. Lai ši diena atneša akimirkas, kurios priverčia Jus šypsotis. Su gimimo diena! 

*** 

Tegul šiandien viskas būna gardu, dosnu ir linksma! Tegul viduje ir toliau liepsnoja tas nenuilstantis ir vis pirmyn vedantis ieškojimo bei atradimo jausmas! Siunčiame nuoširdžiausius sveikinimus gimimo dienos proga. 

*** 

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžiame savo ypatingą šviesą. Istorija skaičiuoja šimtmečius, o žmogus – metus, valandas ir dienas. Sveikiname su dar vienais prabėgusiais metais. Linkime nepamiršti, kad kiekviena skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus ir kas kart atneša naują patirtį, žinias, džiaugsmą, viltį, meilę, juoką, svajones ir laimę! 

*** 

Ne gimimo data nulemia metus, o mūsų nueiti keliai, nudirbti darbai ir aplankiusios mintys ir tai, kuo praturtiname kitus, mokėdami savimi dalintis. Tad ir linkime visada išlikti tokiai, kokią mes mylime ir pažįstame – visada su nuoširdžia šypsena veide ir sklidina gerumo siela. 

*** 

Linkime tikrų ir nuoširdžių draugų, Žmogaus šalia, kuri norėtųsi vėl ir vėl apkabinti. Vaikiško, nesuvaidinto juoko ir tikrų ašarų. Linkime duoti ir gauti, aukotis ir siekti. Naiviai svajoti ir tikėti stebuklais. Linkime to, ką galima jausti, bet neįmanoma nusakyti žodžiais. Nusišypsok! Su tavo diena! 

*** 

Kad žmogus būtų laimingas reikia tiek nedaug:  

Truputį saulės, kai lyja,  

Lašo lietaus, kai kaitra už lango,  

Didžiulės šypsenos, kai liūdna,  

Minutės vienatvės, kai triukšmas aplink,  

Muzikos ir juoko, kai nuobodu,  

Artimo prisilietimo, kai nepaliaujamai sunku…  

Ir tiesiog laimės! Su gimtadieniu!  

*** 

Ilgiausių metų palinkėsim, tegul nebus juose rudens.  

Takai pavasario gėlėm nusėti ir laimė širdyje gyvens.  

Giedrų dienų tegul nestinga, daug sukakčių dar Tau atšvęst,  

Dainuoti širdyje gyvenimą kas dieną ir laimėje bei džiaugsme gyvent!  

*** 

Mylėk taip, lyg Tavęs niekuomet neišduotų. Dirbk taip, lyg niekada nereiktų pinigų. Šok taip, lyg Tavęs niekas nematytų. Dainuok taip, lyg Tavęs niekas negirdėtų. Gyvenk taip, lyg būtum rojuje! Su gimtadieniu!  

*** 

Su gimtadieniu! Tegul būna šviesu ir šilta už lango bei Tavo širdyje. Linkiu gyventi nuolatinėje harmonijos su savimi ir su supančiu pasauliu bei paneigti teiginį, kad laimė yra tik akimirka. Tegul Tavo laimė bus matuojama metais. 

*** 

Linkime Jums geros sveikatos ir ilgų gyvenimo metų, aplinkinių pagarbos, ir artimųjų meilės. Tegul kiekviena Jūsų gyvenimo diena būna užpildyta laime, mažais kasdieniais džiaugsmais bei įdomiais susitikimais, ir kiekvieną rytą jus tepasveikina jauki saulės šiluma bei artimųjų šypsenos! Su gimtadieniu! 

*** 

Su gimtadieniu! Tegul padovanotų gėlių aromatas bei mylinčių žmonių dėmesys užpildo šią dieną džiaugsmingomis akimirkomis. Linkiu, kad išsipildytų visos svajonės, o kiekviena Tavo gyvenimo diena būtų kupina džiaugsmo, laimės bei sėkmės. 

*** 

Tegu gyvenimas tampa ilga nuotykių ir atradimų kupina kelione. Tegul kiekviena diena būna tarsi šventė, o naktis - lyg stebuklinga pasaka. Visada būk tokia žavi, kaip dabar, ir labai laiminga. Su gimtadieniu! 

*** 

Padovanok šią dieną sau - paklausyk vėjo, pasigėrėk gėlės žydėjimu, nusišypsok saulei, pamojuok debesėliui. Pajusk, kad šiandiena Tu esi pati svarbiausia šiame pasaulyje, nes šiandien Tavo Gimimo diena.. Būk laiminga! Labai laiminga... 

Atgal