Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Tinklaraštis

2019-12-06

Valentino diena: dovanos dviem

Artėjant meilės dienai, norisi dovanoti šilumą ir dėmesį ne tik išrinktajam, bet ir kitiems, pavyzdžiui, tiems, kurie išmokė mus, kas yra meilė – tėvams. O galbūt nusibodo rinkti dovaną antrajai pusei ir keistis dovanomis tarsi tai būtų Kalėdos? Norite kažko kitokio, labiau suartinančio, t. y. vienos dovanos dviem? Pateiksime Jums geriausius pasiūlymus 2020-ųjų metų Valentino dienai.

Valentino diena: dovanos dviem

2019-12-04

Romantiškos vakarienės idėjos

Nesvarbu, kiek laiko judu esate pora, kiek turite vaikų ar net anūkų – romantiška vakarienė visada yra jaudinanti, ypač, jei atsiranda proga pabūti dviese vienumoje. Taigi, šiandien pateiksime Jums keletą idėjų, kaip ir kur romantiškai pavakarieniauti su mylimu žmogumi.

Romantiškos vakarienės idėjos

2019-12-03

Vichy vandens parkas: akcijos, dovanų kuponai ir abonementai 2020 metams

Jei jau spėjote pasiilgti vasariškų linksmybių, šilumos bei vandens pramogų, tiesiu taikymu lėkite į „Vichy“ vandens parką! Čia Jūsų nuolat laukia smagiausios pramogos, skaniausi patiekalai užkandinėje bei gaiviausi gėrimai vandens bare. Taip pat vandens parkes, stebina svečius savo dovanų kuponais bei metiniais abonementais, kurie visuomet leidžia sutaupyti. Tad paskubėkite ir įsigykite abonementus, kurie leis pramogauti ištisus metus, nepriklausomai nuo metų laiko... Na, o dovanų kuponai bus ideali dovana, visiems vandens pramogų gerbėjams!

Vichy vandens parkas: akcijos, dovanų kuponai ir abonementai 2020 metams

2019-12-02

„Gera Dovana“ išbando įdomiausias pramogas ir dovanas (V dalis)

„Gera dovana“ komanda kartu su partneriais ir toliau tęsia bendrą projektą „Mes bandom“, kurio dėka, mes galime išbandyti įvairias pramogas bei paslaugas, kad vėliau pasidalintume su skaitytojais realiais įspūdžiais! Taigi rudeniniai išbandymai, atradimai bei nuotykiai jau penktoje „Mes bandom“ dalyje!

„Gera Dovana“ išbando įdomiausias pramogas ir dovanas (V dalis)

2019-11-13

Kalėdinės dovanos: „pasidaryk pats“, praktiškos bei kūrybiškos idėjos

Kalėdinis šurmulys... Vienus šis lengvas chaosas erzina, kitus nuteikia šventiškai, bet abejingų nepalieka. Kiekvienas daugiau ar mažiau leidžiasi į kalėdinių dovanų paieškos karuselę. Kartais į pirkinių krepšelius krinta banalios, neapgalvotos kalėdinės dovanos, kurių pasirinkimas argumentuojamas kaip „nežinau, ką dovanoti“. Todėl mes, dovanų ekspertai, norėdami padėti išvengti neapgalvotų dovanų, pateikiame Jums geriausių kalėdinių idėjų sąrąšą.

Kalėdinės dovanos: „pasidaryk pats“, praktiškos bei kūrybiškos idėjos