Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovana Rugsėjo pirmosios proga

Rugsėjo pirmoji - šventė ir mokiniams, ir mokytojams, ir tėveliams. Nors visų pirma tai - mokslo šventė, neretai šia proga norima pasveikinti į žinių kelionę išsiruošusius mažuosius. Mūsų partnerių siūlomos Rugsėjo 1 d. dovanos pirmokui ir ne tik nudžiugins kiekvieną moksleivį. Dovanokite jiems šventę su naujais nuotykiais!

Rugsėjo 1 d.
Filtrai

Vidutinė kaina 71,73 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

1 2 3 4 5 6 7

Rugsėjo 1 d. - naujų mokslo metų pradžia ir svarbus žingsnis kiekvieno vaiko ar paauglio gyvenime. Kasmet moksleiviai iš naujo leidžiasi į dar vieną iššūkių bei įspūdingų pasiekimų kupiną mokslų kelionę, tas juos paskatinti gali nuostabios rugsėjo 1 d. dovanos.

Tikriausiai daugiausia dėmesio mokslo metų pradžioje susilaukia patys mažieji, dar tik pradedantys rinkti mokslų vaisius. Dovana pirmokui gali tapti didžiuliu džiugesniu bei paskatinimu stengtis šiame naujame etape. Mūsų partnerių siūlomos įvairios dovanos pirmokams, tokios kaip aktyvūs užsiėmimai, edukacinės programos, apsilankymai kavinėse ar žurnalų prenumeratos, tikrai patiks kiekvienam.

Tačiau besidžiaugiant naujų mokslo metų pradžia nevertėtų pamiršti ir tų, kurie moko mūsų mažuosius. Smagios ar atpalaiduojančios dovanos auklėtojoms leis pailsėti nuo kasdienių darbų ir suteiks joms naujų jėgų kibti į darbus.