Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Joninių dovanos

Tikriausiai kiekvienas pažįstame Joną ar Janiną. Kasmet švęsdami trumpiausią metų naktį turėtume nepamiršti ir artimųjų, kurie tądien švenčia savo vardo dieną. Jonus ir Janinas išties nustebins smagios ir įdomios dovanos Joninių proga. Ir tikrai Joninių dovanos neturi būti brangios - jūsų dėmesys ir maža dovanėlė garantuotai nudžiugins kiekvieną planuojantį tąnakt rasti paparčio žiedą.

Joninės
Filtrai

Vidutinė kaina 149,68 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

1 2 3 4 5 6 7 8

Švenčių niekada nebus per daug! O su jomis ir gerų norų bei dovanų. Nesidžiaugdami trumpiausios nakties burtais, galite savo artimuosius Jonus ir Janinas nustebinti malonia dovana Joninėms.

Nors dovanos Joninių proga nėra itin dažnas reiškinys, jūsų parodytas dėmesys tikrai neliks neįvertintas.

Renkantis geriausią staigmeną verta neužmiršti, kad Joninių proga dovanos gali būti pačios įvairiausios. Artimiesiems ir draugams tikrai patiks skani vakarienė, galimybė aktyviai praleisti laisvalaikį, pakeliauti ar atsipalaiduota SPA. O gal jiems geriausios joninių dovanos būtų personalizuotas paveikslas ar fotosesija?

Paruošėme jums platų dovanų asortimentą, kuriame rasite tobulą variantą net ir patiems išrankiausiems Joninių varduvininkams.