Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Trumpi vestuvių sveikinimai

2021-06-03

Trumpi vestuvių sveikinimai

Kartais sakoma, kad mažiau yra geriau. Tas pats galioja ir sveikinimams – tikrai nebūtina rašyti ilgus ir eiliuotus sveikinimus. Net ir vienu sakiniu galima pasakyti viską, kas svarbiausia. Jau dalinomės gražiausiais vestuvių sveikinimais. Tačiau turime Jums idėjų, kaip pasveikinti jaunuosius be ilgų ir eiliuotų sveikinimų. 

Na, o jei dar ieškote vestuvių dovanos, nepamirškite, kad geriausia dovana – laikas kartu! Todėl vestuvių proga puikiai tiks laisvalaikio dovanos ir dovanų čekis poilsiui SPA ar atokiame namelyje apsuptame gamtos.  

*** 

Linkime, kad kasdien vienas kito glėbyje atrastumėte vien džiaugsmą, šilumą ir supratimą! Sveikinimai sukūrus šeimą! 

*** 

Ženkite saulėtu gyvenimo taku, skinkite pačius gražiausius žiedus. Neškite džiaugsmą ir laimę vienas kitam ir būkite neišskiriami – amžini draugai! 

*** 

Iš visų pasaulio žmonių Jūs išsirinkote vienas kitą, iš visų pasaulio kelių Jūs išsirinkote šeimos. Iš visų pasaulio jausmų Jūs išsirinkote tyriausią – meilę. Sveikinimai! 

*** 

Sujungė Meilė Jūsų likimus, tarp daugelio žmonių suradot vienas kitą… Tad eikite kartu tvirtai apsikabinę. Nuoširdžiausi sveikinimai vestuvių proga! 

*** 

Būkit laimingi, išskleidę laimės bures. Būkit laimingi, pakėlę džiaugsmo taures. Būkit laimingi, apsupti augančių vaikų. Būkit laimingi, lydimi nesibaigiančių Meilės kerų! 

***  

Meilė brangesnė už turtus: ji deimantas, kurio net karaliai negali nusipirkti, ji – visas pasaulis, nors ją galima abiem rankom apkabinti. Būkite kartu laimingi! 

***  

Tegul dienų kelionėje Jus ištikimai lydi: rūpestingi žvilgsniai, mylinčios akys, padrąsinantys žodžiai. O sugrįžtant pasitinka rami namų užuovėja… 

***  

O dviese juk geriau ir saulė šviečia maloniau, ir gėlės žydi skaisčiau. Bet dviese ir sunkiau – gyventi reikia atsakingiau. Dėl to ir džiugu, kad meilės apsupty smagiau! 

***  

Mes tikime Jūsų jausmų tvirtumu ir švenčiame kartu, be galo džiaugiamės nuostabios šeimos sukūrimu. 

***  

Šia proga nuostabia Jums linkime didžiausios laimės ir sėkmė!. Lai tie žiedai nevysta, meilė plazda širdyse. O rankos dvi susikabinusios išlieka tokios visados. 

***  

Jau likimas Jums žiedus sumainė, jau prisiekta mylėti amžinai. Tegul būna graži Jūsų meilė, tegul gimsta Jums gražūs vaikai. 

***  

Jau likimas Jums žiedus sumainė, jau prisiekta mylėti amžinai. Tegul būna graži Jūsų meilė, tegul gimsta Jums gražūs vaikai. 

***  

Gyvenimas – tai nuostabi kelionė per miglą, smiltį ir putojančias bangas. Lai židinio ugnelė šviečia ir vilioja, sujungdama dvi širdys ir svajas! 

***  

O dviese vis tiek daug smagiau ir saulė šviečia daug šviesiau, ir žemėje meilės daug daugiau. O dviese vis tiek daug geriau. 

***  

Pasukot šiandien jūs į naują kelią, kur pilna džiaugsmo ir liūdesio dienų. Bet nieks užtemdyti negali – dviejų galingų mylinčių širdžių. 

***  

Jei sieksite laimės, tai siekit kartu – gyvenimo vėjams galvų nenuleiskit. Tik saugokit meilę ir liepsną širdžių, rytojun lyg pasakon ženkit. 

***  

Tebūna namai Jūsų jaukūs ir šviesūs, telydi Jus meilė, ramybė, taika. Vienas kito petys prie peties visada – mokėkite būti šalia. 

***  

Mes linkime mylėt tvirtai vienas kitą ir drąsiai žengti gyvenimo keliais. Sukurti gražų ir saulėtą rytą, su meilės ir ramybės spinduliais. 

***  

Kaip nuostabu surasti meilę, kai nesitiki visai. Švelnumą ir beribę laimę pajausti dviese jau kitaip. Tas subrandintas dviejų jausmas – likimo dovana. Skraidykit sieloje lyg paukščiai ir būkit amžinai šalia! 

***  

Linkime Jums ilgų ir gražių bendro gyvenimo metų. Būkit laimingi! 

 

Atgal