Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

15 filmų įsimintinoms Kalėdoms visai šeimai!

2020-11-09

15 filmų įsimintinoms Kalėdoms visai šeimai!

Nors dar tik lapkritis, bet visi jau imame paslapčia svajoti apie Kalėdas. Juk Kalėdos visuomet suteikia daug džiaugsmo, namai užsipildo šiluma, jaukumu. O tuomet prasideda svarstymai, kokios kalėdinės dovanos šeimai tinkamiausios, kaip puošti eglutę, kokios muzikos klausytis, kaip pakuoti dovanas. Ar žinote, kas dar padeda pajausti Kalėdas? Tai kalėdiniai filmai! Juos žiūrint Kalėdos į širdį ateina anksčiau. Kadangi dauguma jų apie šeimą, linksmus nuotykius, meilę. O juk to kiekvienam ir reikia... 

Kalėdiniai filmai šeimai TOP 10 

Geriausi Kalėdų filmai tokie, kuriuos kartu gali žiūrėti visa šeima. Kiekvienas filmo istoriją supras savaip, tačiau tai sukurs puikią atmosferą namuose. Tad štai geriausi kalėdiniai filmai šeimai, kuriuos verta pamatyti.  

„Elfas“ (2003) 

Filmas „Elfas“ sukurtas dar 2003 metais, tuomet jo kūrimas kainavo net 30 mln. Dolerių. Tačiau galima sakyti, kad pinigai tikrai nenuėjo veltui. Filmas išpopuliarėjo ir tapo itin mėgstamu ne tik vaikų, bet ir suaugusių. Elfo vaidmenį filme atliko Will Ferrell. Žinoma, daugelis pamanys, kad jis tikrai ne tas aktorius, kuris tinka tokiems filmams. Tačiau vaidmuo jam puikiai tiko. 

Na, o filmo istorija apie Badį, kuris užaugo Kalėdų Senelio dirbtuvėse. Jis visą gyvenimą augo kartu su elfais, tačiau visuomet jautė, kad yra kitoks. Žinoma, vien Badžio ūgis išdavė, kad jis tikria negali būti tikras elfas. Badis sužino, kad tikras jo tėvas yra iš Niujorko ir leidžiasi jo ieškoti. Dideliame mieste jo laukia naujos pažintys, kurioziškos situacijos ir žinoma, pažinti su tėvu. Tačiau ar tėvas apsidžiaugs netikėtai sutikęs sūnų, kurio nematė visą gyvenimą? 

„Kalėdų kronikos“ (2018) 

Nuotaikingas filmas apie brolį ir sesutę, kurie Kalėdų vakarą namuose leido vieni. Jie nusprendė nufilmuoti, kaip naktį atkeliauja Kalėdų senelis. Ir jie tikrai neįsivaizdavo, kad noras pamatyti Kalėdų senelį virs nepakartojamais nuotykiais ir kelione, kurios metu jie bandys išgelbėti Kalėdas. Puikus filmas, kuris patiks ne tik patiems mažiausiems, bet ir suaugusiems. Filmas, kuris spinduliuoja Kalėdomis.  

„Vienas namuose 2“ (1992) 

Turbūt nerasite pasaulyje žmogaus, kuris nebūtų matęs ar bent girdėjęs apie legendinę komediją ”Vienas namuose″. Dažnai sakoma, kad pirmoji dalis būna geriausia ir nė viena jos nepralenks. Tačiau antroji šio filmo dalis tikrai ne prastesnė nei pirmoji. Be to, čia vaidina tie patys aktoriai, todėl ir komiškos situacijos ne mažiau juokingos. Lengvas, juoktis iki ašarų priverčiantis filmas visai šeimai. Be jo neįsivaizduojamos Kalėdos. Antroje dalyje Kevinas ir vėl pasilieka vienas. Tik šį kartą ne namuose, o Niujorke! Netikėtai jis sutinka tuos pačius vagišius, kurie kėsinosi į jo namus. Šį kartą vagišiai nusitaikė į pinigus skirtus beglobiams vaikams. Tačiau Kevinas ir vėl padarys viską, kad jiems sutrukdytų 

„Kalėdų karštinė“ (1994) 

Aktorių Arnold Schwarzdfsdfnegger įsivaizduojame tik veiksmo filmuose. Tačiau šiame filme jis suvaidino tikrai ne prasčiau. O toks vaidmuo jam be galo tiko. Čia jis vaidina tėvą, kuris daug dirba ir nespėjo nupirkti savo sūnui kalėdinės dovanos. Paskutinę akimirką jis išsiruošia ieškoti žaislo, apie kurį taip svajoja jo vaikas. Tačiau viskas tampa komplikuota, kai žaislą gauti iškyla kliūčių, kadangi jis išparduotas. Vis dėlto, tėvui savo vaiką pavyksta nustebinti ir net labiau nei buvo galima įsivaizduoti. Nuotaikingas filmas, kuriame netrūksta nuotykių! 

„Kalėdų senelis“ (1996) 

Puikus filmai visai šeimai, kuriame pasakojama istorija apie tėvo meilę savo vaikui. Taip jau nutinka, kad Kalėdų senelis nešdamas dovanas nukrenta nuo stogo ir tiesiog išgaruoja iš savo kostiumo. Vaiko tėtis randa kortelę, kurioje parašyta, kad jei kas nutiktų Kalėdų seneliui, radęs kortelę užsidėtų kostiumą. Žinoma, tėtis nori, kad vaikas neliūdėtų ir užsideda kostiumą. Tačiau jis dar nesupranta, kad prisiėmė pareigą būti naujuoju Kalėdų seneliu.  

Kalėdiniai romantiniai filmai TOP 5 

Kalėdiniai filmai ne tik apie šeimą ar įvairių herojų nuotykius. Be abejonės, netrūksta ir romantinių filmų, kuriuose gimsta meilė ir šilti jausmai. Rekomenduojame šį romantinių filmų TOP 5-tuką. 

„Paskutinės atostogos“ (2006) 

Tai turbūt vienas nuostabiausių filmų apie meilę, apie gyvenimą ir svajones. Istorija apie paprastą moterį, kuri dirba pardavėja didelėje įmonėje. Ji be galo mėgsta gaminti ir yra įsimylėjusi vyruką, kuriam nedrįsta to pasakyti. Vieną dieną dėl nedidelės traumos jai tenka apsilankyti pas gydytoją. Dėl aparato klaidos jai nustatoma neteisinga diagnozė. Todėl galvodama, kad gyvenimo dienos jau suskaičiuotos, ji pasiima visus savo turimus pinigus ir leidžiasi į svajonių atostogas. Čia ji sutiks naujų draugų, atras meilę ir nuveiks viską, apie ką svajojo visą gyvenimą. Tačiau didžiausia dovaną, kokią galima gauti – gyvenimas! Filmas nuostabus ir dėl to, kad pagrindinį vaidmenį atlieka Queen Latifah 

„Atostogos“ (2006) 

Filmas, kuriame vaidina net dvi žavingos aktorės - Kate Winslet ir Cameron Diaz. Jos abi vaidina dvi moteris, kurios gyvena absoliučiai skirtingus gyvenimus, skirtinguose pasaulio kampeliuose. Tačiau patyrusios nelaimingą meilę jos ieško būdų, kaip nuo to pabėgti. Ir tuomet atranda svetainę, kurioje siūloma laikinai apsikeisti namais. Nieko nelaukusios jos susikrauna daiktus ir apsikeičia namais. Jos nė neįtaria, kad šis apsikeitimas į jų gyvenimus atneš daug gražių dalykų, o jos taps puikiomis bičiulėmis ir atras savo gyvenimo meilę.  

„Paskutinės Kalėdos“ (2019) 

Filmas pakankamai naujas, tačiau jau spėjo užkariauti žmonių širdis. Istorija apie jauną merginą Keitę, kuri turi įvairių žalingų įpročių, nuolat pakliūva į nemalonias situacijas, sunkiai sutaria su savo šeima ir dirba nemėgstamiausią darbą - elfe kalėdinių dekoracijų parduotuvėje. Tačiau vieną dieną ji netikėtai sutinka vyruką Tomą. Jis paslaptingas, tačiau be galo šiltas ir geras žmogus. Keitė su juo kelis kartus sutinka ir jaučiasi atradusi žmogų, kuris jai padeda būti savimi. Vis tik ji dar nežino, kad Tomas pasirodė jos gyvenime ne šiaip sau.  

„Lemtingas atsitiktinumas“ (2001) 

Nuostabi meilės istorija apie merginą Sarą ir vyruką Džonataną. Vieną dieną jie susitinka parduotuvėje abu imdami tas pačias pirštines. Ir vos vienas kitą išvydę jie pajaučia šiltus jausmus. Nors Sara turi vaikiną, ji sutinka su Džonatanu praleisti kelias valandas kartu. Kai ateina laikas išsiskirti Sara nusprendžia, kad jei bus lemta jie dar susitiks. Graži, romantiška istorija apie du žmones atidavusius savo meilę likimui.  

Bridžitos Džouns dienoraštis“ (2001) 

Tikra kino filmų klasika! Brdižita Džouns - tai moteris, kuri prieš Naujuosius metus nusprendžia pasikeisti ir atsisakyti blogiausių savo įpročių. Be to, ji visiškai nesidžiaugia didžiąsias metų šventes sutikdama su tėvais ir jų kaimynais. Vis tik net ir į jos gyvenimą beldžiasi meilė net dviem vyrukams. Tačiau kurį ji pasirinks - gražuolį blogiuką ar geraširdį, kuris atsiranda ne pačiais tinkamiausiais gyvenimo momentais?  

Kalėdiniai filmai vaikams TOP 5 

Vaikai tiesiog dievina Kalėdas, juk tuomet ateina Kalėdų senelis, laukia dovanos ir skanumynai. O be viso to dar ir atostogos, kurių metų kalėdiniai filmai įdomiausias užsiėmimas. Ypatingai vaikams patinka kalėdiniai animaciniai filmai. Juk vaikai mėgsta ryškias spalvas, įdomius personažus ir linksmus nuotykius!  

Grinčas“ (2018) 

Jau tikra Kalėdų klasika tapęs filmas Grinčas“. Tai animacinis filmas apie žalią žmogeliuką Grinčą, kuris negalėjo pakęsti Kalėdų. Todėl jis gyvena atsiskyręs nuo miestelio bendruomenės savo niūrioje oloje. Kad ir kaip besistengtų išvengti Kalėdų ir pasiruošimo joms, tai atrodo neįmanoma. Todėl sukūręs planą jis nusprendžia pavogti Kalėdas iš miestelio gyventojų. Tačiau kaip tai padaryti? Ogi pavogti visas eglutes, dekoracijas ir dovanas. Bet tai padaręs jis laimingesnis nepasijunta.  

„Svajonių traukinys“ (2004) 

Kartą vienas mažas berniukas pabunda naktį ir prie namų pamato stovinti Poliarinį ekspresą - traukinį, kuris veža vaikus iki pat Šiaurės ašigalio pas patį Kalėdų Senelį. Vaikas leidžiasi į nuostabią kelionę, kurios metu traukinio keleiviai sužino, kas iš tiesų yra svarbiausia. Filmas, kuris sužavės ne tik mažuosius žiūrovus, bet ir jų tėvelius. Ar pamenate, kaip būdant mažais vaikais spurdėdavo širdelė belaukiant Kalėdų senelio?  

„Kalėdų senelio slaptoji tarnyba“ (2011) 

Vaikams dažnai kyla klausimas – kaip Kalėdų senelis sugeba vos per vieną naktį aplankyti visus pasaulio kampelius? Šis filmukas pasakoja apie Kalėdų senelį ir jo giminaičius, kurie daug metų rūpinasi vaikų dovanomis. Kalėdų senelis kasmet vis labiau darosi tingesnis. Tačiau savo darbą puikiai atlieka jo vyriausias sūnus Styvas. Jis be galo trokšta tapti kitu Kalėdų senelio. Todėl visuomet stengiasi, kad elfai atliktų savo darbą nepriekaištingai, o visos dovanos laiku pasiektų vaikus. Bet nutinka tai, ko labiausiai buvo bijota. Dėl nedidelio nesklandumo nutinka taip, kad viena maža mergaitė negauna dovanos, kurios taip troško.  

„Bethoveno Kalėdos“ (2011)  

Didysis gražuolis šuo Bethovenas šį kartą gelbsti Kalėdas. Kartu su savo šeimininku, paaugliu berniuku jam tenka padėti ne kam kitam, o Kalėdų senelio elfui. Šis pabėgo su visu žaislų maišu iš Šiaurės ašigalio. Tačiau nutiko taip, kad maišą su žaislais sudaužė. Bethovenas kartu su savo paaugliu imasi Kalėdų gelbėjimo operacijos.  

„Gelbstint Kalėdų senelį“ (2013) 

Nuolankus ir geras elfas sužino, kad jis yra vienintelis elfas, kuris gali sustabdyti Šiaurės ašigalio invaziją. Tačiau tam, kad tai galėtų padaryti jam reikia pasinaudoti Kalėdų senelio rogių paslaptimi – gaubliu, kuris padeda keliauti laiku. Elfas sugrįžta į praeitį, kad išgelbėtų Kalėdų senelį ir Kalėdas!  

Jei jaučiate, kad vakarai darosi niūrūs ir nuobodūs, pažiūrėkite kalėdinius filmus. Jie kaip mat pakels nuotaiką ir nudažys gyvenimą ryškiomis spalvomis. Juk Kalėdos - tai gerumo ir džiaugsmo laikotarpis. Tuomet net to nepastebėdami tampa geresni, atlaidesni ir linksmesni.  

Atgal