Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Sveikinimai su artėjančiais naujais metais

2023-12-18

Sveikinimai su artėjančiais naujais metais

Jau visai netrukus švęsime gražiausias metuose šventes - Kalėdas ir Naujuosius metus. Tai nuostabus metas kai laiką leidžiame su artimaisiais, draugais, keičiamės dovanomis, siunčiame atvirukus ir sveikinimus. Sveikinimai su Kalėdom ir Naujais metais – neatsiejama švenčių dalis. Naujametinius sveikinimus visada pravartu pasiruošti iš anksto – juk gruodžio paskutinioji būna kupina skubos švęsti, o Naujųjų metų išvakarės – linksmybių, tarp kurių greitai sugalvoti ką gražaus ne visada pavyksta. Sveikinimai ir atvirukai su Naujais metais malonus gestas, kuriuo parodomas dėmesys žmonėms. Parengėme Jums šaunių sveikinimų su artėjančiais Naujaisiais metais – pasisemkite idėjų ir nepamirškite nors trumpai palinkėti gražių naujų metų kiekvienam mylimam ar gerbiamam žmogui! 

  

*** 

Jau tuoj tuoj laikrodis muš 12-ą ir skelbs apie dar vieną pradžią. Tegu meta būna dosnūs ir džiaugsmingi! Su artėjančiais Drakoni metais! 

  

*** 

Linkiu, kad šiais naujais metais pavyktų pastatyti visas savo svajonių pilis, o jos būtų nenugriaunamos! Gražių Naujųjų metų! 

  

*** 

Gyvenimo knyga tuoj vers dar vieną puslapį... Linkime, kad naujas lapas būtų nuspalvintas tik šviesiausiomis spalvomis ir kupinas prasmingų žodžių. Sveikiname artėjančių Naujųjų metų proga! 

  

*** 

Į Naujuosius – geresnius, smagesnius, turtingesnius! Su nauja pradžia, naujais tikslais ir naujomis svajonėmis – su Drakono metais! 

  

*** 

Te naujametis vėjas užpusto visus praėjusių dienų nusivylimus ir nesėkmes, o atneša tik džiaugsmą, laimę ir nesibaigiantį juoką! Būk laimingas! Sveikinu su Naujaisiais metais! 

  

*** 

Ties Naujųjų metų slenksčiu palinkėk šalia esančiam puikiausios kloties, o išėjusius prisimink tik geru žodžiu. Juk žmonės – tai, kas kiekvieną dieną padaro prasmingą ir laimingą! Tokių naujų metų Tau ir linkiu!  

  

*** 

Širdy – džiaugsmo, akyse – laimės, lūpose – juoko, o gyvenime – visko, ko trokšta širdis. Sveikinu Naujųjų metų proga! 

  

*** 

Mielas drauge, sutik Naujuosius metus supamas mylimų žmonių, linksmai – su gausiu vaišių stalu, šampano purslais ir trankiais fejerverkais! Juk gyvename vieną vienintelį kartą, tad švęsk gyvenimą! Sveikinu!  

  

*** 

Su Naujaisiais – į laimę vedančiais, tik džiaugsmą žadančiais, vien gėrį ir meilę sėjančiais! 

  

*** 

Aplink tylu, lengvutės baltos snaigės 

Apklojo žemę, miškus, takelius... 

Senieji metai savo dainą baigė, 

Bet juk naujieji dar vieną sukurs! 

Su Naujaisiais metais! 

  

*** 

Linkiu švęsti ne tik šiandien, bet ir kiekvieną 2024-iųjų dieną! Švęsk meile, auginančiais siekiais, įkvepiančiomis veiklomis, įdomiomis pažintimis, atradimų kupinomis kelionėmis ir gyvenimą įprasminančiomis patirtimis. Kuo gražiausių Tau naujų metų dienų! 

  

*** 

Sniego pėdom, su šerkšno skraiste ir baltu žvilgsniu ateina nauji – tik geresni – metai. Šiais metais neleisk svajonėms likti tik svajonėmis! Paleisk jas vėjin – tegul skrenda ir išsipildo! Nuoširdžiausi sveikinimai! 

  

*** 

Gruodžio snaigės malūną dar suka, 

Tuoj tuoj laimės pyragų prikeps. 

Tegu Jūsų vaikams ir anūkams 

Šimtą metų jų valgyt pakaks! 

Sveikiname su Naujaisiais metais! 

  

*** 

„Mes patys esame šviesa, mes patys esame saulė, todėl neaimanuokime, jei aplinkui tamsu, mes nemokame sau kelio nušviesti. Kiekvienas nešam sielą lyg žibintą.“ (V. Mačernis) Saulėtų naujų metų! 

  

*** 

Laimės, meilės ir sveikatos tiek, kiek šiemet prisnigo! Tegul džiaugsmas krenta tiesiai į rankas. Linksmų Naujųjų! 

  

*** 

Šie metai tebūna tie, kai viskas klojasi, it slystų ledų, kai draugystės tik tvirtėja, šeima gausėja, o piniginė pilnėja. Tegul šie metai būna Jūsų metai! Keliame taures už Jus! Gražaus naujametinio vakaro! 

  

*** 

Naujų metų rytą apsižvalgyk aplinkui – pastebėk, kiek supa nuostabių žmonių, kiek daug turi ir kiek dar visko laukia! Šio žinojimo vedamas eik per visus metus! Įsimintinų 2024-ųjų! 

  

*** 

Mielieji, gyvenimo ratas sukasi nepaliaujamai ir mes jame... Nepamirškime stabtelti, pažiūrėti kitam į akis, tarti „ačiū“! Naujais metais tegul visur lydi ištikimo draugo petys ir mintyse skamba tik džiaugsmo daina! 

  

*** 

Kad sniegas virstų pinigais, 

O šaltis – meile ir paguoda, 

Kad širdį šildytų namai 

Ir kad užtektų tiek, kiek duota. 

To linkime naujais metais! 

Atgal