Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdiniai sveikinimai

2022-09-21

Kalėdiniai sveikinimai

Iki Kalėdų liko mažiau nei 100 dienų. Tad turbūt jau pats metas pradėti galvoti apie kalėdines dovanas. Juk norisi būti pasiruošus, kai Kalėdos užklups netikėtai. Ką dovanoti šiais metais? Nesuklysite jei dovanosite laiką, pramogas ir kažką naujo, dar neišbandyto.  

Kalėdinės dovanos moterims - savo mylimiausioms moterims dovanokite tai, kas geriausia. SPA procedūros, masažai, makiažo pamokos sau. Tokios dovanos itin tinkamos po švenčių, kai norisi pailsėti po šventinio šurmulio. Kiekviena moteris bus laiminga galėdama skirti laiko sau.  

O kokios tinkamiausios kalėdinės dovanos vyrams? Vyrai visuomet apsidžiaugs pramogomis, kurios leis pajausti adrenaliną. Pasivažinėjimas galingu keturračiu ar prabangiu automobiliu, o gal šuolis parašiutu. Leiskite patirti jiems tai, kas suteiks naujų prieskonių gyvenimui! 

Na, o kalėdinės dovanos dviem turėtų būti tokios, kurios leis pasimėgauti porai poilsiu be kitų. Dovanokite apsilankymą SPA, poilsį namelyje prie ežero ar savaitgalį sanatorijoje. Tai tokios dovanos, kurios porai leis atitrūkti nuo kasdienybės ir pailsėti ramybės apsuptyje. 

Taip pat vertėtų nepamiršti ir artimiausių žmonių. Galbūt keisitės dovanėlėmis, o gal apdovanosite kiekvieną brangų žmogų.  

Žinoma, kalėdiniu laikotarpiu ne visiems perkame dovanas. Daugelį pažįstamų sveikiname tiesiog žinute ar atviruku. Kalėdiniai sveikinimai SMS žinute ar elektroniniu paštu vis dar madingi ir populiarūs. Tad paruošėme Jums kalėdinių sveikinimų rinkinį. Pasveikinkite visus svarbius žmones gražiausių metuose švenčių proga.  

*** 

Baigiasi dar vieni metai. Tai buvo ypatingas laikas, dienos neretai atrodė ilgos, užpildytos neregėtais iššūkiais ir atkakliu darbu. Tik pasitikėdami savimi ir veikdami drauge, mes visada būsime stipresni ir eisime į priekį. Tegul Šv. Kalėdų šventė šiemet būna ypatingai prasminga, o namuose ir mintyse sklinda ramybė.  

*** 

Linkiu, kad net šalčiausią žiemos dieną širdyje karaliautų šiluma, snigtų tik laime, o Kalėdinis stebuklas niekada nesibaigtų! 

*** 

Gyvenimas yra nuostabiausia pasaulyje pasaka ir didžiausias įkvėpimo šaltinis. Todėl kurkite ir dalinkitės stebuklais! Gražių žiemos švenčių! 

*** 

Kalėdos - tai atokvėpio ir dalijimosi gražiausiais jausmais metais. Tai atsinaujinimo, šviesesnių dienų ir sniego baltumo naujos pradžios pažadas. Švenčių proga linkiu geros nuotaikos ir malonių staigmenų! 

***  

Kalėdų šventė atitraukia mus nuo darbais ir rūpesčiais persmelktos kasdienybės prie amžinųjų vertybių. Kūčių vakarą išgyvename mums brangių žmonių artumą, dalydamiesi su jais dvasios šiluma. Tegul Jūsų namuose nepritrūksta jaukumo ir žmogiškosios šilumos, džiaugsmo ir ramybės. Viltingai žvelkite į ateinančius metus, tebūnie jie dar sėkmingesni! Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų! 

*** 

Tegul Kūčių vakaro šviesa sušildo ir sujungia mūsų širdis. Būkime vieni kitiems atidesni ir geranoriški. Išklausykime ir išgirskime. Atverkime širdis gerumui. Tegul Kalėdų rytas dovanoja džiaugsmą, viltį, ramybę bei išpildo svajonės. Linkime jaukių, šviesių ir kvapnių šventų Kalėdų! 

*** 

Nuoširdžiai sveikinu su artėjančiomis šventėmis – Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais. Linkiu ramių ir jaukių švenčių su artimais žmonėmis, sveikatos, stiprybės ir santarvės ateinančiais 2022-tais metais. 

*** 

Tegul artėjančių Kalėdų dvasia išsaugo mūsų jautrumą ir gerumą, lai kiekvieno mūsų širdies Kalėdos tampa džiaugsmo šaltiniu ir sielos namais mūsų artimiesiems. Šiltos ir tikros mūsų mintys bei žodžiai tegul tampa žvakės liepsnele visiems, ieškantiems stebuklo Kalėdų rytą. 

*** 

Siunčiu tau tris Kalėdų dovanas: vilties grožį, meilės dvasią ir tikėjimo paguodą! 

*** 

Šiame besikeičiančiame pasaulyje yra tik du pastovūs dalykai: kasmet ateinančios Kalėdos ir niekada nesibaigianti meilė! 

*** 

Kalėdos, tai laikas, kai visa šeima vėl susirinka kartu. Tai metas džiaugtis, dalintis ir atleisti. Sveikinu, šiltai apkabinu ir linkiu daug laimės bei džiaugsmo! Stebuklinga Kalėdų dvasia tepripildo širdis šiluma ir meile. Gražių švenčių! 

*** 

Tyliai plevenant Kalėdų žvakutėms prisiminkime visus kurie mums brangūs, atleiskime visas skriaudas ir sutikime džiaugsmingą šventą rytmetį su meile širdyje.  

*** 

Tesninga džiaugsmu, teskamba laimės varpeliai, o Kalėdų senelis tebūna šiais metais ypač geras ir dosnus! 

*** 

Kalėdų žvaigždelė jau spindi aukštai, prisėskime prie balto Kūčių stalo. 
Atverkime šviesai širdis plačiai, negailėkime žodžio mes gero! 

*** 

Kalėdų dvasia teatneša tau ramybę, kalėdinis džiaugsmas – suteikia vilties, o Kalėdų šiluma – įkvepia meilei. 

*** 

Sveikinu Šv. Kalėdų proga ir linkiu, kad jaukumas, šiluma ir gerumas apgaubtų jūsų namus ir sielas. Pasidalinkite ne tik kalėdaičiu, bet ir nuoširdžiu žodžiu, atviru žvilgsniu, žmogiška šiluma. Gražių švenčių ir laimingų Naujųjų metų! 

*** 

Kūčių vakaras ir Šv. Kalėdos vėl suburia ir suvienija šeimas, sukviečia prie bendro stalo visus tuos, ką labiausiai mylime. Įsiklausykime į Kalėdų varpų skambėjimą, sulėtinkime žingsnius, primirškime kasdieninius rūpesčius ir su viltimi pažvelkime į netrukus ateisiančius Naujus Metus! 

*** 

Linkiu, kad stebuklinga Kalėdų dvasia visus ateinančius metus šildytų tavąją širdį, kad Meilė apkabintų ir nepaleistų iš glėbio, kad viltis tave laikytų ir suptų. 

*** 

Tegul ramybė, laimė ir geri norai lydi tave ne tik per Kalėdų šventę, bet ir visus ateinančius metus! 

*** 

Išvyskime Kalėdas ne blizgučių pirkime, o žmonių veiduose, jų šypsenose, meilėje. Šilti kalėdiniai sveikinimai! 

*** 

Linkiu, kad šios Kalėdos tau suteiktų daug progų nusišypsoti, kad spinduliuotum džiaugsmu, o slapčiausi tavo norai išsipildytų. 

*** 

Kalėdų proga noriu tau pasakyti, kad esi didžiausia dovana, kokią tik esu gavęs iš gyvenimo! Todėl Kalėdų senelio prašau leisti puoselėti ir stiprinti mūsų ryšį! Laimingų Kalėdų! 

*** 

Linkiu atšvęsti šias Kalėdas taip kaip vaikystėje. Tegul nekaltas švenčių džiaugsmas ir tikėjimas stebuklais tepripildo tavąją širdį! 

*** 

Linkiu atšvęsti šias Kalėdas taip kaip vaikystėje. Tegul nekaltas švenčių džiaugsmas ir tikėjimas stebuklais tepripildo tavąją širdį! 

*** 

Tegul būna jūsų namai pilni skalsos ir santarvės, laimės ir pakantumo, o jūsų širdys - meilės, džiaugsmo ir vilties. 

*** 

Tegul meilė lydi jūsų šeimą, jaukumas - jūsų namus, o sėkmė - jūsų darbus. Su šventėm! 

*** 

Išmokim atleisti, išmokim pamilti, ant angelo sparno į dangų pakilti. Uždekim širdyse Kalėdų žvakelę, tegul ji apšviečia kiekvieną kertelę. Su šventomis Kalėdomis! 

*** 
Tikėki stebuklu, ir tu jį patirsi, kai Kalėdos pabels į tavo duris, nes džiaugsmo ir laimės niekada nebetrūks tavo širdy. 

*** 

Sveikinu su Šv. Kalėdom ir iš visos širdies linkiu, kad netrūktų pinigų kišenėse ir gerų minčių galvoje, o laimė svaigintų kiekvieną dieną. 

*** 

Sveikinu su Šv. Kalėdom ir linkiu daug laimės bei sveikatos, svajonių išsipildymo ir džiaugsmo, lai šiąnakt gimęs Kūdikėlis Jėzus tave globoja ir saugo nuo liūdesio, bėdų, nerimo. 

Tegul kalėdiniai sveikinimai džiugina Jūsų draugus ir artimuosius! 

 *** 

Ar atmenat spalvų spindėjimą Kalėdinėj eglutėj? Ir kaspinų vaivorykštes ant dovanų dėžučių? 
Kalėdų pasakas su gyvulėliais, prabilusiais žmogaus balsu... 
Uždekit eglutės užgesusią žvakę ir viltį, ir džiaugsmą į maldą sudėtą, 
Kad vėl nuostabioji vaikystės plaštakė Kalėdų varpais ir giesmėm suplazdėtų... 

*** 

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom peteliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse… Kalėdos ir Naujieji metai – tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas… Linksmų švenčių! 


Atgal