Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Naujausi kalėdiniai sveikinimai – dovanokite nuoširdumą!

2023-10-05

Naujausi kalėdiniai sveikinimai – dovanokite nuoširdumą!

Kai atkeliauja Kalėdos, Naujieji metai – gauname daugybę žinučių, gif paveikslėlių, ketureilių. Sveikinimai su Kalėdom skirti pasveikinti atėjusių švenčių proga ir parodyti, kad asmuo mums svarbus. Tačiau žmonės tampa nebeoriginalūs. Dažniausiai persiunčia kitų siųstas žinutes ar siuntinėja visiems tą patį paveikslėlį. O tikri atvirukai liko visiškoje užmarštyje. Jei dovanojamas dovanų čekis, ant jo dažniausiai neberašomas joks palinkėjimas. Bet žodžiais galima labai daug ką pasakyti ir nudžiuginti žmogų. Sveikinimai Kalėdų proga vis tiek išlieka svarbi šventės dalis. Juk ne visus sutinkame ar aplankome šventiniu periodu. Todėl geriausias būdas priminti apie save - kalėdinis sveikinimas. Kalėdiniai sveikinimai taip pat puikus būdas kitam žmogui pakelti nuotaiką. O jei tai dar ir tikras atvirukas, kurį ras savo pašto dėžutėje. Juk ir Jums toks sveikinimas sukeltų šypseną, tiesa? Tad atrinkome Jums pačius gražiausius, šilčiausius kalėdinius sveikinimus, kurie pradžiugins Jūsų draugus ir artimuosius ar net kolegas. Gražiausi Kalėdų sveikinimai vieno vietoje!  

*** 

Gyvenimas yra nuostabiausia pasaulyje pasaka ir didžiausias įkvėpimo šaltinis. Todėl kurk ir dalinkis stebuklais! Gražių žiemos švenčių! 

*** 

Kalėdų šventė atitraukia mus nuo darbais ir rūpesčiais persmelktos kasdienybės prie amžinųjų vertybių. Kūčių vakarą išgyvename mums brangių žmonių artumą, dalydamiesi su jais dvasios šiluma. Tegul Jūsų namuose nepritrūksta jaukumo ir žmogiškosios šilumos, džiaugsmo ir ramybės. Viltingai žvelkite į ateinančius metus, tebūnie jie dar sėkmingesni! Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų! 

*** 

Šiame besikeičiančiame pasaulyje yra tik du pastovūs dalykai: kasmet ateinančios Kalėdos ir niekada nesibaigianti meilė! 

*** 

Tegul su laime, su džiaugsmu, su paprastu švelniu juoku ir dideliu tikrų draugų būriu, ateina gražiausios metų šventės. 
Su Šv. Kalėdomis! 

*** 

Tegul šios gražios šventės geru džiaugsmu sušildo Jūsų širdis. Ir tai, ko laukta, kuo visus metus tikėta, tegul Kalėdų angelai išpildo! 

*** 

Ar atmenat spalvų spindėjimą Kalėdinėj eglutėj? Ir kaspinų vaivorykštes ant dovanų dėžučių? 
Kalėdų pasakas su gyvulėliais, prabilusiais žmogaus balsu... 
Uždekit eglutės užgesusią žvakę ir viltį, ir džiaugsmą į maldą sudėtą, 
Kad vėl nuostabioji vaikystės plaštakė Kalėdų varpais ir giesmėm suplazdėtų... 

*** 

Pramerk akis, pažvelk aplink. Ar nejauti, kad rytas šis Kitoks nei vakarykštis? Nusišypsok ir nejučia priimk Kalėdų dovanas Jos laukia nuo vaikystės… 

*** 

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom peteliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse… Kalėdos ir Naujieji metai – tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas… Linksmų švenčių! 

*** 

Tai metas, kai sušyla širdys, kai namuose jaukiai dega žvakelės ir švelniai kvepia eglutės šakos. O žmonės dalinasi gerumu ir meile.. Su Šv. Kalėdom! 

*** 

Po eglute linkiu tau rasti pačių brangiausių dovanų - turėti jėgų tęsti pradėtus darbus, stiprybės, svajų, naujų minčių, skambančių dainų, įkvėpimo kibirkštėlės ir šypsenų – šviesių, švelnių.. Su Šv. Kalėdom! 

*** 

Kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, kūrybinio impulso naujiems pradėti, lengvos laimės rankos, stiprios sveikatos ir džiugios šventinės nuotaikos linkime Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų proga. 

*** 

Dėkoju Tau už kavą rytais ir netikėtus apkabinimus Už šiltus bučinius ir Tavo meilę. Tikiu, kad ir Naujieji Metai mums atneš dar daugiau gražių akimirkų kartu.  

*** 

Kalėdos švenčiamos tik kartą per metus, tačiau man Kalėdos kiekvieną dieną, nes turiu Tave! Tu dovanoji man stebuklus, šilumą ir meilę.  

*** 

Ačiū, kad visus praėjusius metus kantriai manęs klausydavai, o prireikus paguosdavai. Tu mani viltis, džiaugsmas ir meilė.  

*** 

Linkiu, kad kiekviena nugyventa Naujų metų diena virs tik džiugiais auksiniais atsiminimais. Linkiu, kad juose būtų kuo daugiau laimės ir meilės. 

*** 

Kalėdų šventėje daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Linkiu, kad šis nuostabus laikas būtų skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui ir naujų planų kūrimui. 

*** 

Tegul mielos šypsenos, šviesios mintys, laimė, sėkmė darbuose, jaukūs namai, mylintys žmonės, patikimi draugai, geri žodžiai, mažos ir didelės pergalės tampa Jūsų kasdienybe per Kalėdas ir visus ateinančius metus! 

*** 

Sustabdyk ir išgyvenk kiekvieną stebuklingą Kalėdų akimirką. O ateinančiais metais linkiu, kad visi tavieji lūkesčiai būtų viršijami su kaupu! 

*** 

Tikėjimas padaro visus dalykus įmanomais, viltis užtikrina, kad viskas klostytųsi gerai, meilė viskam suteikia šviesias spalvas. Kalėdų proga aš linkiu tau niekada nepritrūkti visų šių nuostabių trijų dalykų! 

*** 

Kalėdos – didi, paslaptinga šventė. Ji mums kalba apie neįtikimai nuostabius dalykus. Atraskime šį meilės švyturį ir dažnai tikrinkime savo gyvenimo kelionės kryptį jo šviesoje. 

*** 

Kalėdos yra puikus laikas sustoti. O sustojus pamatyti tuos, kurie yra šalia. Skirti jiems visą savo laiką. Nes jis yra brangesnis už šveicariškus laikrodžius ar hibridinius automobilius. (Matas Baltrukevičius) 

*** 

Padovanokime šias Kalėdines dovanas: savo priešams – atleidimą, oponentams – pakantumą, draugams - meilę, vaikams – gerą pavyzdį, visiems pasaulio žmonėms – gerumą! 

*** 

Kada gauni dovaną, pilnėja tavo delnai. Kada duodi ją kitam - pilnėja tavo širdis. Tad pripildykime per Kalėdas savo širdis gerumu! 

*** 

Švęskime džiugiai Kalėdas, atsisakykime užstrigti prie to, kas materialu, išmatuojama ir paliečiama. Įsileiskime meilę į savo širdis, į savo šeimas. 

*** 

Brangiausioms Kalėdų dovanoms nereikia daug pinigų. Gyvename pasaulyje, kuris per daug skuba, todėl geriausia dovana - laikas, skirtas brangiems žmonėms. 

*** 

Tegu šventinių žvakių liepsnose sudega visi vargai ir nesėkmės, o ugnies šiluma Kūčioms teatneša santarvę, meilę ir tikrus draugus. 

*** 

Kalėdų pėdom ateis kaip sapnas Naujieji metai dar vieni, Tegul jie būna džiaugsmo, brandžių sumanymų, Vilties gražiausios kupini.  

*** 

Tegul su laime, su džiaugsmu, su paprastu švelniu juoku ir dideliu tikrų draugų būriu ateina gražiausios metų šventės. 

*** 

Kiekvieni nauji metai atneša naujus tikslus, idėjas ir viltis. Sveikindami su Šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais, linkime visa tai įgyvendinti. Tebūnie ateinantys metai dosnūs Jums prasmingais darbais, turtingi sėkme ir laime. 

*** 

Tegul Jums niekad nepritrūksta Džiaugsmo ir šilumos. Meilė telydi Jūsų šeimą, Jaukumas – Jūsų namus, O sėkmė – Jūsų darbą. Su Šv. Kalėdom! 

*** 

Jei atsibusi naktį ir pajusi, kad storas, raudonai apsirengęs vyras kiš tave į maišą, neišsigąsk! Tai reiškia, kad kažkas tavęs paprašė Kalėdoms dovanų! 

*** 

Kažko nepaprasto ir stebuklingo, krentančio tiesiai į rankas.. Saulės ir sniego verčiančių šypsotis, begalinės laimės ir meilės. Linksmų Kalėdų! 

*** 

Tai metas, kai sušyla širdys, Kai namuose jaukiai dega žvakelės Ir švelniai kvepia eglutės šakos, O žmonės dalinasi gerumu ir meile. Su Šv. Kalėdom! 

Pasidalinome su Jumis daugiau nei 30 šilčiausių, gražiausių sveikinimų Kalėdų ir Naujųjų Metų proga. Nepamirškite pasveikinti Jums brangiausių žmonių. Na, o jei ieškote kalėdinės dovanos „Gera dovana“ puikus pasirinkimas. Tam, kad nupirktumėte dovaną nereikės kelti net kojos iš namų. O dovanų pasirinkimas ypač platus. Dovanokite savo artimiesiems pramogas, laiką sau, poilsį ir gerą nuotaiką! 

 

Atgal