Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

Prasmingi kalėdiniai sveikinimai 2021

2021-09-20

Prasmingi kalėdiniai sveikinimai 2021

Kalėdos turbūt visų labiausiai laukiama šventė. Šventė, kurios metu susitinkame su senai nematytais draugais, aplankome artimuosius ir keičiamės kalėdinėmis dovanomis bei kalėdiniais sveikinimais. Kalėdos - laikotarpis, kuris suteikia visiems daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Žinoma, kartu tai ir galvosūkis - kokios kalėdinės dovanos moterims tinkamiausios, ar ką dovanoti vyrams Kalėdoms. Tačiau dabar net nereikia išeiti iš namų, kad išrinktumėte dovaną savo brangiausiems žmonėms.  

Internetu galite užsisakyti ne tik trokštamą daiktą, bet ir laisvalaikio dovanas. Masažai, SPA procedūros, dovanų kuponai, pramogos – visa tai dovanos, kurios suteiks daug gerų emocijų. Be to, turbūt kiekvienam smagiau gauti galimybę atsipūsti, pasimėgauti įvairiomis procedūromis nei dar vienas suvenyrinis puodelis. Tiesa?  

Pasistengti svarbu ne tik renkant dovanas, bet ir kalėdinių sveikinimų žodžius. Jie taip pat turėtų būti prasmingi ir puikiai tinkantys konkrečiam žmogui.  

*** 

Kalėdos - kas tai? Tai švelnūs praeities prisiminimai, drąsa priimti dabartį ir viltis sutikti ateitį. Tai noras, kad kiekviena gyvenimo diena būtų perpildyta gausių ir amžinų Dievo palaiminimų, ir kad kiekvienas mūsų pasirinktas kelias vestų į dvasios ramybę. 

*** 

Iš vienų namų į kitus namus, iš vienos širdies į kitą širdį, iš vienos vietos į kitą vietą, lai Kalėdų šiluma ir džiaugsmas suartina mus vieną su kitu. 

*** 

Šiltas apkabinimas yra tobula kalėdinė dovana – jos dydis tinka visiems ir ją labai lengva grąžinti atgal. Siunčiu Tau savo stiprų ir meilų apkabinimą Kalėdų proga. 

*** 

Tikėjimas viską padaro įmanoma, viltis viską išjudina, o meilė viskam suteikia grožio. Linkiu visų trijų šių dalykų Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Linksmų švenčių. 

*** 

Per šias Kalėdas dovanok nuoširdžias dovanas: savo priešui – atleidimą, savo konkurentui – susitaikymą, savo draugui – širdingumą, savo klientui – paslaugumą, paprastam žmogui – dosnumą, vaikui – gerą pavyzdį, sau – pagarbą.  

*** 

Sušilkim prie žmogiškumo - Šv. Kalėdų laužo Ir tie, kurie liūdni, ir tie, kurie linksmi. Ir šilumos, lyg duonos atsikandę, Pabūkim linksmesni, pabūkim geresni. 

*** 

Kai suskambės kalėdiniai varpai Ir pasakose pasipuoš eglutės, Lai užsimirš kasdieniniai vargai Ir kils dar noras žemėje pabūti. Tegul ištirps žvakučių liepsnose Širdžių ledai ir šaltas ledo gruodas, Ir lai sušvis vėl mūsų veiduose Vilties ugnis lyg pranašas paguodos. 

*** 

Ir nuoskaudas, ir rūpesčius pamiršę, prie stalo, tiesto balta drobule, plutelę tegul lauš kiekvieno pirštai, kaskart linkėdami vėl būt šalia. Su šventėmis! 

*** 

Tegul Kalėdų angelas atneša ramybę ne tik į Tavo namus, bet ir į Tavo širdį. Tegul kitais metais išsipildo truputį daugiau nei Tu nori. 

*** 

Prisiglauskim prie skubančio laiko, jis taip dosniai metus mums suraiko. 
Tad uždegę šviesas ant Kalėdinio stalo vieni kitiems palinkėkim saulėto kelio. 

*** 

Lai krinta laimė snaigėm iš dangaus, tą mielą Kūčių naktį šventą. Te nesibaigia džiaugsmas Jums gyvenimo brangaus, ir nepalūžkit, jeigu nuoskaudas patirt bus lemta. 

*** 

Metai - kaip paukščiai, tik paukščiai - sugrįžta. O metai - ne. Tad būkime paukščiais, kurie sugrįžta atgal, kad vėl galėtų skristi. 

*** 

Kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, kūrybinio impulso naujiems pradėti, lengvos Laimės rankos, stiprios sveikatos ir džiugios šventinės nuotaikos linkime Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų proga. 

*** 

Lai naujametinių žvakučių liepsnoje sutirpsta visos senųjų metų bėdos, o išaušęs Šv. Kalėdų rytas teatneša sėkmę, stiprybę ir viltį. 

*** 

Lai Šventų Kalėdų ramybė ilgam pasilieka Jūsų namuose, lai Naujieji, įžengę su dvyliktuoju dūžiu, tampa gera naujų metų pradžia. 

*** 

Metų sandūroje mes sveriame ir peržiūrime vertybes, darbus, nuomones, lyg grūdus aruoduose, tarsi norėdami numatyti ateinančių metų derlių…. 
Tegul būna pilni Jūsų namai skalsos ir santarvės, laimės ir pakantumo, o Jūsų širdys – meilės, džiaugsmo ir vilties. 

*** 

Sveikiname Jus ir Jūsų artimuosius su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Tegul niekuomet nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos. Tetampa Jums tvirta atrama išmintingi draugai ir patikimi partneriai. Meilė telydi Jūsų šeimas, jaukumas – Jūsų namus, o sėkmė – Jūsų darbą. 

*** 

Kai laikas perkels Jus per amžių slenkstį, ir praeities žingsniai snaigėmis ištirps, tuomet su šventine nuotaika linksmai atverskite naują gyvenimo puslapį! 

*** 

Viskas , kas mums kliudo tapti geresniems, tepasilieka senuosiuose metuose. Prie Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų stalo sušildykime vieni kitus širdies gerumu ir tikėjimu ateinančiais geresniais metai. 

*** 

Tegul šventinė nuotaika, pripildžius širdis šviesos, džiaugsmo 
Ir viltingo laukimo, neapleidžia Jūsų visus metus. 
Lai ateinančiais metais Jus lydi puikios idėjos, energija ir gerovė. 
Tebus tai naujų galimybių ir sėkmingo bendradarbiavimo metai. 

*** 

“Mūsų žemė – tai didelis vieškelis, o mes žmonės – keliautojai” 
(H. Heinė). Linkime Jums ir Jūsų artimiesiems 2022-aisiais tiesių ir lygių kelių. 

*** 

Kiekvieni nauji metai atneša naujus tikslus, idėjas ir viltis. Sveikindami su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais, linkime visa tai įgyvendinti. Tebūnie ateinantys metai dosnūs Jums prasmingais darbais, turtingi sėkme ir laime. 

*** 

Lai krinta laimė snaigėm iš dangaus tą mielą Kūčių naktį šventą. 
Te nesibaigia džiaugsmas Jums gyvenimo brangaus. 
Ir nepalūžkit, jeigu nuoskaudas patirt bus lemta. 

*** 

Likimas metams pavedė dalinti laimę žmonėms. Metai kaip ir žmonės, būna pikti ir godūs, geri ir atlaidūs. Linkim, kad Jums šie metai būtų geri, kad nešykštėtų saulėtų dienų. 

*** 

Linkiu daug laimės – sunkiai pasiekiamos, bet taip visiems reikalingos. Te išsipildys visi Tavo troškimai. Te visuomet, kai sunku, šalia bus tie žmonės, kurie supras, užjaus ir padės. 

Atgal