Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Nuoširdžiausi sveikinimai gimtadienio proga

2023-03-09

Nuoširdžiausi sveikinimai gimtadienio proga

Šiais laikais dažnai skubame, lekiame, todėl kartais neatrandame daugiau nuoširdžių žodžių net sveikindami gimtadienio proga. O juk taip svarbu išlaikyti ryšį, draugystę ir parodyti savo dėmesį. Gimtadienio dovanos taip pat turėtų būti renkamos nuoširdžiai ir apgalvotai. Juk kiekvienas esame skirtingi. Vienam patinka smulkmenos, kitas renkasi praktiškus daiktus. Vieni mėgsta ekstremaliu iššūkius, o kiti ramų laisvalaikį. Svarbiausia, kad žmogus matytų, jog dovana tikrai nuoširdi ir buvo apie jį pagalvota renkant dovaną. Šiame sveikinimų rinkinyje - nuoširdūs sveikinimai su gimtadieniu. Nuoširdžiausi sveikinimai gimimo dienos proga be abejonių nudžiugins jubiliatą ne mažiau nei gimtadienio dovana. Taigi, išsirinkite labiausiai patikusį sveikinimą ir apdovanokite nuoširdžiais žodžiais sukaktuvininką.  

*** 

Tegul ryškiausi gyvenimo džiaugsmai nušviečia Tau kelią, o kiekvienos dienos kelionė priartina Tave prie svajonių išsipildymo! Su gimtadieniu! 

*** 

Geras draugas žino tavo praeitį, tiki Tavo ateitimi ir priima tave tokį, koks esi. Ačiū, kad esi toks draugas. Su gimtadieniu! 

*** 

Tikiuosi, kad ši Tavo diena bus kupina meilės, šypsenų ir daug gražių akimirkų! Tegu visi Tavo gimtadienio norai išsipildo. Su gimtadieniu! 

*** 

Su gimtadieniu! Tegul būna šviesu ir šilta už lango bei Tavo širdyje. Linkiu gyventi nuolatinėje harmonijos su savimi ir su supančiu pasauliu bei paneigti teiginį, kad laimė yra tik akimirka. Tegul Tavo laimė bus matuojama metais. 

*** 

Linkime Jums geros sveikatos ir ilgų gyvenimo metų, aplinkinių pagarbos, ir artimųjų meilės. Tegul kiekviena Jūsų gyvenimo diena būna užpildyta laime, mažais kasdieniais džiaugsmais bei įdomiais susitikimais, ir kiekvieną rytą jus tepasveikina jauki saulės šiluma bei artimųjų šypsenos! Su gimtadieniu! 

*** 

Su gimtadieniu! Tegul padovanotų gėlių aromatas bei mylinčių žmonių dėmesys užpildo šią dieną džiaugsmingomis akimirkomis. Linkiu, kad išsipildytų visos svajonės, o kiekviena Tavo gyvenimo diena būtų kupina džiaugsmo, laimės bei sėkmės. 

*** 

Tegul visur ir visada Tave lydi sėkmė, meilė ir laimė. Linkiu tvirtai atsistoti ant kojų ir visada jausti palaikymą šalia. Tegul į Tavo namų langus visada šviečia saulė, o viduje karaliauja gėris, jaukumas bei tarpusavio supratimas. Su Gimtadieniu! 

*** 

Tegul dovanotų gėlių aromatas ir mylinčių žmonių dėmesys suteikia malonių gimtadienio akimirkų ir daug džiaugsmo! Su gimtadieniu! 

*** 

Tegu gyvenimas tampa ilga nuotykių ir atradimų kupina kelione. Tegul kiekviena diena būna tarsi šventė, o naktis - lyg stebuklinga pasaka. Visada būk tokia žavi, kaip dabar, ir labai laiminga. Su gimtadieniu! 

*** 

Linkime puikios sveikatos, neišmatuojamos laimės, tikros meilės, sėkmės, norų išsipildymo! Tegul gyvenimas alsuoja teigiamomis emocijomis, ištikimais draugais bei džiugiomis akimirkomis. 

*** 

Linkime geros sveikatos, klestėjimo, sėkmės, džiaugsmo, laimės, gerumo, meilės, puikios nuotaikos bei daug gražių gyvenimo akimirkų. Tegul šiluma ir jaukumas visada užpildo Tavo namus ir širdį, o norai išsipildo vien pagalvojus apie juos. Su gimtadieniu! 

*** 

Tegul ši nuostabi diena atneša daug šypsenų ir linksmo juoko, o visi ateinantys metai tebūnie Tau ypatingi, nešantys tik gėrį ir laimę. Su gimimo diena brangioji (-usis)! 

*** 

Linkiu laimės, meilės, drąsių svajonių ir jų išsipildymo. Tegul gyvenimo kelyje sutikti žmonės džiugina Tavo širdį, padeda augti, tobulėti bei tapti stipresniu žmogumi. Su Gimtadieniu! 

*** 

Tegul bėdos Tave aplenkia, o pasiekimai džiugina, 
Tegul supa Tave tik geri draugai, o artimųjų šiluma šildo net iš tolo, 
Tegul šypsena nedingsta nuo Tavo veido, o laimė tampa nuolatine palydove. 
Smagaus gimtadienio ir skanaus torto! 

*** 

Atgal