Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi
Nemokamas keitimas
Nemokamas pratęsimas
Nemokama pakuotė

Vardinė krepšinio sirgaliaus plytelė

Tik pas mus

Paslaugos vieta: Kaunas
Dovana skirta: 1 asm.
350,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas 100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui Gali būti papildomų sąlygų (žr. aprašyme) Ačiū už Jūsų gerumą!

Aistra krepšiniui, įamžinta šalia iškiliausiųjų!

VšĮ Krepšinio namai – tai Kaune įkurtas modernus daugiafunkcis centras, kuriame šiuolaikiškai pateikiama Lietuvos krepšinio istorija, svarbiausi pasiekimai ir laimėjimai. Čia organizuojamos parodos, konferencijos, koncertai, e. sporto čempionatai, edukacijos. Krepšinio namuose laukiamas kiekvienas, kurio širdies kertelėje gyvuoja antroji Lietuvos religija – krepšinis!

Šalia Krepšinio namų įkurtoje krepšinio legendų ir sirgalių aikštelėje jau įamžinta 100 iškiliausių krepšinio legendų, o įrėžti savo, kaip ištikimiausio Lietuvos krepšinio aistruolio, vardą gali kiekvienas – krepšinio sirgaliams skiriama net 6000 vardinių žalvarinių plytelių. Juk Lietuvos krepšinio istoriją kuriame visi kartu!

Vardinė krepšinio sirgaliaus plytelė – tai galimybė meilę krepšiniui išreikšti ne tik žodžiais ir atsidurti šalia labiausiai Lietuvos krepšiniui nusipelniusių žmonių. Tai ne tik prasminga solidi dovana kiekvienam, aistringai sergančiam už Lietuvos krepšinį kiekviename žingsnyje, bet ir reikšminga parama Lietuvos krepšinį siekiantiems įamžinti Krepšinio namams – dovanojant vardinę krepšinio sirgaliaus plytelę paremiami Lietuvos krepšinio namai ir nuolatinės ekspozicijos įrengimas.

Kiekvienas, įamžinęs savo vardą žalvarinėje plytelėje krepšinio legendų ir sirgalių aikštelėje, gauna ir atminimo dovanas – asmeninę padėką bei Lietuvos krepšinio namų ženkliuką.

Svarbu žinoti, kad graviruojamas tekstas rašomas tik lietuviškais rašmenimis.

Atsiliepimai apie dovaną

Plytelę nupirkau vyrui gimtadienio proga. Krepšinis – didžiausia jo gyvenimo meilė (galėjau tikėtis, kad po manęs, bet... nuleidau rankas ir nebekonkuruoju). Prisidėjo ir draugai, nes visi žino, kur jo širdis! (Kristina, Kaunas)

Krepšinio legendų ir sirgalių aikštelėje nusprendžiau įamžinti sūnų. Krepšinis buvo ir bus Lietuvos langas į pasaulį. Noriu, kad sūnus niekada to neužmirštų. (Saulius, Jonava)

Kiekvieni rūmai išauga iš daug mažų plytelių. Norėjome būti dalis garbingos krepšinio istorijos. (Žilvinas, Elektrėnai)

Mes, krepšinio fanai, visam pasauliui įrodėme, kokie esame vieningi siekdami didžių ir skambių pergalių su savo komanda. Dabar atėjo laikas suremti pečius ir pastatyti Krepšinio namus! (Žygimantas, Telšiai)

Dėmesio! Ši dovana yra nekeičiama, negrąžinama, o jos galiojimas nepratęsiamas.

Dovanokite prasmingą asmeninę dovaną tikram krepšinio mylėtojui!

Vieta
Vieta

Krepšinio namai, Santakos g. 11, Kaunas (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Norint užsakyti plytelę, www.parama.krepsinionamai.lt reikia užpildyti ant plytelės norimus graviruoti duomenis: vardą, pavardę, miestą. Formoje taip pat reikia nurodyti čekio brūkšninį kodą (18 skaitmenų) ir numerį (8 skaitmenis).

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

Žiūrėję šią dovaną taip pat domėjosi

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Prabangios dovanos

Paslaugos vieta: Kaunas
Dovana skirta: 1 asm.
350,00
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas 100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui Gali būti papildomų sąlygų (žr. aprašyme) Ačiū už Jūsų gerumą!
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės