Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kartingai: kur geriausia išbandyti šią pramogą Lietuvoje?

2019-09-17

Kartingai: kur geriausia išbandyti šią pramogą Lietuvoje?

Kartingai – itin žaisminga, azartiška ir nuotaiką kelianti pramoga! Šios mažos transporto priemonės suteiks daug pozityvių emocijų ir leis pajusti lenktynių dvasią. Tai puiki pramoga, kuri patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems, tad jei ieškote simbolinės dovanos ar įdomesnio laisvalaikio praleidimo būdo – kartingai yra geriausias pasirinkimas!

Kartingai Kaune

Kartingai – išties įdomi pramoga, kurią Kaune galite išbandyti „Nemuno žiede“. O tiksliau, čia išbandyti galite ne tik kartingus, bet ir Honda Civic, įsigiję pramogą „Pramogų paketas Mini“. Šį paketą sudaro: du greičio ir emocijų kupini ratai 3350 m ilgio trasoje Ring Taxi, kuomet profesionalus vairuotojas pavėžins specialiai sportiniam važiavimui ruoštu automobiliu Honda Civic ir parodys visas jo galimybes trasoje. Taip pat į pasiūlymą įeina važiavimas kartingu.

„Kartlandas“ organizuoja kartingų pradžiamokslį 4-10 metų vaikams.„Kartlande“ galite išpildyti mažylių vairavimo svajones, specialiai mažiesiems (apytiksliai nuo 1,10 m ūgio) pritaikytais PUFFO kartingais! Patyręs instruktorius nuosekliai paaiškins ir padės vaikui suprasti kartingo valdymo pradmenis.

Kartingai Vilniuje

Pagal tarptautinius reikalavimus rekonstruota „Plytinės“ kartodromo lenktynių trasa – tai puiki vieta Jums ar Jūsų draugams bei kolegoms smagiai praleisti laiką tiek žiemą, tiek vasarą. Visus, pasiryžusius pralėkti kartingu, darbuotojai aprūpins kombinezonais, šalmais ir pošalmiais. Jums tereikės mėgautis greičiu, azartu bei adrenalino antplūdžiu.

Taip pat šią pramogą galite išbandyti „Speedway“ kartodrome. Strategiškai patogioje vietoje, tarp Vilniaus ir Kauno, neseniai įsikūręs kartodromas „Speedway“ – tikras rojus adrenalino mėgėjams. Net 900 metrų ilgio ir 8 metrų pločio trasa su Lietuvoje dar nematytomis konfigūracijomis ir siūloma galinga technika, suteiks malonių potyrių ir pradedantiesiems, ir jau pažengusiems kartingo sporto aistruoliams.

Elektriniai kartingai

Šiais laikais, kai viskas vis labiau modernėja, ne nuostabu, jog į ekologijos pasaulį pasineria ir kartingai! Tad kviečiame išbandyti elektrinius kartingus! „Elektrokart by Kartlandas“ – tai modernus ir jaukus vidaus patalpų elektrinių kartingų kartodromas, įsikūręs Vilniaus taksi parke.

Elektrinių kartingų kartodrome rasite dviviečių kartingų, kurie suteiks galimybę patiems mažiausiems ir tiems, kurie vis dar nedrįsta patys, pavairuoti kartingą. Dvivietis kartingas valdomas vieno žmogaus, tačiau šalia sėdintysis, taip pat turi visiškai identišką vairą, pedalus, tad net nevairuodamas, pasijus tikru lenktynininku.

„Kartlandas“ – tai kartodromas po stogu sostinėje, turintis apgaulingą 350 metrų trasą, kuria vienu metu gali važiuoti iki 12 kartingų. Pramogai nesutrukdys jokios oro sąlygos – kiekvienas greičio mėgėjas iškeliaus su geriausiomis emocijomis.

Kartodrome įrengta profesionali laiko matavimo sistema, realiu laiku rodanti visą informaciją televizoriuose. Atvykusiajam bus išduodama asmeninė kortelė su kodu, kuri leis sekti savo rezultatus  vietoje ir internete.

Kartingai Klaipėdoje

Klaipėdoje galite išbandyti „Pajūrio kartingai“ pramogas. Čia adrenalino sukelti šiurpuliukai garantuoti! Šiame kartodrome visuose kartinguose įmontuoti 200 CC galios varikliai. Saugumas garantuotas, nes trąsos kraštuose dviem eilėmis surištos padangos, o kartinguose įmontuoti specialūs apsauginiai rėmai. Taip pat kartodrome įrengta AMB greičio matavimo įranga, taigi kiekvienas po važiavimo gauna lapą, kuriame matomas tikslus kiekvieno įveikto rato laikas.

Kartingai Šiauliuose

Šiauliuose taip pat yra „Pajūrio kartingai“ padalinys, tad ir čia galite mėgautis greičio pramogomis. Tačiau, čia, kartingai turi net 270 CC (13 AG)!

Taigi, jei esate greičio, adrenalino ir varžybų mėgėjas – kartingai – ideali pramoga, kurią tikrai verta išbandyti! O kaip matote, tai padaryti galima visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose!

Atgal