Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Aktyvus laisvalaikis: ruoškitės šiltajam sezonui iš anksto

2020-01-20

Aktyvus laisvalaikis: ruoškitės šiltajam sezonui iš anksto

Žiemos metu dauguma žmonių išbando kitokį laisvalaikį, besiskiriantį nuo pavasario ar vasaros sezono. Žiemą daugelyje tiek Lietuvos, tiek užsienio miestų yra išliejamos lauko čiuožyklos, esant sniegui, galima slidinėti slidėmis arba snieglente, maži vaikai renkasi čiuožimą rogutėms, lipdo sniego senius bei užsiima kitomis su sniegu bei šalčiu susijusiomis pramogomis.

Vis dėlto ši žiema, bent jau kol kas, nesipuikuoja gausiu sniegu ar minusine temperatūra, tad metas pradėti ruoštis artėjantiems šiltiems orams ir po truputį planuoti aktyvų laisvalaikį pavasarį, vasarą.

Aktyvios pramogos Vilniuje

Vilnius – ne veltui yra Lietuvos sostinė. Čia galite rasti begalę pramogų, kurios įdomiai užpildys Jūsų laisvalaikį šeimos, draugų ar kolegų apsupty.

Naujiena Vilniuje – pasivažinėjimas tankriedžiu. Vieninteliai Lietuvoje tankriedžiai – tai keturračio, riedlentės ir tanko savybių derinys. Šie „mažieji visureigiai“ gali skrieti bet kokiu paviršiumi – grumstuotais miško takais, sniegu apklotais keliais ar klampiais laukais. Tankriedis išvysto net 40 km/h greitį.

Pasivažinėjimas bagiu – tai puiki pramoga Vilniuje tiems, kurie nori atitrūkti nuo dienos rūpesčių, pabūti laukinėje gamtoje ir išbandyti savo ekstremalumo ribas. Atvykusiųjų laukia adrenalinas, greitis bei gamtos kliūtys! Trasa tinka tiek pradedančiajam, tiek įgudusiam vairuotojui. Pramogos metu dalyvius lydės patyręs instruktoriaus, kuris užtikrins, kad kiekvienas vairuojantis bagį patirtų neišdildomų įspūdžių. Vienu bagiu važiuoti galima dviese.

Aktyvios pramogos Kaune

Kaunas – vis labiau klestinti kultūros oazė ir jauki vieta pramogoms bei ramiam poilsiui. Norite aplankyti laikinąją sostinę ir nežinote ką ten veikti? Pateiksime Jums keletą idėjų smagiam laisvalaikiui su mylimiausiais žmonėmis.

Pramogos Kaune, slepiasi už kiekvieno kampo. Pavyzdžiui, su šeima, siūlome išbandyti pasivažinėjimą kartingais. Tai galite padaryti net po uždaru stogu „Kartlande“.„Kartlande“, 4-tame pastato aukšte įsikūrusiame kartodrome, susipina adrenalinas, nenumaldomas azartas ir netikėtumo jausmas. Apgaulinga 300 m ilgio trasa ir 12 staigių posūkių apsuks galvą kiekvienam aktyvių pramogų mėgėjui bei paliks neišdildomų įspūdžių. Kartodrome įrengta profesionali laiko matavimo sistema, realiu laiku rodanti visą informaciją televizoriuose. Atvykusiam bus išduodama asmeninė kortelė su kodu, kuri leis sekti savo rezultatus  vietoje ir internete.

Taip pat rekomenduojame laipiojimą dirbtinėmis uolomis. Laipiojimo centras „Miegantys drambliai“ – tai aktyvus ir modernus laipiojimo centras visai šeimai bei aktyviems žmonėms! Didžiausioje Kauno laipiojimo uolomis salėje galima išbandyti tiek laipiojimą žemomis sienomis, tiek kopti į aukštuminę sieną, naudojant alpinizmo įrangą. Laipiojimas – tai aktyvaus laisvalaikio forma, kupina naujų potyrių, džiaugsmo, judėjimo ir naujų draugų. Lipant galima patirti neišdildomų įspūdžių, treniruoti tiek fizinį kūną, tiek protinę valią ar susitikti „akis į akį“ su viena iš didžiausių žmonijos baimių – aukščiu.

Aktyvios pramogos Druskininkuose

Druskininkai, nors ir mažas miestas, vis dėlto kupinas pramogų, tiek aktyviam, tiek ramiam poilsiui. Tačiau, aktyvaus poilsio mėgėjams siūlome pramogas „Aqua“ parke.Kvapą gniaužiantis skrydis nusileidimo kalneliais, jūros bangos, upės srovė, iš uolų tekančio krioklio šniokštimas, pavėsis po palme, atpalaiduojančios vandens srovės ir burbuliukai... Skamba tarytum svajonė, tiesa? Įsitikinus jos realumu, atvykusieji kelsis į pirčių pasaulį: čia įvairių šalių tradicijas teskiria vos keli žingsniai. Jungiasi karštis ir ledas, o pirčių programų metu mainosi medaus, aromatinių druskų ir vantų kvapai.

Viena populiariausių aktyvių pramogų Druskininkuose – slidinėjimas „Snow arenoje“.„Snow Arena“ Druskininkuose – pirmasis visus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. Už puikias slidinėjimo sąlygas uždarame komplekse, nuolatinį tobulėjimą didžiausias pasaulyje slidinėjimo kompleksų vertinimo portalas Skiresort.info  „Snow Arenai“ suteikė aukščiausią įvertinimą – 5 žvaigždutes.

„Snow Arenoje“ įrengti naujausi šveicariški kalnų keltuvai: krėslinis keturvietis, tempiami lyniniai (bugeliniai), juostiniai. Pradedantiesiems pasikelti keltuvu padeda kvalifikuoti instruktoriai.

Čia pramogautojų paslaugoms 8 hektarų teritorijoje įrengtos trys sniegu padengtos slidinėjimo trasos, skirtos kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sportui. Taip pat „Snow Arenoje“ veikia nuomos punktas, kuriame galima išsinuomoti reikiamą įrangą/aprangą.

Aktyvios pramogos Klaipėdoje

Ieškant pramogų Klaipėdoje, siūlome išbandyti pabėgimo kambarį „Escape bunker 1944“. Tai nauja kultūrinė pramoga, kurios metu atvykusiųjų užduotis yra rasti pabėgimą iš požeminio bunkerio per vieną valandą!

Tai unikali vieta – 1944 m. statybos vokiečių tunelinės konstrukcijos slėptuvė, kurios paskirtis buvo išgyventi civiliams miestiečiams per bombardavimus ir artilerijos apšaudymus. Keliama prielaida, jog būtent ši požeminė slėptuvė Klaipėdoje buvo statyta Reicho geležinkelių žinybos. Pusės metro storio gelžbetonio sienos po supiltu žemių pylimu Klaipėdos gyventojams turėjo teikti daugiausiai vilties išgyventi...

Taip pat Klaipėdoje siūlome pavairuoti Ferrari mieste arba greitkelyje!Atvykusysis išbandys automobilį 12 km ilgio atkarpoje mieste ir užmiestyje, o profesionalus lenktynininkas sėdės šturmano vietoje ir paaiškins, kaip suvaldyti šį superautomobilį.

Ferrari techninės ypatybės:

  • 490 AG;
  • iki 100 km/val. per 3,8 sek.;
  • 4,3 l;
  • V8;
  • maksimalus greitis – 315 km/val.

 

Taigi, pramogų Lietuvoje išties daug, tad net vėsų žiemos vakarą, pradėkite planuoti pavasario ir vasaros laisvalaikį! Taip žiema prabėgs kur kas greičiau ir vėl sugrįš šiluma!

Atgal