Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Popierinių vestuvių sveikinimai

2021-06-08

Popierinių vestuvių sveikinimai

Popierinės vestuvių metinės švenčiamos po vienerių vedybinio gyvenimo metų. Vestuvių metinių dovanos siejamos su popieriumi. Kai kurie pašmaikštaudami dovanoja net ir tualetinį popierių. Žinoma, šia proga puikiai tiks pinigai, dovanų čekiai, knygos ar kiti popieriniai daiktai.  

Vestuvių metinių sveikinimai užrašyti į atviruką taip pat gali būti puiki simbolinė dovana pirmųjų vestuvių metinių proga. Be to, puikiai asocijuojasi su popierinių metinių simbolika.  

*** 

Linksmų popierinių vestuvių, mielieji. Linkiu jums daug vertybinių popierių, didelių banko sąskaitų. Tegul šie pirmi metai kartu pavers jūsų santuoką stipresne ir tvirtesne. Nepraraskite aistros ir romantikos! 

*** 

Tegul jūsų sąjunga bus tik stipresnė kasmet. Tegul šeimoje visada būna taika ir ramybė. Vertinkite ir saugokite vienas kitą! Su pirmosiomis metinėmis! 

*** 

Nuėjote kartu dar trumpą kelią, o laukia dar tiek daug. Eikite per gyvenimą susikibę rankomis ir kartu įveiksite net sunkumus. Žinoma, mes linkime kuo daugiau smagių akimirkų! 

*** 

Santuoka – tai kelias, kuriuo einant prireikia daug kantrybės, supratingumo, meilės. Kartu nukeliavote dar tik pirmuosius žingsnius. Linkime lengvo kelio! Su metinėmis.  

*** 

Geriausia gyvenime ir būti mylimam ir mylėti kitą. Džiaugiamės, kad prieš metus nusprendėte keliauti bendru meilės keliu. Su metinėmis! 

*** 

Metai meilės, metai džiaugsmo, metai gražiausių akimirkų! Su pirmosiomis vestuvių metinėmis.  

*** 

Praėjo jau metai nuo to laiko, kai vienas kitam prisiekėte amžiną meilę. Per tuos metus tapote brandesni, labiau vienas kitą pažinote ir galite džiugiai švęsti vienerių metų santuokos sukaktį! 

*** 

Popierinių vestuvių metinių proga norime palinkėti,  kad niekada neužgestų karšta meilės liepsna, kad džiaugsmas lydėtų ir toliau bendro gyvenimo kelyje. 

*** 

Būkit laimingi vienam pasauly, ant vieno kelio, po viena saule. 

Meilę branginkit, laimę apginkit, žiedais žydėkit, žiedus auginkit. 
Būkit laimingi, su metinėmis! 

*** 

Laimingos sukakties! Linkime Jums tik kuo didžiausios laimės einant toliau santuokos keliu. P.S. patarimas – niekada neikite miegoti susipykę!  

*** 

Gera mums pajusti Jūsų šeimos laimę ir žinot, kad vietos čia visiems užteks. 
Dovaną priimkit — mūsų visų meilę — tegul Jūsų dangus niekad neužtems. 

*** 

Jūs eikit kartu, tvirtai rankom sukibę, tas kelias viliojantis, ilgas, sunkus. 
Ir veskitės pagarbą, meilę, kantrybę, per rytą ir vakarą – ilgus metus. Su pirmosiomis vestuvių metinėmis! 

*** 

Palinkėčiau meilės, bet ji ir taip gyvena jūsų širdyse. 
Palinkėčiau laimės, bet ją kasdien sutinkat savo namuose. 

Palinkėčiau ramybės, bet jos pati iš jūsų skolinuos dažnai. 
Palinkėčiau kantrybės, bet kantresnių už jus neteko jau sutikt seniai. 

Tad palinkėsiu daug dienų, gražių, saulėtų ir šviesių! 

*** 

Už šypseną – šypsniu, už šilumą – žodžiu, už klaidą – švelnumu, ir taip ratu, ratu. 
Iš metų į metus gyvenimo keliu, važiuokit dar ilgai su meile ir džiaugsmu. Su metinėmis! 

*** 

Geriausia per vienerius santuokos metus yra pabudimas šalia viena kito, mylinčių visa širdimi. Laimingo pirmojo jubiliejaus! 

 

Atgal