Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Pabėgimo kambarys „Dingusi signatarų dovana“

Tik pas mus Naujiena

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 5+ asm.
30,00

Lojalumo programos nariams grįžta 2,10 €

Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Signatarų namuose – tikras detektyvas!

Įsivaizduokite, kad kelionės laiku tapo įmanomos, o kelionių portalas atsivėrė Vilniuje įsikūrusiuose Signatarų namuose. Šis portalas gali nukelti į 1917 m. lapkričio mėnesį, kai daktaras Jonas Basanavičius šventė savo 66-ąjį gimtadienį ir ta proga iš Lietuvos Tarybos narių gavo ilgai rinktą, ypatingą dovaną.

Praėjus šimtui metų ši dovana atsidūrė muziejaus ekspozicijoje, tačiau nutiko kai kas netikėto – padykusi katė ėmė ir nukniaukė dovaną iš ekspozicijos ir prasmuko kartu su ja pro portalą! Žaidimo „Dingusi signatarų dovana“ dalyvių laukia atsakinga užduotis – padėti muziejaus darbuotojams susigrąžinti J. Basanavičiaus dovaną, išvengti chaoso ir išsaugoti laiko tęstinumą.

Ši dovana – tai 1 val. trukmės pabėgimo kambario žaidimas „Dingusi signatarų dovana“ iki 6 asm. Teks narplioti įvairius galvosūkius, ieškoti paslėptų daiktų, o viską vainikuos laikas išskirtinėje aplinkoje – šimtamečiuose muziejaus rūsiuose. Į juos teks leistis stačiais laiptais, kur pasitiks žemos lubos, senų plytų sienos, blausiai degančios lempos ir vienas kitas voratinklis... Visa tai padės dar labiau įsijausti į ypatingą užduotį, laukiančią atvykusiųjų į Signatarų namus! Po žaidimo bus galima aplankyti muziejaus ekspoziciją.

Dovanokite turiningą pramogą šeimai, draugams ar kolegoms!

Nuotraukų autorius – Augustinas Bėkšta.

Vieta
Vieta

Signatarų namai, Pilies g. 26, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

Iki 6 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Būtina išankstinė registracija. Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį.

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paslauga teikiama asmenims nuo 9 m. amžiaus. 9–13 m. amžiaus vaikai gali žaisti tik su lydinčiu pilnamečiu asmeniu. Vienas pilnametis asmuo gali lydėti iki 5 vaikų. 14–17 m. asmenims norint žaisti vieniems reikalingas tėvų (globėjų) raštiškas sutikimas. Paslauga teikiama muziejaus darbo laiku: II–V 10–18 val., VI–VII 12–17 val.

Apranga
Apranga

Rekomenduojama patogi apranga, kurios negaila ištepti.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.