Apsilankymas Alytaus miesto teatre


Paslaugos vieta: Alytus
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Siūlome įteikti ypatingą dovaną – įspūdžius, kurie užburia, vilioja ir yra nepamirštami! Su šiuo dovanų čekiu Jums brangus žmogus (žmonės) galės pamatyti bet kurį Alytaus miesto teatro repertuaro spektaklį, premjerą ar teatro organizuojamą renginį. Teatro repertuaras platus – norimą spektaklį išsirinks ir mažasis žiūrovas, ir jaunuolis ar suaugęs teatro mylėtojas.

Alytaus miesto teatre savo kūrybinius sumanymus čia įgyvendina skirtingų kartų režisieriai, tad kūrybos stilius ir pasirenkamas žanras nuolat kinta ir įtraukia žiūrovą. Teatro scenoje profesionalia, bet aiškia ir visiems suprantama meno kalba prabyla personažai iš pasakų pasaulio, istorinės asmenybės, šių laikų herojai.

Dovanokite laiką, kuris atveria duris į kitokį pasaulį!

Vieta
Vieta

Alytaus miesto teatras, Rotušės a. 2, Alytus (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

Asmenų skaičius nurodytas pavadinime.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Gavus dovanų čekį, iš teatro repertuaro reikia išsirinkti patikusį (–sius) spektaklį (–ius) ir užsiregistruoti. Registracijos metu bus priskiriamos konkrečios vietos ir pažymima, kad kortelė panaudota. Bilietus (2 vnt.) į pasirinktą spektaklį galima atsiimti prieš pat renginį. Dovanų čekis galioja Alytaus miesto teatro repertuaro spektakliams, premjeroms, ir teatro organizuojamiems renginiams. Būtina atkreipti dėmesį į amžiaus cenzą, jei toks yra nurodytas. Į vakarinius spektaklius prašome nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos maloniai kviečiame į spektaklius „Vaikams“.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.