Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Pabėgimo, galvosūkių kambariai

Iššūkiai, paslaptingos užduotys, lobių paieškos, azarto šiurpuliukai ir dar daugiau išskirtinių potyrių! Nors rodos dar visai neseniai tai buvo visiška naujiena, dabar pabėgimo kambariai yra dažnas pasirinkimas įmonių vakarėliams, draugų ar šeimos susibūrimams. Didelė pramogų įvairovė užtikrina, jog kiekvienas, neatsižvelgiant į žaidėjo amžių ar ankstesnę galvosūkių patirtį, ras sau tinkamą pasiūlymą. Nuo pradedantiems tinkamų iššūkių iki itin sudėtingų galvosūkių kambarių, priversiančių smegenis pasukti net ir pabėgimo kambarių veteranus. Tad jei norite pasinerti į visai kitą pasaulį, kuriame galite pagauti serijinį žudiką, sustabdyti mirtino viruso plitimą ar tiesiog „išsipagirioti“, galvosūkių kambarys yra pramoga būtent Jums!

Galvosūkių kambariai
Filtrai

Vidutinė kaina 65,52 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Galvosūkių kambariai – tai įsimintinas nuotykis, būdas pasinerti į kitą dimensiją bei savo išmonės pagalba išnarplioti sudėtingiausias užduotis.

Kam patiks pabėgimo kambariai?

Pabėgimo kambarys – žaidimas, kuriame susilieja sukti galvosūkiai, loginės užduotys bei pastabumo ir kūrybiškumo reikalaujantys uždaviniai, sukurdami naują, aktyvią pramogą tinkamą tiek nedidelėms grupelėms, tiek ir didesnėms kompanijoms.

Nuotykių, detektyvinis, ar siaubo pabėgimo kambarys – mergvakariui ir bernvakariui paminėti puikiai tinkanti pramoga, kurios metu garantuotai puikiai ir įsimintinai praleisite laiką. Galvosūkių žaidimai taip pat gali tapti puikia pramoga draugių susitikimams ar net nuotaikingiems pasimatymams!

Tačiau ir jaunieji detektyvai turės kur pramankštinti smegenis. Pabėgimo kambarys vaikams yra specialiai jaunesniems smalsuoliams pritaikyta pramoga, užtikrinanti tinkamo sudėtingumo užduotis, leisiančias jaunuoliams patiems atrasti geriausius sprendimo būdus. Tai puikus būdas lavinti mažųjų loginius gebėjimus pasitelkiant žaidybinį elementą.

Kur rasti geriausius galvosūkių kambarius?

Geriausi pabėgimo kambariai Vilniuje. Sostinėje išskirtinių galvosūkių žaidimų pasirinkimas gausus. Įvairios, smagios bei įtraukiančios temos tikrai leis išsirinkti žaidimą kiekvienai kompanijai ar progai. Pabėkite iš „Hotel Vegas“ ar išspręskite Zodiako žudiko bylą, pamirškite visus tabu „50 raudonų atspalvių kambaryje“, pakilkite į kosmosą „Space wars“ žaidimo metu arba atraskite tiesą, esančią kažkur anapus „X failų“ pabėgimo kambaryje.

Geriausi pabėgimo kambariai Kaune. Kaune pasirinkimo logikos fanams taip pat daug. Nuo pokario bunkerio iki kraują stingdančios apokalipsės, nuo įtartinai ramios klasės iki CSI, nuo istorinių paslapčių iki ... Hario Poterio!

Geriausi pabėgimo kambariai kituose miestuose. Tikra tiesa, kad ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose gyvenantys galvosūkių meistrai gali išskirtinai praleisti laisvalaikį. Internetiniai pabėgimo kambariai bei detektyviniai stalo žaidimai leidžia patirti nuotykius, narplioti bylas ir tiesiog smagiai leisti laiką kad ir kur bebūtumėte – namuose, sodyboje ar draugų vakarėlyje.

Savo mėgstamiausią pabėgimo kambarį tokiame dideliame pasirinkimų sąraše tikrai ras kiekvienas, o jei ieškote dovanos, bet nežinote ką išrinkti, dovanokite dovanų rinkinį ir perleiskite pasirinkimą į apdovanotojo rankas. Bauginantis adrenalinas ir įsijautimas į istoriją, lemtingos detalės ir užuominos, priverčiančios širdį plakti smarkiau... Štai tokie tie žaidimų kambariai!