Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Galvosūkių kambarys „Žmogaus-drugio pranašystė“


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 2 asm., 3 asm., 4 asm., 5+ asm.
55,00

Lojalumo programos nariams grįžta 3,85 €

Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Iki paskutinės žaidimo minutės išliekanti intriga – ar pavyks išsiaiškinti artėjančios nelaimės datą?

„Smartrooms“ Vilniuje turi tris galvosūkių kambarius, iš kurių vienas paremtas seniai gyvuojančia legenda apie Žmogų-drugį.

Žmogus-drugys – antgamtinė būtybė, pirmąkart pastebėta 7-ame dešimtmetyje viename iš miestelių Vakarų Virdžinijoje. Mačiusieji apibūdina jį kaip 2 metrų ūgio į žmogų panašų padarą didelėmis raudonomis akimis ir masyviais, panašiais į drugio, sparnais. Laikui bėgant miestelyje paplito teorija, kad jis pasirodo tik norėdamas perspėti apie artėjančias dideles nelaimes. Sutapimas ar ne, tačiau netrukus po pirmojo Žmogaus-drugio pasirodymo nugriuvo sidabrinis tiltas, kuris jungė abu Ohajaus upės krantus. Katastrofos metu žuvo 64 žmonės. Ši būtybė pakeitė viso miestelio gyvenimą. Ne vienas smalsuolis rizikuodamas savo gyvybe bandė ieškoti Žmogaus-drugio, tačiau nesėkmingai – jie visi galiausiai... dingdavo.

Taip nutiko ir vyrui, į kurio kambarį pateks dovanos gavėjas – vyras, norėdamas išgelbėti kuo daugiau žmonių, stengėsi išsiaiškinti artėjančios katastrofos datą, tačiau savo tikslo taip ir nepasiekė, nes mįslingai dingo. Ar pavyks sužinoti, ką išsiaiškino dingęs vyras?

Atvykusiųjų laukia 1 val. trukmės žaidimas pabėgimo kambaryje „Žmogaus-drugio pranašystė“. Atvykusiesiems reikės užbaigti šio vyro pradėtą tyrimą – per 1 val. išsiaiškinti būsimos nelaimės datą ir išgelbėti savo komandą.

Dovanokite įtraukiančius galvosūkių žaidimus!

Vieta
Vieta

„Smartrooms“, Gedimino pr. 26, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

2–5 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Būtina išankstinė registracija. Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį.

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Kambariai skirti suaugusiesiems ir paaugliams nuo 14 metų. Išgėrę ar apsvaigę nuo narkotinių medžiagų dalyviai neįleidžiami.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.