Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Bernvakario idėjos ir nepamirštamos pramogos

2022-06-06

Bernvakario idėjos ir nepamirštamos pramogos

Bernvakaris – tai simbolinis draugo išlydėjimas iš viengungių draugijos, ir šį įvykį, be abejonės, reikia tinkamai paminėti. Net 87 % vaikinų bernvakarius organizuojasi savarankiškai, o net 99 % bernvakarių neapsieina be internete pateikiamų idėjų. Kitaip tariant, bent keli iš bernvakario dalyvių pasižvalgo internete ir paieško idėjų. Tad ir mes pateiksime Jums idėjų kaip linksmai ir nepamirštamai paminėti draugo bernvakarį.

Bernvakario idėjos

Taigi... Ką veikt tą didžiąją būsimo jaunikio dieną? Alkoholis, kazino ir striptizo šokėjos yra tipiškas derinys bernvakariui ir tikriausiai pirmosios asociacijos, kurios iškyla pagalvojus apie jį. Bet ar tikrai norėtumėte, kad tai būtų vienintelės tokios šventės gyvenime sudedamosios? Jūsų pasirinkimo laisvė ir teisė, o iš tikrųjų – greičiausiai viskas panašiai ir baigsis. Tačiau pradėti galima ir nuo kitokių vyriškų pramogų, kurios teigiamais įspūdžiais įkrautų dieną ir padėtų sulipdyti draugiją, jei ji sudaryta iš skirtingų jaunikio aplinkos dalių. Taigi, štai bernvakario idėjos, kurios puikiai pradės dieną:

Bernvakario priesaika

Dauguma bernvakarių neapsieina be priesaikos, kuriai dažniausia trūksta geros idėjos. Bernvakario priesaikos tekstą gali paruošti jaunikio draugai arba ją, tiesiog galima rasti internete. Štai keletas pavyzdžių:

Aš, būdamas ne itin naivios būsenos jaunikis, visų savo ištikimiausių bičiulių draugijoje, prisiekiu, kad:

Būsiu karingas. Atlaikysiu visus kočėlo kirčius net ir sunkiausioje ropojimo keturiomis namo būsenoje;

Nieku gyvu nepraleisiu progos išeiti su draugais į klubą, nes po jo galėsiu draugus pavaišinti alumi ir čipsais;

Išleisiu daugiau pinigų draugams nei mano būsima žmona kosmetikai;

Neleisiu žeminti vyro vardo – niekada nebūsiu po žmonos padu, nebent kai draugai nematys;

Mano sofa – mano tvirtovė. Kojinių mėtymas, čipsų trupinimas – tai ne problema, o tiesiog naminių gyvūnėlių kaip tarakonų ir graužikų prisiviliojimo iš kaimynų priemonė;

Pastebėsiu, bet neliesiu jaunų merginų gatvėje ir darbe, bet neužmiršiu joms šypsotis;

Išmokinsiu būsimą žmoną kalti vinis į sieną, atlikti buto remontą, sutaisyti šaldytuvą ir kitus moteriškus darbus;

Pamylėsiu savo žmoną, arba kaimynę, ne mažiau kaip 7 kartus per parą.

Arba

 

Aš, VARDENIS PAVARDENIS, būdamas ne visai naivaus proto, bet niekieno neverčiamas, savo ištikimiems bičiuliams prisiekiu:

Mano baras ir šaldytuvas bus atviri Jums bet kuriuo paros metu.

Likus savaitei iki algos finansuosiu alaus kokybės tikrinimo procedūras įvairiuose miesto baruose ir kavinėse.

Nepraleisiu nei vienų krepšinio varžybų, kurių metu visi būsit laukiami mano namuose, kur baras ir šaldytuvas, kaip minėjau, bus atviri Jums.

Mylėsiu savo žmoną, namą, vaikus, bet draugus labiausia;

Visada pasakysiu, kad nakvojote pas mane, kai skambins Jūsų žmonos, ieškodamos kur praleidote naktį;

Neužmiršti nei vieno Jūsų vardo net ir pažadintas naktį viduryje miškų, apipiltas kibiru vandens;

Be jokių diskusijų su žmona pasiimti visus į išvykas, medžiokles, žvejybas ar net povestuvinę kelionę;

Jei nevykdysiu šios bernvakario priesaikos, tegu mano žmona mane maitins McDonalds mėsainiais, šeimoje gims tuzinas vaikų ir visos jos bus mergaitės!

Dovana jaunikiui

Dažnai draugai vestuvių proga nori įteikti linksmą dovaną jaunikiui, kurią jis galėtų pasilikti prisiminimui. Štai keletas bernvakario dovanų idėjų:

 1. Linksmi marškinėliai
 2. Pripučiama sekso lėlė
 3. Antistresinis kamuolius vyrams – krūties formos
 4. Kama Sutros knyga
 5. Vyriški stringai iš saldainių
 6. Linksmas bokalas
 7. Laikrodis
 8. Kažkas susijusio su jaunikio hobiu

Bernvakario žaidimai

Nei vienas bernvakaris neapsieina be linksmų žaidimų. Štai keletas rekomendacijų:

 • Atpažink nuotaką

Internete suraskite kuo daugiau kūdikių ar mažų vaikų nuotraukų. Tai gali būti nuo įžymybių iki šiaip paprastų nuotraukų. Atspausdinkite jas ir jų tarpe įmaišykite nuotakos vaikystės ar kūdikystės nuotraukas. Liepkite jaunajam surasti savo žmoną. Padėkite ieškoti jei sunkiai sekasi. Po užduoties – apdovanokite.

 • Kraitis

Kiekvienas iš bernvakario dalyvių turi turėti smulkių dalykų: žiebtuvėlių, pinigų ir panašiai. Visi vyrukai turi pasakyti ko niekada gyvenime nėra darę. Jei kažkas yra tai daręs – meta vieną iš savo daiktų į tam paskirtą dėžutę ar maišelį. Ši žaidimo sukauptas lobis – kraitis jaunajam.

 • Moters kailyje

Ateis laikas, kai jaunoji lauksis ir tada jai daugelį darbų bus sunku atlikti be pagalbos. Priverskite jaunikį pajusti, koks tai jausmas! Tegu po marškinėliais jis įsikiša pripūstą balioną, kuris gali būti pripildytas konfeti – sprogimas bus itin efektingas. Užduotis – su balionu vietoj pilvo, surinkti ant žemės pamestus degtukus, iššluoti kambarį ir atlikti panašius darbus.

 • Moters lobis

Šio žaidimo esmė – pažiūrėti ir smagiai pasijuokti iš to, kaip jaunasis nepažįsta moteriškų dalykų, kuriais kiekvieną dieną naudojasi jo būsimoji žmona. Su merginų pagalba nupirkite įvairiausių moteriškų dalykų – lūpdažių, antakių dažų, tušų, apatinių ir panašiai. Užduotis: jaunikis užrištomis akimis traukia kiekvieną iš daiktų, jį įvardina ir paaiškina, kam yra jis skirtas. Šie daiktai gali likti kaip dovana būsimajai žmonai – kyšis už tai, jei netyčia bernvakaris bus itin audringas.

 • Už tai ir pakelkim

Bernvakario metu, matyt, tikrai ne kartą bus minimas žodis vestuvės ar jaunoji. Pasirinkite šiuos ar kokius kitus žodžius ir paverskite juos uždraustais vakaro metu. Tarkime, tas, kuris ištars žodį vestuvės, turės išgerti stikliuką. Ir taip visą vakarą, be išlygų.

Bernvakario pramogos

Renkant pramogas bernvakariui, visų pirma reikėtų atsižvelgti į jaunikio būdą ir daugelio dalyvių pomėgius. Vis dėlto ši šventė turi būti įdomi ir linksma visiems dalyviams!

Jei visi esate greičio mėgėjai, išbandykite nutrūktgakvišką pramogą – pasivažinėjimą su Monster Truck. Monster Truck – tai pikapo „Dodge“ pagrindu pagamintas visureigis, kurio kėbulo ilgis siekia net 6,2 m, o aukštis – beveik 4 m. Tačiau didžiausią įspūdį daro jo ratai, kurių skersmuo siekia net 1,7 m, o svoris – 150 kg.

Pasaulyje itin populiarūs monstrai visureigiai yra naudojami pramoginiais tikslais lenktynėms purve, svorių tampymui ir kitų automobilių traiškymui dideliais monstrų ratais. Modifikuoti pikapai išpopuliarėjo XX a. aštuntojo dešimtmečio pabaigoje, kartu su lenktynėmis purve. Šiandien jų rungtynių pažiūrėti susirenka 4 mln. žmonių visame pasaulyje. Išbandykite tai ir Jūs!

Išgyvenimo drama sovietinieme bunkeryje, patiks kiekvienam drąsuoliui.

25 km nuo Vilniaus, 6 metrai po žeme, ir Jūsų kompanija – jau 1984-ųjų SSSR. Atvykusius į Nacionalinės premijos laureato Jono Vaitkaus režisuotą spektaklį „1984. Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ pasitiks sargyba su šunimis. Atsisveikinus su savo daiktais, valiuta, fotoaparatais ir mobiliaisiais telefonais, apsirengus sovietinėmis šimtasiūlėmis, iš karto panyrama į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą.

Tamsūs labirintai, 1984-ųjų televizijos laidos ir parduotuvės, tardymai KGB kabinete, SSRS himno pamoka, dujokaukės dėvėjimo pratybos, šokiai pagal tų laikų muziką ir sovietiniai pietūs... Po šio interaktyvaus spektaklio kiekvienam dalyviui suteikiamas specialus pažymėjimas ir unikali sovietinių laikų dovana.

Klaipėdiečiams, puiki pramoga – burbolas. Burbolas tai burbulinis furbolas. Tai vienas geriausių būdų linksmai ir aktyviai praleisti laisvalaikį bei išbandyti vienas kitą, šiek tiek ekstremalesnio futbolo aikštelėje.Šio žaidimo tikslas – įmušti įvartį į priešininkų vartus, tačiau tam nereikia didelio fizinio pasiruošimo ar gilių įgūdžių sporte! Griaukite, verskite, stumkite – darykite viską, kad laimėtumėte, nes čia – taisyklių ir skausmo nėra! Burbulinis kostiumas suteikia visapusišką apsaugą, todėl žaisti gali įvairaus amžiaus vyrai.

Viena populiariausių bernvakario pramogų – šratasvydis arba dažasvydis. Šratasvydis – tai aktyvi pramoga, kurioje naudojamos tikrų ginklų kopijos, šaudančios plastikiniais 6 mm šratais. Šis žaidimas – realių karinių veiksmų simuliatorius, kurio pagrindinis tikslas – bendruomeniškumas, komandos formavimas ir karinio pobūdžio užduočių vykdymas. Čia išryškėja visos užslėptos žmogaus savybės ir mokėjimas priimti savo sprendimus, bet ir už komandos draugus.

Na, o pabaigai, puikiai tiks ekskursija „Alaus kelias“. Aludarystė Lietuvoje žinoma nuo XI a. Alus buvo vartojamas sveikatos tikslais ir net per ritualus! Ekskursijos metu dalyviai sužinos, kaip kitaip vadinamas šis gėrimas, kokios jo savybės naudingos sveikatai, grožiui ir apsilankys 3 išskirtiniuose baruose. Pabuvos alaus varykloje, apžiūrės gaminimo įrangą, paragaus 7 ypatingas gyvo alaus rūšis, išgirs įdomių faktų ir intriguojančių istorijų.

Bernvakaris Vilniuje

Kada paskutinį kartą vaikščiojote po naktinį mišką? Kaip jaučiatės išgirdę šnaresį krūmuose? O į kurią pusę sukti pasiklydus?

Pramogos „Paklaidinimas miške“ dalyviai, nukeliavę į miško gilumą bus padalinti į 3 grupes. Kiekviena grupė bus paklaidinta skirtingose vietose. Atvykusieji, atlikdami užduotis, išmoks turistinių ir orientavimosi miške gudrybių. Teks surasti priešininkų komandą ir patiems išeiti iš miško glūdumos. Dalyviai varžysis, kurie greičiau užkurs laužą iš to, ką ras gamtoje. Sužinos, kodėl, psichologų teigimu, paklydimas miške yra naudingas!

Jei esate visiški bebaimiai, išbandykite savo drąsa siaubo išgyvenimo žaidime. Psichologinis žaidimas „Hangar“ suteiks dalyviams ypač aštrių pojūčių, kurie neabejotinai išmuš iš kasdienės gyvenimo rutinos. Atvykusieji pateks į baisiausią savo sapną: bus griebiami už gerklės ir tempiami į įtampos kupiną negatyvių jausmų prarają. Daugiau nei 500 kvadratinių metrų patalpos izoliuos komandą tamsoje, vers veikti po vieną arba poromis ir įvykdyti daugelį užduočių. Čia laikytis būryje bus pragaištinga. Norint įveikti visas užduotis ir nepakliūti psichiniams ligoniams į rankas, teks slapstytis ir veikti tyliai. Jei baugina slapčiausios emocijos ir gąsdina fizinis kontaktas, ši vieta ne Jums.

Dar viena įdomi pramoga – pabėgimo kambarys „Ištruk iš zombių bunkerio“.Priešzombinio būrio specialistas atvykusiuosius pasitiks ir palydės į slaptą bunkerį, kuriame yra paslėpta vakcina. Ši vakcina gali išgelbėti visą miestą nuo mirtinos zombių infekcijos. Ir nemanykite, kad bunkeryje tykantys zombiai ramiai žiūrės, kaip kažkas griauna jų planus... Bus baisu, įdomu ir nepamirštama!

Ne tokiam bauginančiam bernvakariui vasarą, puikiai tiks – išvyka su plaustu. Ši išvyka – tai nepamirštami įspūdžiai kartu su artimiausiais žmonėmis bei galimybė susipažinti su Neries regioninio parko apylinkėmis visiškai atsipalaidavus. Plaukiant Nerimi, bus ideali proga pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu, Neries kilpų vingiais ir atsiveriančiomis miškingų šlaitų panoramomis.

Neries regioninis parkas – tai natūrali gamta, toli nuo civilizacijos, apsupta raminančiais miškų ošimo ir upės tėkmės garsais. Jei pasiseks, galima pamatyti ir tikruosius šių vietų šeimininkus – prasklendžiantį jūrinį erelį ar juodąjį gandrą, praplaukiantį bebrą ar pakrantėse liuoksinčias stirnas.

Plaukiama bus su saugiu ir patogiu pripučiamu jūriniu plaustu. Plaustas turi stogą ir užsegamus šonus, kurie apsaugos nuo saulės, vėjo ir lietaus.

Bernvakaris Kaune

Kauniečiams, bernvakario proga, siūlome išbandyti pabėgimo kambarį „Raudonasis nimfomanės kambarys“.Tai vienintelis pabėgimo kambarys Kaune, skirtas tik suaugusiems! Iš jo ištrūkti dalyviai turės per 60 min., kitaip visos paslaptys ir įkalčiai bus paviešinti… Paskubėkite!

Dar vienas pabėgimo kambarys „Virusas“. Norite padovanoti įdomų ir išskirtį laisvalaikį draugų būryje? Pačiame Kauno senamiestyje bei Laisvės al. įsikūręs pabėgimo kambarys – būtent Jums! Čia komandai reikės ištrūkti iš užrakinto kambario per 60 min., o kad dalyviai rastų raktą, teks spręsti užduotis, ieškoti įvairių užuominų, galvoti, kaip panaudoti rastus daiktus.

Norintiems ekstremalių pojūčių, kviečiame į sulaikymą šunimis.Tai tarnybinio šuns puolimas ir kandimas dalyvaujančiajam dėvint specialų kostiumą. Ši ekstremali pramoga prilygsta šuoliui su parašiutu, nes jos metu išsiskiria panašus adrenalino kiekis! Neįtikėtina, tiesa?

O galbūt Jus sudomintų orientacinis žaidimas? „Birštono detektyvas“ tai neeilinis žaidimas, sujungiantis naująsias technologijas ir aktyvų laisvalaikį gamtoje.Interaktyvaus detektyvinio žaidimo metu dalyviams reikės surasti Karališkojo banginio paliktas garsines ir vaizdines užuominas, užšifruotas QR koduose, ir išnarplioti detektyvinę istoriją. Intriga, azartas lydės kiekviename žingsnyje, o netikėta istorijos pabaiga nustebins kiekvieną.

Dalyvių laukia intriguojanti detektyvinė istorija, netikėtos užduotys, lankymasis gražiausiose ir netikėčiausiose Birštono kurorto vietose.

Užkietėjusiems žvejams, siūlome žvejybos pramogą. Sodyboje ,,Karpynė“ visada laukiami žvejai, ieškantys galimybės ne tik pagauti didelį laimikį, bet ir spalvingiau praleisti laiką.

Tvenkinyje nardo įvairaus dydžio karpiai, todėl pirmiausia siūlome išbandyti laimę žvejojant juos. Jei lydės sėkmė, galima suvilioti net iki 18 kg sveriančią žuvį. Be karpių tvenkinyje yra lydekų, karosų ir kitokių žuvų ir žuvelių. Sugautą laimikį su garnyru yra galimybė paruošti patiems, o jei pageidaujant, sugauta žuvis bus išrūkyta greta esančioje rūkykloje. Tad tai bus puiki staigmena namuose laukiančiai būsimai žmonai!

Bernvakaris Klaipėdoje

Klaipėda, taip pat turi keletą pabėgimo kambarių, tad bernvakario proga, siūlome išbandyti „Escape bunker 1944“.Tai unikali vieta – 1944 m. statybos vokiečių tunelinės konstrukcijos slėptuvė, kurios paskirtis buvo išgyventi civiliams miestiečiams per bombardavimus ir artilerijos apšaudymus. Keliama prielaida, jog būtent ši požeminė slėptuvė Klaipėdoje buvo statyta Reicho geležinkelių žinybos. Pusės metro storio gelžbetonio sienos po supiltu žemių pylimu Klaipėdos gyventojams turėjo teikti daugiausiai vilties išgyventi... Viską pamatyti iš arti ir pamėginti pabėgti galėsite išbandę pramogą.

Vasarą siūlome pasinerti į vandens pramogas, tokias kaip žygį kanojomis! Tai unikalus vandens maršrutas, kadangi didžioji jo dalis tęsiasi šalia Naglių gamtos rezervato, kuriame yra draudžiama vaikščioti.

Pučiant šiaurės krypčių vėjams, pradedama plaukti iš Juodkrantės. Žygio pradžioje kanojomis praplauksite ir apžiūrėsite senąjį Pervalkos švyturį, apiplauksite Žirgų ragą ir lydimi nuostabių Mirusiųjų kopų reginių pasieksite Naglių ragą, kur sustosite pietų pertraukai. Po to patrauksite išilgai legendų apipintos Drimzako įlankos ir aplenkę Avies kulno ragą, išvysite didžiausią Europoje pilkųjų garnių ir kormoranų koloniją: čia peri virš 3 000 porų šių žuviaėdžių paukščių. Žygis baigiasi ties Juodkrante.

Dienos pabaigai, siūlome viskių degustaciją. Restoranas „Biblioteka.Grill“, įsikūręs šalia senojo turgaus, Klaipėdoje, yra tikras lobis kiekvienam maisto gurmanui. Degustacijos metu, galėsite paragauti dūminio ir nedūminio, škotiško bei airiško ir, žinoma, brandinto ir nebrandinto viskių.

Taigi, kad ir kuriame Lietuvos mieste švęsite bernvakarį, pramogų rasite visur. Svarbu išradingumas, kūrybiškumas, drąsa, gera nuotaika ir pakvaišusi kompanija. Tuomet puikus bernvakaris – garantuotas!

Atgal