Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Makiažas

Dovanokite galimybę spindėti! Gebėjimas gerai atlikti makiažą sau ar kitam yra tarsi mokėjimas tapyti grožį ant žmonių veidų. Makiažo kursai leis atrasti ar sustiprinti jau turimą talentą kurti nepriekaištingus įvaizdžius, kurie leis kiekvieną akimirką spinduliuoti pasitikėjimą savimi. Norinčioms pradėti domėtis šiuo amatu, vertinga dovana būtų makiažo pradžiamokslis. Tokios makiažo pamokos metu supažindinama su makiažo taisyklėmis, spalvų derinimu bei teisingomis technikomis. Makiažo kursų sau metu kiekviena dalyvė įgauna neįkainojamų žinių, kurios kiekvieną kartą padės susikurti tobulą įvaizdį. Na, o jeigu mokytis makiažo įmantrybių nėra kada, galima padovanoti apsilankymą pas tikrą veido grožio meistrę. Mūsų partnerių siūlomas dieninis ar proginis makiažas Vilniuje nudžiugins kiekvieną, norinčią pasigražinti prieš šventę ar svarbią dieną, ar tiesiog atgauti pasitikėjimą savimi ar vidinę pusiausvyrą.

Makiažas
Filtrai

Vidutinė kaina 85,38 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Gebėjimas gerai atlikti makiažą sau ar kitam yra tarsi mokėjimas tapyti grožį ant žmonių veidų. Makiažo kursai leis atrasti ar sustiprinti jau turimą talentą kurti grožį, kuris leis kiekvienai spinduliuoti pasitikėjimu savimi.

Norinčioms pradėti domėtis šiuo amatu, vertinga dovana būtų makiažo pradžiamokslis. Tokios makiažo pamokos metu supažindinama su makiažo taisyklėmis, spalvų derinimu bei teisingomis technikomis. Makiažo kursų sau metu kiekviena dalyvė įgauna neįkainojamų žinių, kurios padės susikurti tobulą įvaizdį kiekvieną kartą.

Na o jeigu mokytis makiažo įmantrybių nėra kada, galima padovanoti apsilankymą pas tikrą veido grožio meistrę. Mūsų partnerių siūlomas dieninis ar proginis makiažas Vilniuje nudžiugins kiekvieną, norinčią pasigražinti prieš šventę ar svarbią dieną, ar tiesiog atgauti pasitikėjimą savimi ar vidinę pusiausvyrą.