Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

E. mokymai „Streso valdymas“

Tik pas mus

Paslaugos vieta: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Druskininkai, Birštonas, Šiauliai, Panevėžys, Užsienis, Alytus, Anykščiai, Marijampolė, Telšiai, Tauragė, Utena, Molėtai, Visa Lietuva
Trukmė: Iki 4 val.
Dovana skirta: 1 asm.
-15 %
85,00 100,00 €*
* Kaina įsigyjant tiesiogiai iš paslaugos teikėjo
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Tobulėjimas – ilgalaikę vertę kurianti dovana!

GRAND PARTNERS e. mokymai – tai funkcionalioje ir vartotojui patogioje virtualioje aplinkoje pateiktas aktualus, dinamiškas, koncentruotas ir, svarbiausia, naujus įpročius formuojantis, pokyčius kuriantis, itin tikslingas ir praktinių įrankių gausus suskaitmenintas mokymų turinys.

Stresą patiriame visi. Ypač – pasikeitus gyvenimo ar darbo režimui, susidūrus tiek su neplanuotomis, tiek ir su numatytomis permainomis. Streso sukeliamos reakcijos, viena vertus, natūraliai padeda prisitaikyti prie pokyčių, aktyviai ieškoti sprendimų, rasti ar kurti juos, tačiau kita medalio pusė ta, kad neišmokus tų reakcijų atpažinti, priimti ir suvaldyti, jos gali mažinti darbinį, asmeninį efektyvumą, motyvaciją, gali net ir realiai, apčiuopiamai pakenkti sveikatai. Šiomis dienomis neišvengiamai svarbu išmokti savarankiškai mažinti neigiamą streso poveikį, suvaldyti savo stresines reakcijas ir jose neužsibūti.

Šiuose e. mokymuose:

  • Išmokstama „atsekti“ streso priežastis, jas įsisąmoninti – sau suprantamai įsivardinti, kas konkrečiai sukelia daugiausia streso ir nerimo.
  • Mokomasi streso poveikį sušvelninti, t. y. ieškoma priimtiniausių būdų, kaip suvaldyti kylančias įtampas ir neigiamą jų poveikį.
  • Sužinoma, kaip be papildomų priemonių, o tiesiog savo minčių pagalba stabdyti stresines reakcijas ir keisti dėl jų kylančias emocijas. Taip pat – kaip suvaldyti stresą, šalinant reakcijas, kylančias kūne.
  • Relaksacijos technikos, įrankiai pašalinti streso sukeltas pasekmes.
  • Mokomasi bendro atsparumo stresui didinimo, dirglumo, nerimastingumo mažinimo, dėl ko reakcija į bet kokį iššūkį, permainą ar neigiamą naujieną tampa konstruktyvesnė.

Mokymus baigę dalyviai gauna žinias patvirtinantį sertifikatą.

E. mokymus „Streso valdymas“ rengė GRAND PARTNERS ugdymo partnerė, organizacijų psichologė Lina Preikšienė.

Lina turi organizacijų psichologo magistro laipsnį, taip pat baigė verslo administravimo specialybę (Vytauto Didžiojo universitetas). Vėliau įgijo profesionalaus mokymų trenerio sertifikatą (2008), koučingo specialisto sertifikatą (2007) „Benchmarking“ konsultanto sertifikatą (2011). Stažavosi Jungtinėse Amerikos Valstijose mokymų kompanijoje Linkage (2012). Podiplomines studijas baigė (2018) Lietuvos sveikatos mokslų universitete (įsisąmoninimo grįstos kognityvinės elgesio terapijos pagrindai – įgyta „mindfulness“ trenerio kompetencija).

Dovanokite galimybę kasdien tobulėti ir kurti pozityvius pokyčius!

Vieta
Vieta

https://mokolearning.lt/

Trukmė
Trukmė

Iki 4 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Gavę dovanų čekį, susisiekite el. paštu [email protected] ir laiške nurodykite savo vardą, pavardę, el. paštą, e. mokymų pavadinimą ir brūkšninį dovanų čekio kodą (18 skaitmenų). E. mokymai paleidžiami per 2 d. d. po registracijos. E. mokymų licencijos galiojimas 2 mėn. Kilus klausimams susisiekite tel. 8 670 33 132.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

Žiūrėję šią dovaną taip pat domėjosi

Panašios dovanos

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Daugiau partnerio pasiūlymų


Paslaugos vieta: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Druskininkai, Birštonas, Šiauliai, Panevėžys, Užsienis, Alytus, Anykščiai, Marijampolė, Telšiai, Tauragė, Utena, Molėtai, Visa Lietuva
Trukmė: Iki 4 val.
Dovana skirta: 1 asm.
-15 %
85,00 100,00 €*
* Kaina įsigyjant tiesiogiai iš paslaugos teikėjo

Lojalumo programos nariams grįžta nuo 8,50 €

Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas
Naujiena! Pasirinkite patys, kaip atrodys Jūsų dovana
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės
Dovanų pakuotės Maišeliai, vokai ir dėžutės
Visai savo produkcijai siūlome spalvingas pakuotes, kurios dovanai suteiks asmeniškumo bei išskirtinumo. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, formų ir faktūrų, pakuokite dovanų korteles, rinkinius ar prekybos centrų čekius.
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį (netaikoma PC čekiams bei „Gera Dovana“ dovanų kortelei), po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Klasikinio dizaino „Gera Dovana“ čekis, kurį galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.