Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

E. mokymai „Efektyvus darbas komandoje“

Tik pas mus

Paslaugos vieta: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Palanga, Nida, Druskininkai, Birštonas, Trakai, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Anykščiai, Marijampolė, Telšiai, Tauragė, Utena, Molėtai, Visa Lietuva
Trukmė: Iki 4 val.
Dovana skirta: 1 asm.
-15 %
85,00 100,00 €*
* Kaina įsigyjant tiesiogiai iš paslaugos teikėjo
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Tobulėjimas – ilgalaikę vertę kurianti dovana!

GRAND PARTNERS e. mokymai – tai funkcionalioje ir vartotojui patogioje virtualioje aplinkoje pateiktas aktualus, dinamiškas, koncentruotas ir, svarbiausia, naujus įpročius formuojantis, pokyčius kuriantis, itin tikslingas ir praktinių įrankių gausus suskaitmenintas mokymų turinys.

Komandos valdymas – labai svarbi vadovo funkcija. Nutolusiose komandose tai dar svarbiau, jau vien dėl to, kad nelieka vienos fizinės erdvės, kuri pati savaime komandos narius apjungia ir sutelkia. Kyla grėsmių komandai suirti, darbuotojams imti kivirčytis ir švaistyti laiką dėl menkniekių, kratytis asmeninės atsakomybės, rizikuojama prarasti ryšį, sveiko bendradarbiavimo dvasią.

Efektyvaus darbo nutolusioje komandoje įgūdžiai tampa būtini, jie gali padėti žymiai efektyviau susikalbėti tarpusavyje, planuoti veiklas ir suvaldyti procesus, tinkamai pasiskirstyti darbo laiką bei energiją, motyvuoti vieniems kitus ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Šiuose e. mokymuose:

  • susipažįstama su „gyvos“ ir nutolusios komandos ypatumais, paaiškėja komandos vystymosi stadijos, formuojami komandos ir veiklos valdymo įgūdžiai;
  • išmokstama sukurti bendrą erdvę nutolusiai komandai: nustatyti realius tikslus, susitarti prioritetus, tikslingai pasiskirstyti darbus, planuoti laiką, stebėti rezultatus ir kurti galimybes tobulėjimui;
  • sužinomos praktikoje pritaikomos taisyklės, skirtos efektyviai veikti nutolusiai komandai: kaip priimti sprendimus, kaip dalintis informacija, kaip organizuoti susirinkimus ir spręsti nesutarimus;
  • mokomasi ir praktikuojamasi, kaip nutolusioje komandoje teikti grįžtamąjį ryšį, tarpusavyje dalintis patirtimis ir žiniomis.

Mokymus baigę dalyviai gauna žinias patvirtinantį sertifikatą.

E. mokymusEfektyvus darbas nutolusioje komandoje rengė GRAND PARTNERS ugdymo partneris, psichologas dr. Arvydas Būta.

Arvydas yra socialinių mokslų (psichologija) daktaras, registruotas Europos psichologas. Taip pat yra įgijęs Inscape Publishing’s DiSC produktų naudojimo ir taikymo, grupinės psichoterapijos, integracinės šokio-judesio psichologijos ir psichoterapijos, į kūną orientuotos psichoterapijos pagrindų ir kt. kvalifikacijas (Georgia State University, ICCASI, Manchester University, European Case Clearing House, LIPD, EAP, European Association for Counseling Professional Psychotherapeutic League).

Arvydo Būtos specializacija:

  • vadovavimo meistriškumas;
  • asmenybės galios, kūno ir emocinis intelektas;
  • kūrybingumas, kūrybinio mąstymo technikos;
  • unikalios lyderystės programos;
  • savęs ir komandų motyvavimas;
  • pokyčių valdymas.

Dovanokite galimybę kasdien tobulėti ir kurti pozityvius pokyčius!

Vieta
Vieta

https://mokolearning.lt/

Trukmė
Trukmė

Iki 4 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Gavę dovanų čekį susisiekite el. paštu [email protected] ir laiške nurodykite savo vardą, pavardę, el. paštą, e. mokymo pavadinimą ir brūkšninį dovanų čekio kodą (18 skaitmenų). E. mokymai paleidžiami per 2 d. d. po registracijos. E. mokymų licencijos galiojimo laikas 2 mėn. Kilus klausimams susisiekite tel. 8 670 33 132.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

Žiūrėję šią dovaną taip pat domėjosi

Panašios dovanos

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Daugiau partnerio pasiūlymų


Paslaugos vieta: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Palanga, Nida, Druskininkai, Birštonas, Trakai, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Anykščiai, Marijampolė, Telšiai, Tauragė, Utena, Molėtai, Visa Lietuva
Trukmė: Iki 4 val.
Dovana skirta: 1 asm.
-15 %
85,00 100,00 €*
* Kaina įsigyjant tiesiogiai iš paslaugos teikėjo

Lojalumo programos nariams gįžta nuo 8,50 €

Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas
Naujiena! Pasirinkite patys, kaip atrodys Jūsų dovana
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės
Dovanų pakuotės Maišeliai, vokai ir dėžutės
Visai savo produkcijai siūlome spalvingas pakuotes, kurios dovanai suteiks asmeniškumo bei išskirtinumo. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, formų ir faktūrų, pakuokite dovanų korteles, rinkinius ar prekybos centrų čekius.
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį (netaikoma PC čekiams bei „Gera Dovana“ dovanų kortelei), po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Klasikinio dizaino „Gera Dovana“ čekis, kurį galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.