Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Ką veikti namuose karantino metu?

2020-03-17

Ką veikti namuose karantino metu?

Nuo kovo 16 d. visoje Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas. Dėl šios priežasties daugelis žmonių šiuo metu lieka namuose. Vaikai nelanko ugdymo įstaigų, todėl tenka pasukti galvą, ką visiems veikti namuose. 

Koronavirusas įnešė sumaišties visame pasaulyje. Žmonės įpratę gyventi bėgimo ritmu turi sustoti ir išmokti šiuo laikotarpiu gyventi kitaip. Norime pasidalinti idėjomis, ką veikti per karantiną namuose. Nors atrodo, kad veiklos namuose nedaug, iš tiesų galite nuveikti labai įdomių dalykų! 

Sportuokite  

Dažnas žmonių pasiteisinimas, kad sportuoti jiems nėra laiko. Todėl dabar pats metas pradėti išsiugdyti naują įprotį. Internete apstu nemokamų video treniruočių. Tikrai atrasite tai, kas tiks ir patiks būtent Jums. Visiškai nebūtina turėti sporto įrangos, daugybę treniruočių galima atlikti tik su savo kūno svoriu.

Jei namuose esate su antrąja puse, puiku!

Nebereikės sukti galvos, ką veikti dviese namuose. Sportuokite abu! Pasibaigus karantinui tikrai norėsis keliauti į sporto klubą ir ten toliau stiprinti kūną bei imunitetą. Juk sportas – sveikata! Svarbiausia atrasti tokią sporto šaką, kuri Jums patinka.  

 

Skaitykite 

Karantino laikotarpis ir priverstinės atostogos nuo darbų puikus laikas prisiminti senai pamirštus pomėgius.

Kiek kartų svajojote paskaityti mėgstamą knygą ar pavartyti naujausią žurnalą?

Bet dažniausiai grįžus po darbų tam tiesiog nelikdavo laiko, tiesa?

Dabar turite mažiausiai dvi savaites ramiam skaitymui. Pasidairykite namuose, kokių knygų turite ir kurią norėtumėte perskaityti pirmiausiai. Skirkite bent kelias valandas ramiam skaitymui. Tai padės atsipalaiduoti ir pamiršti tai, kas vyksta šiuo metu visame pasaulyje.

Na, o jei nesate knygų mylėtoja, tačiau dievinate žurnalus - užsisakykite jų prenumeratą tiesiai į savo namus. Tai saugu – jokio kontakto, nereikia išeiti iš namų. Mūsų partneriai siūlo įvairiausių žurnalų prenumeratas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Tad veiklos turės visa šeima.  

Bendraukite internetu 

Nors gyvi susitikimai šiuo metu nerekomenduojami, bendrauti galima ir internetu. Juk tam šiuolaikinis technologijų pasaulis ribų neturi.

Galite rengti bendras konferencijas su kolegomis, bendrauti virtualiai su draugais. Esate sporto treneris (-ė) - renkite nuotolines treniruotes. Vedate seminarus – veskite webinarus. Nebūtinas gyvas kontaktas tam, kad galėtume bendrauti ir komunikuoti su kitais.

Na, o jei ieškote antrosios pusės ar norite tiesiog atrasti naujų pažinčių, pasinaudokite puikiu Flirtas.lt pasiūlymu VIP narystei šiame pažinčių portale.  

Apsipirkite  

Šis laikotarpis puikus metas išsiugdyti įpročius apsipirkinėti internete. Žmonės buvo įpratę viską nusipirkti tik fizinėse parduotuvės ir internetinė prekyba nebuvo tokia aktyvi, kaip pastebima šiuo metu. Dabar net ir skeptiškai žiūrėję į el. parduotuves yra priversti išmokti jose apsipirkti ir pasitikėti šiuolaikinėmis technologijomis.

El. Parduotuvės leidžia neskubėti, ramiai paskaityti apie kiekvieną įsigyjamą prekę. Čia, kaip ir paprastoje parduotuvėje galioja grąžinimo garantijos. Svarbiausia apsipirkti patikimoje el. parduotuvėje ir jei perkate pirmą kartą, paskaitykite internete atsiliepimus.

O tiems, kas ieško dovanos draugams ar antrajai pusei – puikus pasirinkimas dovanų kuponas apsipirkti el. parduotuvėje. Dabar vakarėlių organizuoti nepavyks, tačiau draugus galima pasveikinti ir nuotoliniu būdu atsiunčiant jiems el. parduotuvės dovanų kuponą.  

Savanoriaukite 

Jei esate žmogus, kuris negali be veiklos – savanoriaukite. Tai nebūtina daryti gyvai. Šiuo metu tikrai rasite įstaigų ir žmonių, kuriems prireiks ir nuotolinės pagalbos. Tad jei tik turite įgūdžių darbui kompiuteriu, tikrai atrasite veiklos. Na, o jei nepriklausote rizikos grupei ir norite gyvai prisidėti prie įvairių akcijų, pasidomėkite, kur Jūsų mieste reikalinga pagalba šiuo metu.  

Padėti galima ne tik darbu, tačiau ir paremiant tuos, kuriems materialinė pagalba labai svarbi. Mūsų svetainėje rasite skiltį - gerumo dovanos. Čia galite paremti senelius, sergančius vaikus ar prisidėti prie kitų socialinių akcijų, kurių pagrindinis tikslas, kitų žmonių gyvenimo kokybės gerinimas. Džiaugiamės, kad ir mes galime prisidėti bent dalelę prie geresnio nuskriaustų likimo žmonių gyvenimo.  

Leiskite laiką gamtos apsuptyje 

Turbūt sutiksite, kad sėdėti namuose, gyvenant daugiabutyje tikrai sudėtinga. Į miestą pasivaikščioti išeiti nerekomenduojama. Žmonių čia sutiksite visada. Vieni skuba po darbų, kiti tiesiog nesilaiko rekomendacijų.

Tokiu metu dabar geriausia pabėgti į gamtą ir atsiriboti nuo miesto gyvenimo. Jei neturite sodybos, kurioje galėtumėte leisti laiką ir mėgautis gamta, nieko tokio.

Išskirtinius pasiūlymus šiam laikotarpiui siūlo Atokampis Boutique SPA & Resort“.

 • Tai tarp Vilniaus ir Kauno įsikūrusi poilsio oazė.
 • Ilsėsitės vienkiemyje, miško apsuptyje.
 • Galėsite laiką leisti gamtoje, pasimėgauti ofuro vonia, kuri įrengta namelio terasoje.

Ar gali būti geriau? Tik laikas skirtas Jums. Puikus būdas pabėgti dviese ir skirti daugiau laiko vienas kitam.

Čia rasite viską, ko reikia:

 • patalyne, rankšluosčius, chalatus
 • židinį jaukiems vakarams
 • privačią virtuvėlę su reikiamais įrankiais
 • šašlykinę, malkų, TV, radijo ir CD grotuvą. 

Išskirtinius pasiūlymus karantino laikotarpiui siūlo ir „Barono vila“. 

Tai puikus pasirinkimas norintiems pabūti atokiai nuo žmonių susibūrimų.

 • Šiuo laikotarpiu siūloma rinktis privačias, skandinaviškos stiliaus vilas, kuriose gali apsistoti 3 – 4 asmenų šeimos. Be to, čia galite atsivežti ir savo augintinius.
 • Galite būti ramūs - vilos kruopščiai dezinfekuojamos, valomos ir vėdinamos.
 • Atvykę rasite vienkartines higienos priemones, TV, nemokamą internetą, patalynę, rankšluosčius.

Tiems, kurie nenori jokio kontakto, raktai bus palikti namelyje, o atsiskaityti bus galima pavedimu. Turėsite galimybę maistą gamintis patys, taip pat darbuotojai galės maistą pristatyti į Jūsų vilą. 

„Barono vila“ įsikūrusi Anykščiuose. Tai tikras rojaus kampelis. Šalia ežeras, aptvaruose ganosi elniai, danieliai, Gotlando avys. 

Žiūrėkite filmus 

Pasaulyje kiekvienais metais sukuriama gausybė filmų. Ir tikrai kartais neužtenka laiko, kad būtų galima pažiūrėti visus norimus filmus.

Dabar, sėdint namuose puiki galimybė pamatyti dar nematytus filmus ir užbaigti žiūrėti mylimą serialą. Šiame straipsnyje rasite geriausių serialų sąrašą, kuriuos verta pamatyti.

Jei namuose esate kartu su vaikais, susiorganizuokite filmų šeimai peržiūrą. Pasispraginkite kukurūzų ir leiskite jaukius vakarus kartu.  

Gaminkite  

Deja, bet kavinėse lankytis šiuo metu taip pat nesaugu ir veikia tik tos, kurios ruošia maistą išsinešimui. Tačiau dabar puiki proga atskleisti savo kulinarinius sugebėjimus ir gaminti maistą namuose.

Tačiau ką daryti, jei neturite idėjų, ką gaminti?

Siūlome puikų problemos sprendimo būdą - vakarienių prenumeratą šeimai. 

Gal būt iki šiol žiūrėjote į tai skeptiškai, tačiau dabar tai padės išspręsti kasdieninį rūpestį - ką gaminti. Išbandykite vakarienių prenumeratą. Tai veikia labai paprastai.

 • Kartą per savaitę Jums pristatomas sukomplektuotų maisto produktų bei receptų krepšys.
 • Receptus kūrė profesionalūs šefai, tačiau jie pritaikyti taip, kad nebūtų sudėtinga pasigaminti patiems namuose.
 • Visi produktai kokybiški ir švieži, o kas savaitę laukia vis nauji receptai. Jums tikrai patiks kasdien valgyti gardų, naminį maistą. O svarbiausia, tam nereikės daug pastangų.

Beje, tokią prenumeratą galite padovanoti ir draugui gimtadienio proga. Ypač jei žinote, kad jam (jai) patinka gaminti. Šiuo metu tai idealus sprendimas.  

Lankykite muziejus 

Galbūt šis pasiūlymas nuskambės keistai, tačiau paieškos sistemose įvedę frazę „virtualūs muziejai“ atrasite tikrai daug pasiūlymų nemokamai apžiūrėti muziejus.

Šiuolaikinės technologijos leidžia virtualiai apžiūrėti muziejus, parkus. Tai atrasite tikrai daug įdomių lankytinų vietų, kuriose galėsite apsilankyti pasibaigus karantino laikotarpiui. Tai puikus būdas pažinti savo šalį.  

Mokykitės 

Sakoma, kad mokytis reikia visą gyvenimą.

Todėl dabar, kai visi galvoja, ką veikti namuose, puiki galimybė užsiimti saviugda, išmokti naujų dalykų ir pasiklausyti naudingų seminarų.

Siūlome peržiūrėti „MasterClass“ mokymų vaizdo įrašą. Tai speciali platforma, kuri skirta inovatyviam tobulėjimui.

 • Čia galėsite mokytis iš Lietuvos lyderių.
 • Tai mokymai vaizdo įrašuose, kuriuos galima peržiūrėti Jums patogiu laikuVisiškai nesvarbu, kuriame pasaulio kampelyje bebūtumėte.
 • Patirties galėsite semtis iš verslo, meno, psichologijos, šou ir kitų pasaulio guru bei žinomų Lietuvos lektorių.  

Svarbiausia, kad koronavirusas ir dėl jo paskelbtas karantinas nesustabdytų Jūsų gyvenimo.

Net ir namuose galite tobulėti, stiprinti sveikatą, kūną ir sužinot daug naujų įdomių dalykų. Tikime, kad šis sąrašas padės atrasti naujų veiklų. Dabar visiems tenka išmokti gyventi kiek kitaip nei esame įpratę.  

 

Atgal