Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Geriausi visų laikų serialai, kuriuos privalai pažiūrėti

2021-12-03

Geriausi visų laikų serialai, kuriuos privalai pažiūrėti

 

Dabar tenka praleisti daug laiko namuose, kai kuriems praktiškai visą laiką, ypač karantino metu. Turbūt peržiūrėjote jau ne vieną filmą ir serialą. Tačiau jų tikrai daug, todėl visuomet įmanoma atrasti, ką nors naujo ar dar nematyto. Paruošėme Jums geriausių serialų TOP. Šiame sąraše atrinkti geriausių visų laikų serialai, kurie skirti įvairaus amžiaus žiūrovams. 

Įdomiausi serialai apie virusus ir medikų darbą 

 

Šiuo metu žmonės labai domisi filmais ir serialais apie virusus ir pandemijas dėl ligų. Nors daugelis serialuose ligų protrūkių vaizduojami baisesni nei dabar paplitęs koronavirusas, tačiau kai kurios situacijos be galo panašios. Žmonių pasimetimas, nežinomybė, bandymas išgyventi ir apsaugoti savo artimuosius. Rekomenduojame pažiūrėti vieno sezono serialą „Karantinas“ (angl. Containment).Tai nuo pat pirmųjų akimirkų įtraukiantis serialas apie Atlantoje įvykusį epidemijos protrūkį. Dalis miesto karantinuojama, o tuomet prasideda kova už savo gyvybę. Seriale pasakojamos kelių žmonių istorijos ir parodomas gyvenimas karantine bei už jo ribų. Karantine gyvenantiems tenka daug išbandymų ir sunkumų apsisaugant nuo visiems mirtino viruso. 

Ar įsivaizduojate, kas nutiktų, jei būtumėte paskutinis žmogus pasaulyje? Būtent taip nutiko ir vienam vyrui Filui seriale „Paskutinis žmogus žemėje“ (The last man on earth). Po pasaulį užpuolusio neaiškios kilmės viruso jis lieka paskutinis vyras žemėje. Kurį laiką vyrukas gyvena pagal savo taisykles, bendrauja su daiktais, kadangi daugiau žemėje neliko nieko. Žinoma, jis svajoja turėti draugiją ir kartą netikėtai sutinka moterį. Štai tuomet jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, tenka prisitaikyti ir išmokti elgtis kitaip nei jam buvo įprasta. Tai lengvas serialas, kurio iš viso yra net 4 sezonai.   

Kalbant apie ligas ir karantiną, reikėtų atsiminti ir serialus apie medikus bei jų darbą. Serialai apie mediciną įtraukia savo išskirtinumu ir gyvenimiškomis istorijomis. Kai kurie serialai apie gydytojus turi nemažai komiškų prieskonių. Turbūt nėra žmogaus, kuris dar nematęs visame pasaulyje kultiniu tapusio serialo apie ekscentrišką daktarą Hausą. Serialas „Daktaras Hausas“ (angl. HOUSE M.D.)pasakoja apie gydytojo darbą, silpnybes, priklausomybę nuo vaistų. Pagrindinis serialo herojus sunkiai sugyvenamo charakterio asmenybė, tačiau turintis talentą atrasti net ir neįprastų negalavimų priežastis. Jei dar nematėte šio serialo, būtinai pažiūrėkite.

Dar vienas puikus serialas apie medikus „Širdžių daktaras“ (angl. Doctor Doctor). Tai istorija apie gydytoją, kuris visą gyvenimą dirbo didmiestyje širdies chirurgu. Ir staiga pasikeitus gyvenimo aplinkybėms jis atsiduria mažame miestelyje. Pagrindinis serialo herojus privalo metus laiko dirbti savo gimtajame miestelyje, kaip šeimos gydytojas. Miestelyje jis sutiks senus pažįstamus, buvusią meilę ir patirs naujų nuotykių savo gyvenime.   

 

Panašaus siužeto komiškas serialas apie mediciną „Zoja Hart iš pietų“ (angl. Hart Dixie). Pagrindinė herojė Zoja – jauna gydytoja, kuri gavo rezidenciją Niujorke. Ji turi vaikiną ir atrodo viskas klostosi tobulai. Tačiau taip nutinka, kad dėl savo požiūrio į žmones netenka praktikos vietos. Tuomet ji nusprendžia pasinaudoti gydytojo pasiūlymu atlikti praktiką mažame miestelyje. Atvykus tenka prisitaikyti prie visiškai kitokio gyvenimo, žmonių ir tradicijų.

Kiek kitoks ir įsigilinantis į žmonių su įvairiais sutrikimais gyvenimą, serialas - „Geras daktaras“ (angl. The good doctor). Šis serialas išskirtinis tuo, kad pasakoja apie jauno gydytojo darbą ligoninėje. Tačiau tai ne bet koks gydytojas, o turintis autizmo ir savanto sindromus. Jam sudėtinga bendrauti su žmonėmis. Šis serialas apie medikus patiks žmonėms, norintiems pamatyti profesionalų darbą, intelektualius pokalbius, norintiems geriau susipažinti su medikų darbu.   

TOP 5 serialai apie mafiją / serialai apie narkotikus 

Serialai apie mafiją sugeba įtraukti žmones nuo pat pirmųjų serijų. Tokio žanro serialai ir filmai pasakoja apie kitokį gyvenimą, turtus, iššūkius, sunkius sprendimus ir kovą dėl įtakos miestuose. Paruošėme specialų TOP 5 serialų, kiuriuose pasakojama apie mafijos gyvenimą, narkotikų kartelių karus.  

„Sopranai“ (angl. The Sopranos) 

Neįmanoma nepaminėti visų laikų garsiausio serialo apie mafijos gyvenimą - „Sopranai“. Seriale pasakojama apie vienos italų gangsterių šeimos gyvenimą. Iš pažiūros, jų gyvenimas atrodo įprastai. Tačiau jų susitikimai, pokalbiai ir įvairios situacijos padeda atskleisti išskirtinius herojų charakterius. Daugiausia pasakojama apie šeimos galvą, gangsterį James Gandolfini. Šis serialo herojus slapta nuo visų lankosi pas psichologę, kuriai pasakoja apie visas savo gyvenime vykstančias situacijas. Serialas skirtas žmonėms, kurie mėgsta intelektualius filmus. Šio serialo laukia net 6 sezonai.

„Fargo“  

Tiems, kuriems patinka serialai apie senesnius laikus, rekomenduojame pažiūrėti serialą „Fargo“. Jame pasakojama apie 1970 – 1980 m. nusikaltimų bangas. Šį serialą įkvėpė 1996 m. sukurtas to paties pavadinimo filmas. Kiekvienas serialo sezonas vis kitoks, susiduriama su skirtingais herojais ir asmenybėmis. 

„Pietų karalienė“ (angl. Queen of the South) 

Serialas „Pietų karalienė“ kiek lengvesnis. Jame pasakojama paprastos moters Teresos istorija. Ji gimė ir gyveno Meksikoje, užaugo sunkiomis sąlygomis. Jos vaikinas dirbo narkotikų karteliui ir įvykus incidentui Teresai teko bėgti iš Meksikos. Praėjusi labai daug vargo ir patyrusi sunkumų ji pati tapo narkotikų prekeive ir sukūrė imperiją. Žinoma, taip išaugo ir priešų skaičius, kurie siekė ją sužlugdyti. Šiame seriale įtampos ir veiksmo visada daug.

„Bręstantis blogis“ (ang. Breaking bad) 

Serialas  „Bręstantis blogis“ nėra tipiškas serialas apie mafiją ir gangsterius. Jis apie paprastą vyruką, kuris dirbo chemijos mokytoju. Deja, vieną dieną jis sužino, kad serga vėžiu. Tuomet pradeda galvoti, kas nutiks jo šeimai po mirties ir kaip pasirūpinti jų ateitimi. Ir viskas pasisuka netikėta kryptimi. Mokytojas kartu su mokiniu ima virti metamfetaminą. Veikla įsisuka ir jie ima bendrauti su didžiausią įtaką Meksikoje turinčiais narkotikų karteliais. Šis serialas parodo, kad daug pinigų laimės neatneša. Jame gausu ir komiškų ir liūdnų scenų. 

„El Chapo“  

„El Chapo“ itin įdomus serialas apie vieną galingiausių šių laikų narkotikų baroną - El Chapo. Seriale pasakojama, kaip El Chapo tapo vienu galingiausių Meksikoje. Jo istorijoje karai su teisėsauga, kariuomene, pabėgimai iš kalėjimų. Tai visiškai tikra istorija, o jos iniciatorius - pats galingasis narkobaronas. Tai išskirtinis serialas, kadangi viskas paremta tikrais faktai.

TOP 5 serialai apie paauglius ir šeimą 

Serialai apie paauglius ir šeimą padeda suprasti, kad visose šeimose yra savų problemų, savų džiaugsmų. Be to, tai parodo paaugliams, kad kartais jiems kylančios problemos nėra tokios didelės, kaip atrodo.  

„Sukeisti gyvenimai“ (angl. Switched at birth) 

Tai išskirtinė istorija apie netikėtai susipynusius dviejų, visiškai skirtingų šeimų ir dviejų merginų gyvenimus. Seriale pasakojama apie dvi paaugles, kurios netikėtai sužino, kad vos gimus, jas supainiojo ir jos augo ne pas savo tėvus. Viena mergina augo apsupta prabangos ir turtų, o kita būdama maža neteko klausos ir augo su vieniša mama. Sužinojus tiesą šeimoms tenka susidraugauti, o tai sukelia tikrai nemažai problemų. Serialas padeda atskleisti, kokia svarbi šeima, pasitikėjimas ir supratimas.  

„Fosteriai“ (angl. The Fosters) 

Serialas „Fosteriai“ pasakoja vienos, didelės ir neįprastos šeimos istoriją. Joje auga net 5 vaikai. Tai 5 skirtingi paaugliai, kurių dauguma įvaikinti. Šeima netipinė ir tuo, kad vaikus augina dvi mamos. Jos susiduria su dideliais iššūkiais, ypatingai, kai į šeimą patenka sunkaus būdo mergina su savo brolio. Deja, jai teko iki tol patirti ir smurto ir kitų išgyvenimų. Tačiau pakliuvusi pas Fosterius ji po truputį ima keistis. Viską apsunkina netikėtai gimusi meilė Fosterių šeimoje jau augusiam vienos iš mamų tikrajam sūnui. Seriale atskleidžiamos paauglių problemos mokykloje, šeimoje, kova su sistema.

„Sekso terapija“ (angl. Sex education) 

Šis serialas sukurtas 2019 metais. Tai šiuolaikiškais, komiškas serialas apie paauglį, kurio mama yra sekso terapeutė. Būtent tai paskatina paauglį kartu su mokyklos draugu įkurti savo sekso terapijos kliniką mokykloje. Pagrindinis veikėjas Otis ima konsultuoti paauglius klausimais susijusiais su seksu. Serialas padeda atvirai atskleisti paaugliams kylančias problemas, baimę kalbėtis apie seksą. Taip pat puikiai atskleidžiamas skirtumas apie mąstymą tarp suaugusio, patirtį turinčio žmogaus, ir paauglio. Serialas drąsus, komiškas ir pamokantis. Jis patiks ne tik paaugliams, bet ir jų tėvams. 

„Mes“ (angl. This is us) 

 

„Mes“ - serialas apie šeimą. Jis provokuojantis ir atskleidžiantis netikėtus gyvenimo jausmus. Pasakojimas apie tris, tos pačios šeimos vaikus. Rodomas tiek jų dabartinis gyvenimas, tiek vaikystė, paauglystė. Kaip šeimą ir vaikų gyvenimus įtakojo tėvų sprendimai, kaip juos paveikė tėvo mirtis. Dabartinis, suaugusių žmonių gyvenimas glaudžiai susijęs su jų patyrimais augant šeimoje. Kiekvienas iš jų labai skirtingas, nors visi užaugo toje pačioje šeimoje ir gimė tuo pačiu metu. Serialas privers kartais nubraukti ir ašarą.  

„Vieniši tėvai“ (angl. Single parents) 

Turbūt dažnai žiūrėdami serialus galime save sutapatinti su tam tikrais veikėjais. Juk dažnai pasitaiko panašių gyvenimo scenų, tiesa? Šis serialas puikiai atskleidžia vienišų tėvų gyvenimą, sunkumus ir iššūkius. Pasakojimas prasideda nuo pagrindinio veikėjo Vilo. Jis išsiskyręs ir vienas augina dukrą. Vilas labai atsidavęs tėvas ir visiškai pamiršta save, kaip asmenybę. Tai matantys aplinkiniai nusprendžia jam padėti ir parodyti, kad gyvenimas auginant vaiką vienam gali būti kitoks. Taip gimsta grupė, kuri padeda vienišiems tėvams auginti vaikus ir užmegzti naujus santykius.

Mistiniai ir psichologiniai serialai  

 

 

Norintiems kiek kitokio pobūdžio serialų, rekomenduojame rinktis psichologinio žanro serialus. Jie kiek sudėtingesni, priverčia labiau įsitraukti ir kartais pačiam pasukti galvą. Jei patinka psichologiniai serialai, rekomenduojame pažiūrėti serialą „Nekaltas melas“ (angl. Big little lies). Tai pasakojimas apie mamas, kurios atrodo gyvena įspūdingą, turtingą ir nerūpestingą gyvenimą. Tačiau tuo pačiu jame atskleidžiama ir kita šių žavių moterų gyvenimo pusė - smurtas šeimoje, kova už išgyvenimą. Kilus vienam incidentui miršta vienas vyras ir visos moterys susivienija, kad išsaugotų paslaptį apie jo mirties priežastis.  

 

Jei patinka mistiniai serialai, Jums turėtų patikti serialas „Apsireiškimas“ (angl. Manifest). Serialas pasakoja apie viename lėktuve skridusius keleivius. Skrydžio metu staiga dingsta visi keleiviai ir įgula. Tuomet jie vėl atsiranda. Įdomiausia tai, kad šie žmonės nesuvokia, kad jie atsirado tik po 5 metų. Be to, po šio dingimo jie pastebi, kad turi jiems dar nesuprantamą telepatinį ryšį.

Kalbant apie psichologinio ir mistinio pobūdžio serialus negalima nepaminėti kultiniu tapusio serialo „Tvin Pyksas“ (angl. Twin Peaks). Šiame seriale pasakojama apie vienos moksleivės nužudymo tyrimą. Viskas vyksta nuošaliai esančiame ir itin savotiškame miestelyje Tvin Pyksas. Šis serialas yra 1990 metų ir turi du sezonus. Nors serialas ir senas, tačiau jis be galo populiarus visame pasaulyje.

Norite kvapą gniaužiančio serialo? Pažiūrėkite mini serialą „Kartą naktį“ (angl. The night of). Tai serialas apie žiaurų nusikaltimą, kuris įvykdomas visiškai neaiškiomis aplinkybėmis. Toliau yra rodomas teisėsaugos vykdomas tyrimas ir kas kartą atsiranda vis naujų niuansų. Visi veikėjai savotiškai siejami su įvykusiu nusikaltimu. Čia pamatysite tikrąjį policijos ir tyrėjų darbą, taip pat paliečiama ir rasizmo problema. Taip pat seriale parodoma, kaip kartais atsidūrus netinkamoje vietoje gali pasisukti Tavo gyvenimas. Serialas labai įtraukiantis.

TOP 5 serialai apie vampyrus 

Serialai apie vampyrus ypatingai išpopuliarėjo po filmo „Saulėlydis“. Tuomet tarsi atsirito vampyrų garbinimo banga. Dėl to atsirado ir nemažai serialų apie vampyrus, kurie tikrai sugeba įtraukti ir išlaikyti žiūrovų dėmesį. Štai penketukas serialų apie vampyrus. 

„Vampyro dienoraščiai“ (angl. The vampire diaries) 

Turbūt sunkiai rasite serialą, kuris taip apžavėjo visą pasaulį. „Vampyro dienoraščiai“ užkariavo žmonių širdis ir šio serialo buvo sukurti net 8 sezonai, o tai daugiau nei 150 serijų. Pasakojama apie paauglę Eleną, kuri po tėvų žūties kartu su broliu bando prisitaikyti prie pasikeitusio gyvenimo. Ji buvo populiari ir aktyvi, tačiau tapo uždara. Viskas pasikeičia, kai atėjus naujiems mokslo metams ji susipažįsta su naujoku mokykloje – Stefanu. Jie iš karto pajaučia abipusę trauką. Tačiau Elena nė nenutuokia, kad jis yra vampyras. Stefanas yra vienas iš gerųjų vampyrų, kuris atsisakė žiauraus gyvenimo. Viskas pasikeičia, kai staiga sugrįžta jo brolis, kuris yra visiškai priešingybė Stefanui. Prasideda kova tarp brolių, o Stefanas turi apsaugoti Eleną, jos šeimą ir draugus.

„Grynakraujai“ (angl. The originals) 

Jei jau teko matyti serialą „Vampyro dienoraščiai“, būtinai pažiūrėkite ir „Grynakraujai“. Šiame seriale pasakojama pačių pirmųjų pasaulyje vampyrų istorija. Tai pasakojimas apie vampyrų šeimą ir jų pažadą vienas kitam laikytis kartu amžinai. Vis tik laikas padarė savo įtaką jų pažadui ir šeimos ryšiai nutrūko. Grynakraujų šeimą sugriovė valdžios troškimas. Vis tik vėliau besiklostantys įvykiai suvienija vienos šeimos brolius.

„Slaptasis ratas“ (angl. The secret circle) 

Nors šis serialas ne apie vampyrus, tačiau jų gerbėjus taip pat turėtų sužavėti. Seriale „Slaptasis ratas“ pasakojama apie paauglę, kuri atvyksta iš Kalifornijos gyventi į Naująjį Salemą. Ji čia sutinka ir naują simpatiją - Adamą. O mokykloje ji sužino, kad geriausi šios mokyklos mokiniai, tame tarpe ir Adamas yra raganiai ir raganos. Dėl to naujoji mokykla jos neišgąsdina ir mergina susibičiuliauja su raganų lydere. Tačiau viskas apsiverčia, kai ji sužino, kad būtent ši raganų lyderė draugauja su Adamu.

„Jaunasis vilkas“ (angl. Teen wolf) 

„Jaunasis vilkas“ - intriguojantis ir iki pat galo paslaptingumą išlaikantis serialas tiems, kas dievina istorijas apie vampyrus ir antgamtines būtybes. Ši istorija apie paauglį Skotą. Jo gyvenimas staiga pasikeičia, kai jam įkanda vilkolakis. Nuo to laiko jam tenka gyventi dvigubą gyvenimą ir prisitaikyti prie naujų galių. Jis tampa stipresnis, labiau pasitiki savimi, tačiau tuo pačiu įgyja ir naujų priešų. Viską apsunkina jo pirmoji meilė Alison. Skotas sužino, kad ji yra kilusi iš labai senos vilkolakių gaudytojų giminės. Skoto laukia dideli iššūkiai ir gyvenimo pamokos.

„Išrinktieji“ (angl. Supernatural) 

Šio serialo herojai – du broliai, Dynas ir Semas. Ir jie tikrai nėra vampyrai. Tačiau jų gyvenime įvykusios aplinkybės atskleidžia daug keistų įvykių. Tuomet jie abu ima vykti į įvairius miestelius ir tirti antgamtinius įvykius. Ir žinoma, čia neapsieinama be vampyrų, vilkolakių ir vaiduoklių įsikišimo. Kiekviena šio serialo serija yra vis kitokia ir pasakoja tam tikrą istoriją. Tačiau serialas labai įtraukiantis, dėl tokio jo populiarumo ir žiūrovų susidomėjimo sukurta net 15 sezonų. Todėl pasirinkę šį serialą tikrai ilgam turėsite, ką veikti. 

Įdomiausi serialai apie meilę 

 

Serialai apie meilę žavi savo nuostabiomis istorijomis. Tai vienas mylimiausių paauglių ir moterų žanrų. Tokiuose serialuose netrūksta intrigų, netikėtų gyvenimo posūkių, aistros, pavydo ir žinoma gražių akimirkų. Norinčioms daug intrigų, jausmų, siūlome pažiūrėti serialą apie paauglius ir jų gyvenimą „Gėda“ (angl. Skam). Jame pasakojamas kasdieninis jaunuolių gyvenimas. Šis serialas buvo toks populiarus, kad jį ėmė kurti ir kitos šalys. Tačiau rekomenduojama žiūrėti originalią versiją, kurią sukūrė norvegai. 

Įspūdį turėtų palikti serialas „Svetimšalė“ (angl. Outlander). Tai be galo unikali istorija apie jauną medikę Klerę, kuri su savo vyru poilsiauja Škotijoje. Išėjusi anksti ryte pasivaikščioti ji atranda paslaptingus akmenis ir nutarusi juos paliesti staiga patenka į praeitį. Klerė atsiduria XVIII a. Tai sudėtingas metas Škotijoje, kai vyko religiniai ir pilietiniai karai. Taip nutinka, kad Klerė susipažįsta su žaviu vyru. Žinoma, meilė atsirado tikrai ne iš pirmo žvilgsnio. Dėl tam tikrų aplinkybių jie buvo priversti susituokti. Po to su laiku gimė karšta meilė. Tačiau Klerė žino, kad kitame laikmetyje jos laukia kitas vyras. Istorija be galo įdomi, pilna netikėtumų, tikros meilės.  

Nelaimingą meilę patyrė turbūt ne vienas. Taip nutiko ir serialo „Poldarkas“ (angl. Poldark) pagrindiniam veikėjui Rosui. Rosas parvyksta po Amerikos revoliucijos vykusio karo namo. Tačiau jis namuose randa tai, ko mažiausiai galėjo tikėtis. Šeimos verslas visiškai sužlugo, prabangūs namai apleisti. Dar viena skaudi žinia, kad jo mylimoji žada tuoktis su kitu. Rosui tenka pradėti savo gyvenimą nuo visiško nulio. Tačiau netikėtai atsiradusi nauja meilė žengti pirmyn leidžia daug lengviau. Vis dėlto viskas nebus taip paprasta, kadangi Rosas dar nepamiršo savo buvusios mylimosios. Tad laukia netikėtų posūkių seriale.  

Kartais meilė paprasta ir atrodo viskas lengva. Tačiau tai įmanoma tikrai ne visada. Seriale „Karūnuotieji“ (angl. The royals) prabangiai gyvenančiai karališkajai šeimai meilė nėra tokia paprasta. Nors herojai gyvena prabangų gyvenimą, kurio pavydėti galėtų kiekvienas, jie turi sumokėti savo kainą už tai. Įsimylėti ir išsaugoti tikrą meilę jiems sudėtinga ir beveik neįmanoma. Šiame seriale netrūksta intrigų, kovos už valdžią ir, žinoma, meilės istorijų.

Sužavėti Jus turėtų ir serialas „Drąsios ir žavios“ (angl. The bold type). Šis serialas apie tris, žavias, drąsias merginas. Jos geriausios draugės ir kartu dirba viename populiariame žurnale moterims. Merginų gyvenimas verda ir kasdien jos dalinasi savo išgyvenimais viena su kita. Seriale netrūksta meilės ir įvairiausių nuotykių. Neretai jie persipina ir su darbu.  

Šiuolaikiškas ir be galo žavus serialas apie meilę - „Jaunesnė“ (angl. Younger). Tai pasakojimas apie staiga vieniša tapusią moterį. Ji keturiasdešimtmetė mama, auginanti jauną studentę. Atrodo viskas būtų lyg ir nieko, nes dukra jau nemaža ir rūpesčių nedaug. Tačiau iškyla problema, kai jai reikia susirasti darbą. Deja, bet amžius neleidžia jai susikurti norimos karjeros. Tada gimsta idėja, pameluoti savo amžių. Taip ji gauna darbą prestižinėje miesto leidykloje. Naujas darbas ir naujas gyvenimas atneša ir naują meilę. Moterį įsimyli daug jaunesnis vaikinas, tačiau vėliau ji pajaučia šiltus jausmus leidyklos savininkui. Ką pasirinkti - jauną, žavų ir galvą dėl jos pametusį vaikiną ar neseniai išsiskyrusį ir mažas mergaites auginantį vyrą? 

Dar vienas žavus  serialas apie meilę - „Ieškok manęs Paryžiuje“ (angl. Find me in Paris). Tai gražus serialas apie jauną baleriną. Ji gyvena 1905-aisiais metais. Tačiau dėka magiško pakabuko ji laiku persikelia į XXI amžių. Jai tenka prisitaikyti prie gyvenimo naujame laikmetyje. O širdį skauda dėl praeityje pasilikusio mylimojo. Tačiau jie atranda būdą kontaktuoti - laiškais. Vis tik nutinka taip, kad šiame laikmetyje ji taip pat susižavi vaikinu – vienu geriausiu baleto mokyklos šokėju. Šiame seriale netrūks intrigų, gražių šokių ir meilės.   

 

Dokumentika, kuri padeda pažinti  

Vieniems patinka paprasti, lengvi serialai apie gyvenimą, kitiems mistiniais, psichologiniai serialai. Tačiau yra ir žmonių, kurie siekia daugiau sužinoti apie pasaulį, žmones. Tai padaryti galima žiūrint dokumentinius filmus, kuriuose pasakojama labai daug. Juose galima susipažinti su gamta, pasauliu, daugiau sužinoti apie žymiausius pasaulio žmones, išmokti įvairių pasaulio virtuvių paslapčių.  

Dokumentinis serialas „Planeta žemė“ (ang. Planet Earth) 

Norintiems pažinti pasaulį siūlome pažiūrėti įspūdingą serialą apie žemę „Planeta žemė“. Tai serialas, kuris buvo kurtas net 40- skirtingų pasaulio šalių. Šiame dokumentiniame seriale išvysite tokius pasaulio kampelius, kuriuose žmonės dažniausiai nesilanko. Serialas turi 2 sezonus. Antrasis sezonas IMDb įvertintas net 9,5 balo ir šiuo metu pagal reitingus yra aukščiausioje pozicijoje. Antrasis serialo sezonas įspūdingesnis, kadangi darytas praėjus dešimtmečiui nuo pirmojo sezono. Tai suteikė kūrėjau daugiau technologinių galimybių nufilmuoti ir parodyti gražiausias planetos vietas, supažindinti su nepaprastu laukinių gyvūnų gyvenimu. 

Dokumentinis serialas „Laukinė šalis“ (ang. Wild Wild Country) 

Tai tikrais faktais paremtas dokumentinis serialas, kuriame pasakojama apie Indijos dvasinį guru Bhagwan Shree Rajneesh. Šiame 6 dalių seriale pasakojama istorija apie jo idėjas, apie žmones gyvenusius tame pačiame mieste. Daug istorijų, faktų ir interviu, šokiruojantys pasakojimai. Šis serialas atskleidžia kitokią Rajneeshee  grupės istoriją ir kovas. Bhagwan Shree Rajneesh patyrė labai daug, persikėlė gyventi į JAV Oregono valstiją, įkūrė ten komuną. Ten jis įkūrė Radžnešpuramo miestą. Seriale labai daug pasakojama apie komunos gyvenimą svetimoje šalyje bei nesutarimus su vietiniais gyventojais. 

Jei domitės kulinarija, Netflix siūlo ne vieną puikų dokumentinį serialą šia tema. Geriausi TOP serialai apie kulinariją: „Chef’s Table“, „Cooked“, „The Mind of a Chef“, „A Cook Abroad“. 

Tikime, kad iš mūsų pasiūlyto serialų sąrašo tikrai atrasite tokių, kurių dar nematėte. Dabar, kai tenka praleisti daug laiko namuose – serialus žiūrėti turbūt viena įdomiausių pramogų.

Atgal