Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Asmeninis tobulėjimas namuose

2020-04-30

Asmeninis tobulėjimas namuose

Šiuo metu daugiau laiko praleidžiame namuose. Todėl tą laiką reikėtų išnaudoti prasmingai. Labai svarbu, kad pavyktų neatitrūkti nuo įprasto gyvenimo rėžimo ir stengtis tobulėti namuose. Svarbu išmokti naudingai susiplanuoti savo laiką, išsikelti kasdieninius tikslus. Dabar puiki proga daugiau laiko skirti savo pomėgiams, meditacijai, skaitymui ar naujų dalykų mokymuisi. Štai keli patarimai, kaip naudingai praleisti laiką namuose.  

Laiko planavimas 

Net tada, kai nereikia niekur skubėti, nelaukia darbai, savo laiką planuoti būtina. Taip išlaikysite rėžimą ir atrasite daugiau laiko užsiėmimams, kurie padės tobulėti visomis prasmėmis. Be abejonės, ilgiau užsibuvus namuose svarbu domėtis ir išoriniu pasauliu, naujienomis. Tačiau svarbu, kad mažiau laiko praleistumėte socialiniuose tinkluose ar žiūrėdami televizorių. Skirkite laiką naudingesniems dalykams: knygų, žurnalų skaitymui, sportui, laikui su šeima.  

Skaitymas – dvasinis tobulėjimas 

Net ir gyvenant skaitmeniniame pasaulyje knygos išlieka populiarus laisvalaikio leidimo būdas. Skaityti knygas yra būtina, jei norite nuolat tobulėti, lavinti savo kalbėseną, atrasti naujų frazių ir sužinoti naujų dalykų. Žmogus turi būti išsilavinęs visokeriopai. Skaityti galima įvairaus pobūdžio knygas – mokslines, pažintines, grožinės literatūros ar psichologines. Svarbiausia yra atrasti, kas Jus domina. Pasirūpinkite, kad ir Jūsų artimieji tobulėtų kartu. Dovanokite jiems knygas! Didžiausio knygyno „Pegasas“ dovanų čekis bus geriausias pasirinkimas. Taip žmogus galės išsirinkti knygas, kurios jam labiausiai patinka.  

Žurnalai - ar naudinga?  

Vieni mano, kad tobulėji tik tada, kai skaitai sudėtingas mokslines ar psichologines knygas. Tačiau skaitymas gali būti tiesiog malonus laiko praleidimas, domėjimasis aplinkiniu pasauliu, daug pasiekusių žmonių gyvenimu. Juk motyvacijos galima pasisemti net skaitant žurnalus. Svarbiausia pasirinkti tokius, kuriuose rasite įdomios ir vertingos informacijos. O kad nereikėtų rūpintis, ką skaityti, žurnalų prenumeratos geriausias pasirinkimas. Išsirinkite kelis žurnalus, kurie Jums įdomiausi. Štai žurnalas „Žmonės“ savo atvirumu ir gyvenimiškomis istorijomis nustebina kiekvieną kartą. Čia savo gyvenimo istorijomis dalijasi scenos profesionalai, kultūros šviesuoliai, verslo ir mokslo lyderiai, sportininkai, visuomenės veikėjai. 

Žurnalo prenumerata aprūpinkite ir vaikus. Užprenumeruokite vaikišką žurnalą. Įsivaizduokite, kaip vaikui bus smagu laukti naujo žurnalo numerio kiekvieną mėnesį.  

Domėkitės kultūra 

Labai svarbu domėtis savo šalies kultūriniu gyvenimu, skaityti įvairios rūšies publicistiką, meninkų kūrybą. Ir tam nebūtina prisipirkti daugybės skirtingų knygų ar žurnalų. Puikią paslaugą siūlo „DELFI Plius“. Įsigiję metinę prenumeratą, galėsite neribotai mėgautis kokybišku turiniu. Platformoje atrasite ir tokių lietuviškų žurnalų turinį, kaip „Kultūros barai“, „Naujasis Židinys – Aidai“ ir kt. 

Aktyvus laikas namuose 

Be tobulėjimo skaitant knygas, labai svarbu daugiau dėmesio skirti ir kūno lavinimui. Fizinis aktyvumas padės pagerinti tiek fizinę, tiek psichologinę sveikatą. Galite išbandyti įvairias online treniruotes, jogos pratimus, kardio treniruotes. Internete galima rasti daug įvairių treniruočių, telieka išsirinkti tokią, kuri priimtina Jums. Rekomenduojame išbandyti šią 20 minučių trukmės viso kūno treniruotę. Juk tiek laiko atrasti tikrai įmanoma, tiesa?  

Mokykitės naujų dalykų 

Turint daug laisvo galite išmokti naujų dalykų. Išbandykite „Alma Master“ platformą, kuri skirta inovatyviam tobulėjimai. Čia galite mokytis iš Lietuvos lyderių! Žinių pasisemsite iš įvairių sričių profesionalų - verslo, meno, psichologijos ar net šou sričių. Tai unikali aplinka, kurioje Jūsų laukia geriausi seminarai.  

Internete galima atrasti nemažai nemokamų seminarų ar vebinarų. Tereikia šiek tiek laiko jų paieškoti ir išsirinkti Jums aktualiausias temas. Žinoma, svarbu neperlenkti lazdos ir protingai paskirstyti laiką poilsiui bei mokymuisi. Beje, mokytis galima ne ir tokių dalykų, kaip menas. Piešimas, spalvinimas puikus atsipalaidavimo būdas ir savotiška terapija.  

Atgal