Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

VESTUVIŲ METINIŲ REIKŠMĖS IR DOVANŲ IDĖJOS 2022 METAMS

2022-03-16

VESTUVIŲ METINIŲ REIKŠMĖS IR DOVANŲ IDĖJOS 2022 METAMS

Nesvarbu, kiek metų esate susituokę. Svarbiausia, kad pasirinkote vienas kitą ir kartu esate laimingi! Vestuvių metinės – tai šeimyninio gyvenimo pradžios paminėjimas bei puiki proga priminti sau ir mylimajam, kodėl vienas kitą pamilote, bei padovanoti dar daugiau naujų potyrių kartu, kurie tik dar labiau sutvirtins Jūsų santuoką. 

Kiekvieni metai vis labiau suartina partnerius: bendri namai, šeimyniniai džiaugsmai ir vargai, siekiai ir svajonės… Žinoma, gyvenimas kartu pažeria ir sunkumų bei nesutarimų, bet „teisingos” poros ne tik juos pergyvena, bet ir pasimoko, sutvirtėja. Ne veltui sakoma, kad vestuvės – tai įsimylėjėlių, o vestuvių metinės – giminingų sielų šventė, todėl kiekvieni kartu nugyventi metai gali būti suvokiami kaip vis tvirtesnis tarpusavio santykių pagrindas. 

Esame įpratę švęsti pačias pirmąsias savo vestuvių sukaktis. Tai dar labai trapus jubiliejus, bet pirmasis, todėl ypač brangus. Sekanti, kaip taisyklė, paminima penkerių metų sukaktis, vėliau dešimties, penkiolikos…keturiasdešimties ir t. t. Tačiau, pastaruoju metu populiarėja ir kasmetinės vestuvių sukaktys ar dažniau vadinamos vestuvių metinės. Gal ir gerai, nes šeimos švenčių negali būti per daug – reikia džiaugtis kiekviena kartu praleista minute, tiesa? 

iš kur atkeliavo dabartiniai kiekvienų vestuvių metinių pavadinimai atsekti sunku, bet žinome tiek, jog pavadinimai jau tikrai labai seni ir nebekeičiami. Galbūt tam darė įtaką ne tik konkrečios vestuvių metinių pavadinime naudojamos medžiagos, ar jų savybės, bet ir tai progai skirtų dovanų tradicijos... Vestuvinių metinių reikšmės kiekvienais metais vis kitokios. Pagal tai, kokios švenčiamos vestuvių sukaktys, priklauso ir dovanos, gėlės. Todėl paruošėme išsamią informaciją, ką reiškia kiekvienų metų vestuvių sukaktys.  

PIRMOS (1) VESTUVIŲ METINĖS - POPIERINĖS VESTUVĖS 

Popierinės vestuvių metinės yra pačios pirmosios metinės, kurios yra išties svarbios ir brangios. Juk prabėgo pirmieji, Jūsų kaip sutuoktinių, metai kartu. Tai reiškia, jog jau spėjote pažinti vienas kitą itin artimai, o gyvendami kartu (jei prieš vestuves to dar nebuvo) patyrėte ir šilto ir šalto.

Popierius tikrai nėra tvirta medžiaga, o tai tam tikra prasme atspindi pirmuosius bendro gyvenimo metus: tarpusavio santykiai dar neturi tvirto pagrindo, yra lengvai pažeidžiami ir neatsparūs iškylančioms problemoms. Norint išsaugoti meilę iki kitų metinių, vienam su kitu elgtis reikia labai atsargiai, atsakingai, rūpestingai ir nenustoti rodyti dėmesio. Būtent tokie – atsargūs, švelnūs, dėmesingi ir rūpestingi yra masažai, tad šia proga galite pasidovanoti sau SPA ir masažus dviems. Tai bus nuostabus ir atpalaiduojantis laikas dviese, kuris leis bent trumpam pamiršti rutiną ir padės sukurti naujų prisiminimų kartu.

Pirmieji kartu nugyventi metai – tai ir puikus pagrindas atrasti save, išmokti įveikti sunkumus, pasidalinti bendromis idėjomis ir svajonėmis. Branginantys šeimą sutuoktiniai tiesiog „priversti“ kasdien siekti šeimyninės santarvės, pasitelkdami visą turimą išmonę ir kantrybę, rūpintis ir domėtis vienas kitu.

Šią dieną taip pat galima ant atviruko savo sutuoktiniui parašyti meilų laišką, liudijantį amžiną meilę ir ištikimybę. Tinka visos dovanos, susijusios su popieriumi: knygos, nuotraukos ar nuotraukų albumai, paveikslai, kelionės bilietai, teatro, koncerto bilietai, dovanų čekiai ir pan. Kalbant, apie dovanų čekius, tai tam tikra prasme, yra tinkamiausia dovana, kuomet nežinote ką dovanoti, o mylimasis turės galimybę išsirinkti jam labiausiai patinkantį daiktą/paslaugą, todėl tikrai bus patenkintas ir laimingas.

Profesionalios floristės, šioms metinėms pataria dovanoti našlaites ar apelsinų žiedus. Našlaitės reiškia, jog apie gavėją buvo galvojama, kad jis prisimenamas. Apelsino žiedų prasmė – tyrumas, amžina meilė, vaisingumas. Taip pat tinka raudonos ir baltos rožės, simbolizuojančios taiką, sutarimą ir susitaikymą. O, rožiniai gvazdikai tarsi sako – niekada tavęs neužmiršiu. Argi ne romantiška?

Pagal senų laikų tradicijas, minint pirmąsias vestuvių metines susirenka visa šeima – jaunųjų tėvai, seserys, broliai, piršliai, taip pat kviečiamas visas pulkas.

ANTROS (2) VESTUVIŲ METINĖS – MEDVILNINĖS VESTUVĖS 

Antrosios metinės taip vadinamos todėl, kad pažymi perėjimą prie įprastų kasdienių santykių, taip sakant, prieinama prie medvilninio paprastumo.

Jauni žmonės, „ištvėrę“ pirmuosius santuokos metus, jau įgyja šiokią tokią bendro gyvenimo patirtį. Susikuria pirmuosius šeimyninius ritualus, kuriuos galima būtų palyginti su medvilne: jie ne tik šiek tiek suvaržo, bet ir maskuoja tobulintinas vietas, puošia bei šildo.

Medvilninių metinių proga galima dovanoti įvairių gaminių iš medvilnės, pavyzdžiui, rankšluostį, patalinės komplektą, skarą, šmaikščius marškinėlius, netgi apatinį trikotažą ar naktinukus.

Gėlės, kurias rekomenduojama dovanoti: baltieji gvazdikai, simbolizuojantys grožį, pasididžiavimą, gyvenimą dėl meilės.

TREČIOS (3) VESTUVIŲ METINĖS – ODINĖS VESTUVĖS 

Tokį pavadinimą jos gavo galbūt dėl to, kad sutuoktiniai per tą laiką turi išmokti gerai, liaudiškai sakant, „oda“ jausti vienas kitą.

Kita vertus, oda, be jokios abejonės, kur kas patvaresnė, nei popierius ar medvilnė. Ji, kaip ir sutuoktinių santykiai, po kelių bendro gyvenimo metų, pasidaro pakankamai tvirta ir tuo pat metu ganėtinai lanksti. Mąstantys žmonės stengiasi, kad nusistovėję šeimyniniai ritualai ir tarpusavio ryšys ne varžytų, o priešingai – leistų gyventi laisviau. Juk tik tarpusavio pasitikėjimas suteikia tikrąją laisvę.

Tradicinės dovanos šia proga – įvairūs dirbinai iš odos. Tai gali būti rankinė, diržas, užrašų knygelė, piniginė, dėklas akiniams ar telefonui, subtili odinė sagė ar koks kitas meno kūrinys.

Taip pat tinka tokios dovanos puoselėjančios odos grožį, pavyzdžiui, ritualas kūnui „Kleopatros grožis“. Egiptas – tai vieta, kur nuo neatmenamų laikų buvo vertinamas ir garbinamas grožis. Vien legendine Kleopatros pieno vonia mėgaujamasi iki šių dienų ir tikima jos nepaprastu poveikiu kūnui. Taip pat siūlome išbandyti SPA ritualą „Vyriška energija“. Čia bus galima pasilepinti atpalaiduojamuoju kūno masažu, kojų masažu su mėtų kremu, veido procedūra bei gėlių vandens dulksna. 

Dovanojamos gėlės: strelicija, simbolizuojanti didingumą ir saulėgrąža, liudijanti besižavintį gerbėją.

KETVIRTOS (4) VESTUVIŲ METINĖS – VAISINĖS (LININĖS) VESTUVĖS 

Ketveri kartu pragyventi metai – tiek jausmų, tiek tarpusavio santykių... Ketvirtieji santuokos metai suprantami kaip prisirpę ir vaisingi, štai kodėl tai vaisinės metinės. Sutuoktiniai mėgaujasi jausmų ir tarpusavio santykių branda. Vaisingumas čia, greičiausiai, suvokiamas kaip šeimos pagausėjimas.

Visai tinkama dovana vaisinių metinių proga gali būti netgi citrinmedis ar vaisinė arbata bei prinokusių vaisių krepšelis. Ir, be abejo, lininiai rankšluosčiai, staltiesės, patalynė, apranga. Taip pat iš lino gaminami papuošalai ir aprangos aksesuarai – rankinės, diržai, kepurės, apavas. Tinka vaisių pavidalo juvelyriniai dirbiniai, netgi knygos, filmai ir spektakliai, kurių pavadinimuose yra paminėti vaisiai. Taip pat galite dovanoti saldžią degustaciją ar prabangią vakarienę. Pavyzdžiui, vakarienė 165 m aukštyje tikrai suteiks naujų, neišdildomų įspūdžių ir puikių atsiminimų. Šis restoranas įsikūręs TV bokšto 19-ame aukšte (55-ame aukšte lyginant su daugiabučiais pastatais). Restoranas sukasi aplink savo ašį, vienas ratas padaromas per 55 min. Esant giedram orui Vilniaus miestas ir jo apylinkės pro restorano langus matomos net 50 km spinduliu. Taip pat tiktų dovanoti prancūziškų desertų degustaciją dviems. Degustacijos metu atvykusieji ragaus šiuos desertus: krembriulė, panakota, Choux à la Crème ir šokoladinį musą. Krembriulė – ypatingas prancūzų karamelinis desertas, gaminamas iš plikyto ir angliško kremo, apibarstyto cukrumi, kuris, kaitinant specialia lempa arba labai karštoje krosnyje, virsta karamele. Įdėjus prieskonių, gaunama įvairių skonių karamelinių desertų: kavos, šokolado, riešutų ir t. t. Panakota – tai sustingusios grietinėlės desertas, kuris praskaidrins net ir pilką dieną. Itin lengvas ir nuostabiai skanus! Choux à la Crème – tai dailūs ir traškūs grietinėle įdaryti rutuliukai, kurie tiesiog ištirpsta burnoje, o šokoladinis musas – sustingusio šokolado ir grietinėlės desertas, kurį smaližiai tikrai įvertins.

Tinkamos dovanoti gėlės: alstromerija, simbolizuojanti pasišventimą ir draugystę bei hortenzija, simbolizuojanti pasididžiavimą ir dėkingumą.

PENKTOS (5) VESTUVIŲ METINĖS – MEDINĖS VESTUVĖS 

Šių vestuvių pavadinimas susijęs su medžiu, kaip gyvenimo, žydėjimo ir vaisingumo simboliu. Pagal senolių išmintį, manoma, jog po penkių metų gyvenimo jau turi gimti pirmagimis, o sutuoktiniai suaugti šaknimis, tarsi medžiai, kadangi niekas taip nesuriša ir nesustiprina šeimyninio gyvenimo, kaip vaiko gimimas.

Pavadinimas taip pat reiškia, kad iki šio momento vyras ir žmona turi įsikurti savo namuose. Mat, medis nuo seniausių laikų buvo naudojamas kaip statybinė medžiaga, teikianti ramybę, užuovėją ir saugumą. Penkeri kartu nugyventi metai, be visa ko, turėtų atnešti sutuoktiniams prieraišumą ir sutarimą.

Dovanos šių metinių proga gali būti įvairiausi medžio dirbiniai, įrankiai. Tinka ir namų puošybos detalės, bižuterija. Netgi savaitgalio nakvynė gražioje medinėje kaimo turizmo sodyboje, turinčioje medžiu kūrenamą pirtį. Tačiau, kalbant apie nakvynę, nebūtina imti visko už gryną pinigą. Vietoje kaimo turizmo sodybėlės, galima rinktis nakvynę kurorte – Druskininkuose, Birštone ar Palangoje. Visos vietos leis atsipūsti ir pamiršti kasdienybę bent porai dienų.

Šia proga dovanotini ir mediniai buities daiktai, skrynelės, dekoratyviai dirbiniai (skulptūrėlės), smulkūs baldai, pvz., supamosios kėdės. Pasukus galvą, galima rasti ir daugiau dovanų, kurioms tiktų apibūdinimas „medinis“, pvz., pasivažinėjimas medine karieta, pasiplaukiojimas valtimi ar jubiliejinio medžio sodinimas ir t. t.

Dovanojamos gėlės: ramunės ir gerberos, simbolizuojančios tyrumą, džiaugsmą, ištikimybę. Taip pat bonsas, simbolizuojantis stabilumą.

ŠEŠTOS (6) VESTUVIŲ METINĖS – ŠPYŽINĖS (KETINĖS) VESTUVĖS 

Ketus – metalas, išsiskiriantis iš kitų metalų savo trapumu – nuo smūgio jis gali skilti. Kaip ir šeimyniniai santykiai gali skilti, jeigu sutuoktiniai nekūrens savo šeimos židinio jausmų įrodymais, kartu neprižiūrės meilės liepsnos.

Pagal liaudies išmintį, paprastai, žmona geležinių metinių išvakarėse tvarko namus, ypatingą dėmesį skirdama špyžiniams indams, kurie valomi ypač kruopščiai.

Šiai progai tinka rimtos, bet kartu ir šmaikščios dovanos. Galite dovanoti fondiu puodus ar fondiu degustacijas, keptuves, geležinius meno dirbinius, vardinius stalo įrankius, rašiklius, laimės pasagas, žvakides ir pan.

Gėlės: raudonosios tulpės, simbolizuojančios prisipažinimą meilėje arba kalijos, simbolizuojančios augimą.

SEPTINTOS (7) VESTUVIŲ METINĖS – VARINĖS ARBA VILNONĖS VESTUVĖS 

Šis pavadinimas taip pat turi slaptą prasmę: varis – vertinga, tvirta medžiaga. Iki tauriųjų metalų jam, žinoma, toli, bet šios vestuvės yra lyg užuomina į tai, kad sutuoktiniams dar viskas prieš akis. Praeityje sutuoktiniai šią dieną apsikeisdavo varinėmis monetomis, lyg būsimo laimingo šeimyninio gyvenimo ženklu. Svečiai įprastai dovanodavo dirbinius iš vario, pvz., vyrui diržą su varine sagtimi, žmonai – varinius papuošalus. Pati tinkamiausia dovana šiai progai būdavo – varinė pasaga. Laimės ir gerovės simbolis.

Šiandien visos dovanos šia proga turėtų būti susijusios su variu: skulptūrėles, antikvariniai daiktai, varinės monetos, meno dirbiniai, dekoratyviniai virtuvės rakandai. Tačiau, taip pat tiktų bilietai į pučiamųjų instrumentų ansamblio koncertą, soliariumo paslaugų kuponas bronziniam įdegiui įgyti arba knyga, kurios pavadinimas susijęs su variu ar vilna.

Gėlės: gebenė, simbolizuojanti vedybinę meilę, ištikimybę bei draugystę ir frezija, simbolizuojanti ištikimybę ir pasitikėjimą.

AŠTUNTOS (8) VESTUVIŲ METINĖS – BRONZINĖS ARBA SKARDINĖS VESTUVĖS

Nuo senųjų laikų tikima, kad sutuoktinių gyvenimas iki šio momento turi galutinai nusistovėti, prisipildyti šiluma ir tarpusavio supratimu. Šių metinių dėmesio centre – tviskantys skardiniai virtuvės daiktai – indai, stalo įrankiai ir t.t Todėl siūloma dovanoti gaminius iš šių metalų arba dovanas, susijusias su jais, galbūt, kelionę po egzotišką šalį…

Gėlės: baltosios lelijos, simbolizuojančios tyrumą, buvimą su tavimi bei Dievišką malonumą ir alyvos, simbolizuojančios pirmosios meilės prisiminimus.

DEVINTOS (9) VESTUVIŲ METINĖS – MOLINĖS VESTUVĖS

Šių metinių proga dovanojami įvairūs daiktai – nuo indų ir skulptūrėlių iki kūrybinių valandų skulptoriaus dirbtuvėse.

Dovanojamos gėlės: vazoninė strelicija, simbolizuojanti ilgaamžiškumą, augimą, didingumą bei netikėtus romantiškus jausmus.

DEŠIMTOS (10) VESTUVIŲ METINĖS – ROŽINĖS ARBA ALAVINĖS VESTUVĖS

Dešimtosios vestuvių metinės yra išties rimtos. Juk 10 metų jau nebėra toks mažas laiko tarpas. Alavas simbolizuoja lankstumą — sutuoktiniai jau taip gerai pažįsta vienas kitą, tad supranta viską iš pusės žodžio, nusileidžia vienas kitam kur reikia ir kada reikia. Todėl šia proga puikiai tiktų dovanoti vakarienę, o tiksliau vakarienę tamsoje. Tai unikalus projektas, kurio metu visus savo pojūčius ir jausmus sutelksite tik į maisto skonį ir aromatą. Nepamirštamą vakarą praleiskite vakarieniaudami visiškoje tamsoje! Tai tam tikra prasme, leis dar labiau pažinti partnerį kitokiomis aplinkybėmis.

PENKIOLIKTOS (15) VESTUVIŲ METINĖS – KRIŠTOLINĖS ARBA STIKLINĖS VESTUVĖS 

Krištolinės metinės reiškia, kad esate kartu jau net 15 metų. Krištolas – skaidri, švari medžiaga, jis daug tvirtesnis už stiklą, todėl sutuoktiniai pragyvenę kartu šitiek metų, gali pasigirti savo tvirta šeima ir meile. Penkiolika metų – reikšminga data, reikalaujanti atitinkamo požiūrio. Galite jaustis tikrai pakylėti ir didžiuotis, kad kartu išgyvenote jau tiek daug. Tokia proga dar labiau pakelti į aukštumas gali tik skrydis oro balionu! Tai bus puiki dovana, kuri leis sutuoktiniams patirti naujų išbandymų drauge. Tai nepamirštama kelionė virš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Panevėžio, Trakų, Šiaulių ar Molėtų su „Geros dovanos“ oro balionu, kurį valdys patyrusi piloto Romano Mikelevičiaus komanda, skraidinusi milijardierių, serą Ričardą Bransoną, „Virgin group“ įkūrėją!

Jei norite nustebinti, ši dovana tikrai privers atsidusti iš nuostabos ir pasigėrėjimo, kai lengvai ir be jokio garso skriejant ore, atsivers nepakartojami gamtos vaizdai, namų ir bažnyčių stogai, o tolumoje matysis beribis horizontas... Po skrydžio visi pirmąkart skridusieji bus „krikštijami“ pagal senas pirmųjų oreivių tradicijas! Taip pat kiekvienam skrendančiajam bus įteiktas specialus – gražus ir naujutėlis Pirmojo skrydžio diplomas, kuris leis prisiminti šią įstabią skrydžio dieną.

DVIDEŠIMTOS (20) VESTUVIŲ METINĖS – PORCELIANINĖS VESTUVĖS 

Porcelianas – brangi ir labai graži medžiaga, bet neatsargiai besielgiant jis dūžta. Taip ir sutuoktiniai, pragyvenę kartu dvidešimt metų, turi džiaugtis tokia ilga, nuostabia sąjunga, nepamirštant, kad šeimyninė laimė – trapus daiktas, ir kad ji jų rankose.

Šventinis stalas šia proga turėtų būti papuoštas porcelianiniu servizu, o jei jo neturite, šia proga tai būtų puiki dovana. Sutuoktiniams taip pat galima padovanoti arbatos ar kavos servizą arba du porcelianinius puodukus.

Kitos dovanos: papuošalai, dekoratyvinės namų puošybos detalės. Taip pat galite užsisakyti, kad meistras pagamintų specialiai jūsų jubiliejui skirtus porcelianinius pietų arba kavos ar arbatos rinkinius.

Gėlės: baltos ir rausvos rožės, lyg ir sakančios – „aš vis dar tave myliu ir mylėsiu“, ir astros, simbolizuojančios išmintį ir turtą.

DVIDEŠIMT PENKTOS (25) VESTUVIŲ METINĖS – SIDABRINĖS VESTUVĖS 

Sidabras – brangusis metalas. Iš čia ir 25-ųjų metinių pavadinimas, pabrėžiantis, kad kartu pragyventas ketvirtis amžiaus turi būti gerbiamas ir vertinamas sutuoktinių bei aplinkinių. Tai pirmosios „rimtos“ jubiliejinės vestuvių metinės, kurių minėjimas neapsiriboja vien tik apsikeitimu dovanomis. Tokią dieną tiesiog būtina kartu kur nors išvykti, pavyzdžiui poilsiui su nakvyne dviems! Tačiau, jei toks poilsis jau skamba kiek banaliai, išbandykite nakvynę pilyje! Galite rinktis iš tokių dvarų kaip: Bistrampolio, Pakruojo, Grafo Zubovo, Burbiškio, Paliesiaus ir pan. Taip pat siūloma nakvynė Norviliškių pilyje.

Šaltinis: http://www.norviliskiu-pilis.lt

TRISDEŠIMTOS (30) VESTUVIŲ METINĖS – PERLINĖS VESTUVĖS 

Trisdešimt kartu pragyventų metų susineria vieni šalia kitų, kaip perlai karoliuose... Nuo senų laikų perlai laikomi ne tik laimės talismanu, bet ir derlingumo simboliu. Tai reiškia, kad tokiose reikšmingose metinėse turi dalyvauti ne tik vaikai, bet ir anūkai, jei tokių jau yra.

Pagal tradiciją, šią dieną vyras savo antrajai pusei dovanoja siūlą ant kurio yra sunerti trisdešimt perlų (net jei tai bus dirbtiniai perlai).

Svečių dovanos taip pat turi būti perlamutrinės spalvos, balto, juodo ar rožinio atspalvio. Tai gali būti įvairiausi papuošalai, interjero elementai ir pan.

Be to, dovana gali būti ir jūrų gėrybių vaišės ar nardymas šiltosiose jūrose, kaip ir knygos, filmai ar muzikos įrašai, kurių pavadinimuose yra žodis „perlas“, pavyzdžiui, K. Kikučio romanas „Dama kaip perlas“, P. Webberio filmo „Mergina su perlo auskaru“ įrašas, XVII a. dailininko J. Vermeerio van Delfto portretas „Mergina su perlu“ ar jo reprodukcija ir kt.

Gėlės: baltosios rožės, simbolizuojančios tyrumą ir lelijos, simbolizuojančios tyrumą ir didingumą.

PENKIASDEŠIMTOS (50) VESTUVIŲ METINĖS – AUKSINĖS VESTUVĖS 

Galiausiai auksinės metinės... Tai iškilminga data. Juk auksas, neabejotinai laikomas vienu brangiausiu metalu. Jis visada simbolizavo kažką reikšmingo, net didingo ir pasiekto sunkiu darbu. Taip ir auksinės vestuvės, be jokios abejonės — sunkaus ilgamečio ir prasmingo bendradarbiavimo vaisius. Tai ypač garbinga vestuvių sukaktis, kurios sulaukia toli gražu ne kiekviena pora. Todėl šia proga jau reikia dovanoti tikrai reikšmingą ir prabangią dovaną. Geriausia dovana būtų tai, ko sutuoktiniai tikrai nori, pageidauja gauti, galbūt išbandyti, tad čia fantazijai ribų nėra, svarbiausia gerai pažinti poros norus.

Taigi, nesvarbu kelintas metines iš tiesų švenčiate… Svarbiausia, jog nuolat puoselėjate ir kurstote meilę, rodote vienas kitam nuoširdų dėmesį. A. de Sent-Egziuperi yra pasakęs: „Meilė – tai ne žiūrėjimas vienas į kitą, o žiūrėjimas kartu ta pačia kryptimi”. Taigi, „Gera dovana“ komanda, linki visoms poroms siekti tų pačių tikslų ir keliauti ta pačia – meilės – kryptimi.

Vestuvių metinių dovanos  

Vestuvių metines švenčiant dažniausiai dovanos perkamos vienas kitam. Tačiau pasveikinti dažnai nori ir artimiausi draugai liudininkai. Tačiau jiems tai tikras galvosūkis. Pirmosios vestuvių metinių dovanos dažniausiai tapatinamos su metinių sukaktimi. Jei metinės popierinės, dovanojamos popierinės servetėles, šmaikštaujant net ir tualetinis popierius. Na, o ką dovanoti, kai norisi porą palepinti ar nustebinti. Ypatingai jei švenčiamos jubiliejinės vestuvių metinės. 

Dovanokite laiką kartu! Kvapą gniaužianti vakarienė danguje. Tai tikrai įmanoma. Padovanokite dovanų čekį vakarienei Televizijos bokšte. Tai unikali patirtis ir kitoks vakaras dviese. Restoranas „Paukščių takas“ įsikūręs 165 m aukštyje, Televizijos bokšte. Iš čia esant palankiam orui atsiveria nuostabūs Vilniaus vaizdai! Tokia vakarienė tikrai išskirtinė ir be galo romantiška.  

Jei jaunieji švenčia popierines vestuvių metines, galite dovanoti ne tik įprastas ir banalias popierines dovanas. Itin originali dovana - šaržas ar karikatūra. Susiraskite vestuvinę nuotrauką, kur jaunieji kartu. Na, o profesionali dailininkų komanda pavers šią nuotrauką nuotaikingu šaržu. Tikrai nustebinsite tokia netipiška dovana. 

Idealiausias laikas porai tada, kai jie gali dviese pabėgti nuo miesto, žmonių ir romantiškai leisti laiką kartu. Tokią galimybę siūlo „Atokampis Boutique SPA & Resort“. Padovanokite nakvynę dviem namelyje miško apsuptyje. Čia galima mėgautis visiška ramybę, poilsiu ir privatumu. Nameliai modernūs, jaukūs. Kiekvienas namelis turi savo terasą, kurioje vakare galima pasimėgauti ofuro vonios malonumais. Nameliai su visais patogumai, aplink stulbinanti gamta ir jokių žmonių!  

 

Atgal