Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovanos boso dienos proga

Boso dieną leiskite savo bosui atsikvėpti nuo nerimstančio telefono ir dūzgiančių kolegų! Tai puiki proga padėkoti savo geriausiam vadovui už atsidavimą darbui, už bet kuriuo metu atsakytus laiškus ir ištiestą pagalbos ranką net vidury nakties! Šioje kategorijoje rasite specialiai bosams ir bosėms atrinktas geriausias pramogas ir poilsio pasiūlymus – nuo trumpų atostogų ar SPA ritualų tam, kas trokšta susigrąžinti minčių pusiausvyrą, iki laisvės pojūčio superautomobilyje ar skriejant danguje, o gal unikalių skonių išsiilgusiems aštresnių gyvenimo prieskonių.

Boso diena
Filtrai

Vidutinė kaina 209,28 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos